TescoWikipedia / licencja: CC 3.0

Młoda mama robiła zakupy w Tesco, gdy podeszła do półki z artykułami dla niemowląt, zamarła. Poczuła złość i upokorzenie

Mama 7-miesięcznej córeczki wybrała się do pobliskiego Tesco po sprawunki. Jak zwykle przystanęła obok półki z produktami dla dzieci, gdy sięgała po kolejne opakowanie, zobaczyła coś okropnego. Z miejsca oblała się rumieńcem gniewu i postanowiła interweniować.

Młoda mama często wybierała Tesco do codziennych zakupów. Była całkowicie przekonana do oferty artykułów dla niemowląt, dlatego i tym razem postanowiła tam zaopatrzyć się w niezbędne rzeczy. Kobieta jak zwykle przebierała w kaszkach, smoczkach i innych niezbędnych produktach, gdy jej wzrok spoczął na czymś, czego w ogóle nie powinna była zobaczyć w tym miejscu. Gdy tylko zrozumiała co widzi, postanowiła nie zostawić zdarzenia bez komentarza. Nie przebierając w słowach, powiedziała co leży jej na sercu.

Bardzo przykre informacje o Annie Dymnej, jest ciężko. Trudno jej nawet zrobić ulubione przetworyBardzo przykre informacje o Annie Dymnej, jest ciężko. Trudno jej nawet zrobić ulubione przetworyCzytaj dalej

Młoda mama w Tesco poczuła się urażona produktami na półkach

Dział z artykułami dla niemowląt jest jednym z najbardziej obleganych przez klientów. Dzieci mają ogromne potrzeby, dlatego potrzebne są częste wędrówki do marketów w celu uzupełniania zapasów. Młode mamy mają na głowie niewyobrażalną ilość obowiązków, a ich cały czas zazwyczaj zajmuje opieka nad maleństwem. W ostatnim czasie ciąże gwiazd oraz postaci medialnych obijają się bardzo szerokim echem. Nie tylko ze względu na ich dzieci, ale także spektakularne przemiany, jakim kobiety poddają się chwilę po porodzie. Najlepszym tego przykładem było wystąpienie księżnej Kate zaledwie 7 godzin po porodzie. Media na całym świecie rozpisywały się nad jej rewelacyjną sylwetka i doskonałą formą. Nic dziwnego, że młode mamy czują coraz większą presję społeczną do katowania się ćwiczeniami, gdy cały czas zajmuje im nowy członek rodziny. Sytuacja w Tesco jest w obliczu tych faktów jeszcze bardziej szokująca.

Dzisiaj grzeje:

  1. Nie żyje gwiazda disco-polo. Tragiczna śmierć podczas wieczoru kawalerskiego, najnowsze doniesienia prokuratury
  2. Przez lata ukrywała prawdę przed mężem. Gdy synowa wyrywała marchewki z ogródka, dokonała porażającego odkrycia
  3. Zajęli mu konto za 14 lat niepłacenia abonamentu, zrobił więc jedną rzecz. Sąd uznał, że nie musi płacić

Yasmine, młoda mama z Wielkiej Brytanii zobaczyła na półce w Tesco produkty wspomagające odchudzanie. Opakowania stały ramię w ramię z artykułami dla niemowląt. Kobieta zobaczywszy te rzeczy, bez ogródek nazwała je "żerowaniem na niepewności swojego ciała u młodych mam". Rzeczonymi produktami na półkach były sławne "SlimFast", które pije się zamiast pełnoprawnych posiłków. Niektórzy zastępują nimi nawet 2 posiłki w ciągu dnia, zadowalając się jedynie średnio smaczną cieszą. Zdaniem Yasmine, umieszczenie tych produktów pomiędzy artykułami dla dzieci nie było przypadkowe, a sieć Tesco doskonale zdawała sobie sprawę, że waga jest częstym kompleksem dla młodych matek. Po skardze Yasmine, Tesco postanowiło wycofać sprzedaż "SlimFast" ze stref przeznaczonych dla produktów niemowlęcych.

Porażające znalezisko w Biedronce. Od razu poinformowano odpowiednie służby, mamy komunikat sieciPorażające znalezisko w Biedronce. Od razu poinformowano odpowiednie służby, mamy komunikat sieciCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Na łamach "Dzień dobry TVN" ujawniła przykre kulisy zwolnienia z TVP. Usłyszała, że jest "za stara"
  2. Skandal w Kołobrzegu. Turyści nie mogą czuć się bezpiecznie? Włos się jeży na głowie
  3. Stary skuteczny trick z liściem laurowym, który przyda się każdemu. Uratował niejedną domową katastrofę
  4. Niestety, nad rodziną Grażyny Torbickiej zawisły czarne chmury. Mąż usłyszał, że nic się nie da zrobić
  5. Bożena Dykiel nie wytrzymała. Gessler na długo zapamięta ich spotkanie
  6. Polacy oniemieli ze szczęścia. Łukasz Kubot zostanie ojcem, jego ukochana jest w ciąży, wszystko wyszło przez zdjęcie (FOTO)

Źródło: mirror

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł