Teresa Lipowska ma ciężkowikipedia.org/Ja Fryta from Strzegom CC 2.0

Teresa Lipowska znacznie różni się od postaci z serialu. Teraz narzeka na wysokość emerytury, brakuje jej na leki

Teresa Lipowska jest znana i uwielbianą przez mnóstwo telewidzów aktorką, która zasłynęła grając w serialu "M jak Miłość". W serialu spełnia się kulinarnie, lecz prywatne życie wygląda zupełnie inaczej. Teraz narzeka, że nie stać jej na wszystkie leki.

Teresa Lipowska gra w serialu od samego początku, czyli od 2000 roku. Gra postać Barbary Mostowiak, seniorki rodziny Mostowiaków. Jej gra aktorska zachwycała i dalej zachwyca niejednego fana serialu. Niestety, rzeczywistość nie jest tak kolorowa jak ta pokazywana na ekranie telewizora. Prywatnie Lipowska narzeka na wysokość swojej emerytury i zdradza, że nie stać jej na leki. W serialu wszystkim gotuje najlepsze pierogi i ciasta, a jak jest naprawdę?

Niestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimęNiestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimęCzytaj dalej

Teresa Lipowska na małym ekranie bryluje w kuchni - czy faktycznie jest tak dobrą kucharką?

Barbara Mostowiak jest prawdziwą specjalistka od polskiej kuchni. Nie ma ciasta którego by nie upiekła i obiadu, którego by nie przygotowała. Czy stojąca za nią Barbara Lipowska jest faktyczną mistrzynią kuchni? Zapytana została przez redakcję PAP Life jak wygląda jej gotowanie w życiu prywatnym.

-Nie gotuję i nie mam ulubionych potraw. Moje kuchenne wyczyny proszę śledzić na planie - odpowiada gwiazda "M jak Miłość".

Dzisiaj grzeje:

  1. Polacy pogrążają się w żałobie, niestety nie żyje. Smutną informację przekazał prezydent miasta
  2. Porażające sceny w Biedronce, nie żyje 61-letni mężczyzna. Sklep od razu został zamknięty
  3. Nie musisz być demonem prędkości, żeby dostać mandat 200 zł. Powód kary mocno cię zdziwi

Lipowska jest bardzo doświadczoną aktorką. Od 1957 do 1985 grała w warszawskim Teatrze Ludowym (od 1975 Nowym). Następnie przeszła do Teatru Syrena, który również mieści się w Warszawie. Czytelnicy pisma "Tele Tydzień" nagrodzili ją nagrodą "Tele Ekran" za rolę w "M jak Miłość". Mimo tak wielkich osiągnięć narzeka na wysokość swojej emerytury i zdradza, że brakuje jej na leki.

- Mieliśmy jako seniorzy mieć leki darmowe, a ja byłam ostatnio w aptece i na dziewięć leków żadnego nie miałam za darmo. Także dziękuję za opiekę - powiedziała Barbara w "Pytaniu na Śniadanie"

Gwiazda TVP w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, że jej emerytura po 60 latach pracy wynosi około 2 tysięcy złotych. Twierdzi, że gdyby nie szczęście jakim jest rola w bardzo popularnym serialu, nie byłoby jej tak dobrze.

Najlepsze newsy:

  1. Z ostatniej chwili: TVP przekazało dramatyczne informacje. Niestety nie przeżył, walczyli do końca
  2. TVP Info w zdumiewający sposób atakuje TVN. Odpowiedź na zarzuty jest mocna
  3. Podsłuchali turystów nad Bałtykiem. W głowie się nie mieści, co mówili, wstyd
  4. Najczęstsze błędy podczas uprawy ogórków. Przez nie warzywo może być gorzkie
  5. Domowe Rafaello jest o niebo lepsze niż sklepowe. Zrobisz je szybko i bez pieczenia, domownicy będą zachwyceni
  6. Niestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimę
  7. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)

Źródło: gwiazdy.wp; film.interia

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł