TatarTwitter / Nostalgia

Niewiarygodne, co przeszkadza Jackowi w tatarze ze zdjęcia. Zjedlibyście tak podany?

Tatar wołowy jest oczkiem w głowie każdego prawdziwego smakosza. Wyborna przystawka ze zdjęcia posiada jednak według pana Jacka pewien mankament. Nie jesteśmy pewni czy przyznać mu słuszność.

Tatar na imprezach okolicznościowych za każdym razem odnosi równie spektakularny sukces. Miłośnicy mięsa szczerym uczuciem darzą połączenie świeżutkiej wołowiny z wyrazistymi dodatkami. Tatar broni się przede wszystkim uwielbianą przez smakoszy prostotą, ponieważ smak wynika przede wszystkim z dobrej jakości składników bez żadnych udziwnień.

Teresa boi się chodzić do Biedronki. Ujawniła co się stało po zakupie popularnego produktuTeresa boi się chodzić do Biedronki. Ujawniła co się stało po zakupie popularnego produktuCzytaj dalej

Czy tatar na zdjęciu mógłby być lepszy?

Tatar wielu z nas kojarzy się przede wszystkim z weselami oraz rodzinnymi spotkaniami, podczas których doskonale łączy się z wysokoprocentowymi trunkami. Tradycyjnie tatar podajemy z dodatkami o ostrym smaku, aby mięso właśnie poprzez nie nabrało wyjątkowego charakteru. Tatar przedstawiony na fotografii na pewno na ich brak nie może narzekać. Mimo to, zdania co do zdjęcia są podzielone. Według wielu internautów ukazany tatar jest doskonały i nie można mu nic zarzucić. Mamy tu przecież całą ferajnę dodatków oraz apetyczny sposób podania. Jednak oko wybitnie surowego sędziego w postaci pana Jacka potrafi dostrzec element, który nie pasuje do całości.

Dzisiaj grzeje:

  1. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
  2. Kotlety schabowe mięciutkie jak aksamit. Dzięki trikowi Kuronia z folią, genialny przepis
  3. Blisko 76 tys. Polaków dostanie ekstra pieniądze od ZUS. Niektórzy nawet po 12 786 zł

Gdy tylko zdjęcie apetycznego tatara pojawiło się w sieci, internauci nie szczędzili mu słów uznania. Dla wielu z nich nie ma nic lepszego niż soczyste mięsko, estetycznie ułożone i przybrane starannie dobranymi dodatkami. Jednak wśród aplauzu odnalazł się pewien sceptyk. Pan Jacek wyznał, że on nie dodaje do tatara ogórka, ponieważ warzywo to jego zdaniem zabija smak mięsa. Opinia ta wydaje się dość kontrowersyjna, ponieważ wielu bez tego elementu nie wyobraża sobie w ogóle tatara. Oczywiście każdy ma swój smak i to podłóg niego powinien szykować swoje posiłki. My autorowi zdjęcia życzymy smacznego i uważamy, że zdjęcie wygląda rewelacyjnie.

Najlepsze newsy:

  1. ZUS rusza na kontrole. Urzędnicy będą prześwietlać każdego, kto skorzystał z rządowej pomocy
  2. Są ofiary. Tragedia w górach. Smutne wieści ze świata
  3. Córka aktora Boczka z "Kiepskich" wyrosła na przepiękną kobietę. Jej mama i tata gotują nietypowe dania, jednak ona nie jada w domu rodzinnym
  4. Niezawodny przepis babci na cudowne ogórki kiszone. Tajemnicą sukcesu jest 1 zasada
  5. Ewa Chodakowska nigdy nie wrzuca do rosołu 1 rzeczy. Ma lepszą i zdrowszą alternatywę
  6. Adam Małysz pilnie zaapelował do wszystkich Polaków. Chodzi o sprawę życia i zdrowia

Źródło: Twitter / nostalgia

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł