Targowisko pełne było seniorówtwitter.com/MartaLokje/@MartaLokje

Targowisko w Polsce. Seniorzy poproszeni o zachowanie dystansu zareagowali skandalicznie

Targowisko zawsze było chaotycznym miejscem, pełnym przekrzykujących się sprzedawców i kłębiących ludzi. W dobie epidemii powinniśmy zachowywać szczególną ostrożność, przestrzegać obostrzeń związanych z dystansem, noszeniem maseczek oraz wielu innych. Kiedy zwrócono uwagę seniorom, którzy nie przestrzegali zasad, zareagowali skandalicznie.

Targowisko jest jednym z najlepszych miejsc, jeśli chcemy kupić regionalne, polskie warzywa oraz wszelkie inne produkty wykonane przez miejscową ludność. Kobieta postanowiła udać się na targ, aby zakupić świeże warzywa, jednak kiedy zobaczyła co dzieje się na miejscu, szybko zawróciła.

Polacy źle smażą placki ziemniaczane? Nie do pomyślenia co radzi GesslerPolacy źle smażą placki ziemniaczane? Nie do pomyślenia co radzi GesslerCzytaj dalej

Targowisko pełne było seniorów - niewielu przestrzegało nakazu zachowania dystansu

Użytkowniczka portalu Twitter zamieściła post, w którym opisuje niedawne doświadczenia związane z wyjściem na targ. Udała się tam, aby kupić świeże warzywa. Nie spodziewała się, że zastanie na miejscu wielki chaos. Według jej relacji, nie ma żadnych osób, które kontrolują liczbę klientów stojących przy jednym straganie. Starsze panie, które zostały poproszone o zachowanie dystansu zareagowały agresją i miały mówić słowa nie do pomyślenia, a sprzedawca, który obsługiwał wszystkich klientów miał bardzo mocno kasłać.

- Bielskie targowisko. Nikt nie kontroluje liczby kupujących. Starsze panie, poproszone o zachowanie dystansu, reagują agresją, bo wirus niegroźny i w ogóle to nieprawda. Sprzedawca warzyw kaszle jak opętany, nikt nie zwraca uwagi. Tyle widziałam nie wchodząc. Uciekłam - napisała użytkowniczka Twittera Marta Lokje.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie tylko obostrzenia, kolejna zła wiadomość na majówkę. O grillowaniu Polacy mogą jedynie pomarzyć

2. Zapytali Szumowskiego o szczegóły wakacji. Ogromne rozczarowanie dla setek tysięcy Polaków

Internauci jednogłośnie komentują wydarzenie, jako całkowitą ignorancję starszych osób i łamanie prawa

- Może policja by się ruszyła? Bo to co się dzieje na tym targu to jest po prostu głupie i bezczelne łamanie prawa - napisał jeden z komentujących.

Nakazy dotyczące zachowania odpowiedniego, 2-metrowego dystansu ciągle obowiązują, pomimo planu odmrażania gospodarki. Podejście starszych osób na tym targowisku jest skandaliczne, pokazuje, że całkowicie się nie liczą z konsekwencjami i narażają nie tylko siebie, ale także bliskich i innych ludzi wokół.

Najlepsze newsy:

  1. Zrozpaczeni dziadkowie Kacperka ujawniają prawdę o rodzinie. Porażające słowa
  2. Łukasz: „Kobieta musi mieć długie włosy i nogi. Być grzeczna i smacznie gotować”
  3. Właśnie dzieje się we wszystkich Biedronkach w Polsce. Obowiązuje tylko dzisiaj, 2 podobnej okazji długo nie będzie
  4. Zapłacił za zakupy stuzłotówką i wyszedł. Kasjerka pobladła po odkryciu prawdy o banknocie
  5. Wypij królową wszystkich napojów lub kefir przed snem. Efekty przyjdą nagle
  6. Dramat kobiety z udarem. Przez epidemię żaden szpital nie chciał jej przyjąć, teraz nie żyje

Źródło: twitter.com

Następny artykuł