Tomasz Sekielski gubi nadprogramowe kilogramyJan BIELECKI/East News

Sekielski schudł już 70 kg, na nowym zdjęciu jest nie do poznania. Wiemy z jakich produktów zupełnie zrezygnował

Tomasz Sekielski znany jest Polakom z kontrowersyjnego reportażu "Tylko nie mów nikomu", lecz już ostatnio mówi się również o nim w kontekście jego walki z nadwagą . Do dzisiaj schudł już 70 kilogramów i nie przestaje walczyć. Poznaliśmy jego dietę i wiemy, czego już nie spożywa.

Tomasz Sekielski nie pierwszy raz jest na diecie. Kilkanaście lat temu zrzucił około 20 kilogramów, jednak stresująca praca w mediach spowodowała, że efekt jojo uderzył ze zdwojoną siłą. Tym samym jego wysiłki poszły na marne. Obecnie Sekielski znowu poddaje się kuracji odchudzającej, która ma rozwiązać problemy ze zdrowiem nadwyrężonym nadwagą. Metamorfoza jaką przechodzi jest niebywała.

Pilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacjaPilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacjaCzytaj dalej

Tomasz Sekielski przeszedł na dietę - waga pokazuje, że zrzucił już 70 kilogramów

Pod koniec 2019 roku Tomasz Sekielski ważył 185 kilogramów. W tym samym roku zdecydował, że kończy z tak niezdrowym trybem życia i przechodzi na dietę. Zaczął współpracować z Mariuszem Krupskim, który przygotowuje go fizycznie do jego najnowszego projektu "12 Wyzwań Sekielskiego". Serial dokumentuje proces chudnięcia dziennikarza.

Dzisiaj grzeje:

- Realizuję własnym sumptem serial dokumentalny dotyczący mojej walki z nadwagą, otyłością. Walki o zdrowie i życie. Podejmuję się 12 wyzwań, raz na miesiąc, raz na półtora miesiąca, i to wszystko dokumentuję(...) - tłumaczy reżyser.

Obecnie Sekielski chwali się, że zrzucił już ponad 70 kilogramów. Sekretem jego przemiany jest przede wszystkim zmiana diety. Wyeliminował z niej mięso, białe pieczywo, makarony, ziemniaki, kasze oraz sery. Zamienił je na ryby, owoce morza oraz warzywa. Niewątpliwą pomocą była również operacja pomniejszenia żołądka, która pomogła mu wystartować. Co ciekawe, dziennikarz nie waży się na bieżąco, lecz orientuje się, że zrzuca kologramy dzięki ubraniom.

- Odchudzam się "na rzeczy". Efekty diety oceniam po prostu po rozmiarze odzieży, w którą zaczynam się mieścić - wyjaśnia Sekielski.

Patrząc na najnowsze zdjęcia dziennikarza, ciężko uwieżyć, że w tak krótkim czasie zmienił się aż tak bardzo. Gratulujemy włożonej pracy i trzymamy kciuki za dalszą przemianę.

Tomasz Sekielski

Piotr Molecki/East News

Tomasz Sekielski prezentuje swoją metamorfozę

Instagram.com/@tomaszsekielski

Najlepsze newsy:

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł