Tomasz Sekielski - gdzie mieszka dziennikarz?Instagram / @tomaszsekielski

Sekielski mieszka w niezwykłym miejscu, daleko od Warszawy. Powód zachwyca, każdy pozazdrości

Tomasz Sekielski bez wątpienia jest aktualnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce. Filmy jego autorstwa odbiły się głośnym echem wśród społeczeństwa. Mało kto spodziewałby się jak mieszka Tomasz Sekielski. Jego żona zdradziła powody takiej decyzji.

Ostatnie sukcesy, które odnosił Tomasz Sekielski mocno wpłynęły na jego popularność. Dziennikarz jest śledzony przez wiele osób. Jednak najprawdopodobniej nikt by się nie domyślił, gdzie zamieszkał Tomasz Sekielski razem ze swoją żoną.

Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj obierek z ogórka. Dzięki nim pozbędziesz się bardzo irytującego problemuPod żadnym pozorem nie wyrzucaj obierek z ogórka. Dzięki nim pozbędziesz się bardzo irytującego problemuCzytaj dalej

Tomasz Sekielski i jego życie prywatne

Nie da się ukryć, że Tomasz Sekielski jest jedną z tych osób, o której w ostatnim czasie zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą filmów przedstawiających jego śledztwa dziennikarskie, które dotyczyły pedofilii wśród polskich księży. Bez wątpienia taką kwestię warto nagłaśniać.

Zarówno "Tylko nie mów nikomu" jak i "Zabawa w chowanego" zyskały ogromną popularność. W związku z tym wiele osób zaczęło interesować się życiem prywatnym jakie wiedzie Tomasz Sekielski. Dziennikarz regularnie dzieli się nim za pośrednictwem Instagrama. Już wcześniej informowaliśmy o przyczynie utraty wagi przez reportera. Tym razem wiadomo, gdzie mieszka Tomasz Sekielski ze swoją żoną. Powody zaskakują i są poniekąd związane z kulinariami.

Dzisiaj grzeje:

  1. Od dziś rząd wprowadza ważne zmiany w całej Polsce. Ministerstwo zdrowia apeluje do Polaków
  2. Zobaczył na ukrytej kamerze co w nocy robią pracownice Biedronki. Złożył im skandaliczną propozycję
  3. Doda może mówić o prawdziwym nieszczęściu. Jej konta są puste z powodu oszustwa

Gdzie mieszka Tomasz Sekielski?

Okazuje się, że Tomasz Sekielski razem z żoną zamieszkał w Drohiczynie na Podlasiu. Trzeba przyznać, że mało kto spodziewałby się, iż dziennikarz o antyklerykalnych poglądach przeprowadzi się w miejsce ociekające religią katolicką. Jednak zgodnie z rozmową przeprowadzą przez Wirtualną Polskę z Anną Siekielską, na Podlasiu ludzie są różnorodni i nawet gratulują owoców pracy dziennikarza.

- Chcieliśmy przeprowadzić się na wieś, bo tu się inaczej żyje: świeże powietrze, dzięcioły, kukułki, cisza i święty spokój. Są jajka od kury, wędliny, prawdziwy chleb. Wszyscy się znamy i wszyscy o sobie wszystko wiemy. Najlepszą firmą ochroniarską są sąsiedzi, bo tak pilnie wszystko obserwują - wyjaśniła Anna Sekielska podczas rozmowy z portalem Wirtualna Polska. Bez wątpienia dobry chleb i wędliny mogłyby skusić do podjęcia takiej decyzji niejedną osobę.

Kosztuje grosze, a zachwyca wszystkich. Idealna na upał letnia surówka z cukinii i ogórka.Kosztuje grosze, a zachwyca wszystkich. Idealna na upał letnia surówka z cukinii i ogórka.Czytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Pilny apel o przesunięcie powrotu do szkoły. Nauczyciele przemęczeni i przytłoczeni, nie mają już sił
  2. Prawdziwy dramat w ośrodku wypoczynkowym na zachodzie Polski. Druzgocące odkrycie
  3. Wlej na noc szklankę octu do toalety. Rano nie uwierzysz własnym oczom
  4. Smutne wieści z Lubelszczyzny. Zamiast radosnych chwil, nowożeńcy przeżywają dramat
  5. A jeszcze nie dawno wszyscy go kupowali. Uwielbiany produkt wycofany z Lidla, wykryto niebezpieczne bakterie
  6. Marta Linkiewicz pokazała swoją intymność w internecie. Przekroczyła ostatnią granicę, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)

Źródło: Wirtualna Polska


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł