Tomasz SekielskiInstagram / tomaszsekielski

Żona Sekielskiego bała się o jego życie. Czytając wzruszający opis pod ich ostatnim wspólnym zdjęciem, można uronić łzę

Tomasz Sekielski za sprawą swojej spektakularnej metamorfozy jest na ustach wszystkich. Jego żona zdobyła się intymne wyznanie o swoim strachu o jego życie. Para postanowiła opowiedzieć o swoim niezwykłym małżeństwie i walce o zdrowie dziennikarza. Tomasz zdobył się na przepiękne podziękowanie na jej miłość i cierpliwość.

Tomasz Sekielski od wielu lat jest czołowym polskim dziennikarzem. Od czasu głośnego filmu "Tylko nie mów nikomu", media zwiększyły zainteresowania jego osobą. Oprócz jego bogatej działalności zawodowej, Tomasz zasłynął ogromną przemianą, która stała się symbolem ogromnej siły woli i zaangażowania. Cała Polska obserwowała walkę z nadwagą dziennikarza, który bez ogródek mówił o swoim uzależnieniu od jedzenia. W wywiadzie dla portalu "Party" Sekielski wraz z żoną przyznali, jak wygląda ich relacja i co było motywacją do zrzucenia zbędnych kilogramów dla redaktora.

Uważajcie, jutro ogromna i nagła zmiana pogody. Nadciąga niewyobrażalne, fatalne doniesienia nie tylko dla grzybiarzyUważajcie, jutro ogromna i nagła zmiana pogody. Nadciąga niewyobrażalne, fatalne doniesienia nie tylko dla grzybiarzyCzytaj dalej

Tomasz Sekielski długo walczył o swoje zdrowie

Anna i Tomasz Sekielscy są małżeństwem od 20 lat i dorobili się dwójki pociech:18-letniej Julki oraz 15-letniego Łukasza. Para przyznaje, że ich związek wygląda teraz inaczej niż na początku - My się zmieniliśmy. Jesteśmy dojrzalsi, spokojniejsi. Mamy większy luz - tak ich relację oceniła Anna. Małżeństwo ma doskonałe relacje ze swoimi dziećmi, które nie wstydzą się spędzać wolnego czasu z rodzicami - Na te święta pojechaliśmy za granicę, a dzieci powiedziały, że się jeszcze nami nie nacieszyły. To mnie wzrusza, bo ja w ich wieku już chciałam jeździć sama, bez rodziców. A oni lubią, gdy razem oglądamy filmy, czy gramy w pokera - zdradziła dla "Vivy" żona Tomasza. Dojrzały związek pary był ogromną podporą dla dziennikarza podczas walki o jego upragnioną sylwetkę. Anna Sekielska przyznała jednak, że bardzo obawiała się o życie męża.

Dzisiaj grzeje:

  1. Nie żyje wielka legenda. Zrozpaczona rodzina wydała oświadczenie, do końca walczyli o jego życie
  2. Nieziemsko piękna córka aktora, słynnego Boczka z "Kiepskich" po zdiagnozowaniu u taty strasznej choroby robiła co mogła. Artysta niewyobrażalnie schudł dzięki specjalnej diecie
  3. Kontrolerzy rozeszli się po kraju, do ciebie też mogą zapukać. Kara to aż 681 zł

Anna Sekielska wyznała, że już od wielu lat próbowała przekonać Tomasz do zmiany nawyków żywieniowych - Próbowałam już wcześniej Tomka przekonać, aby to zrobił. Myślę, że to był ostatni dzwonek. Uświadamiałam mu, jak bardzo się boję o jego życie - powiedziała w przypływie szczerości. Tomasz wyjaśnił, co było głównym źródłem problemu przez te wszystkie lata - Ale to tak jak alkoholikowi mówić, aby nie pił, bo się zapije na śmierć. Nic nie trafiało. Ale teraz się zmieniam dla ciebie, kochanie - czule odpowiedział na obawy swojej małżonki.

Para wspólnymi siłami dokonała niemożliwego, a Tomasz w ostatnich miesiącach zmienił się nie do poznania. Obecnie dziennikarz wygląda zdrowo i widać, że zdrowe nawyki wyszły mu na dobre. Wsparcie ukochanej osoby jest bezcenne, dla każdego kto boryka się z problemem otyłości, która nie wynika jedynie z "lenistwa" jak niektórzy chcieliby wygodnie myśleć. Otyłość jest chorobą, która ma wiele podłoży, a cierpliwość drugiej osoby jest niezastąpionym orężem w walce z nią.

O swojej miłości do żony Tomasz Sekielski postanowił powiedzieć we wzruszającym wpisie na jego Instagramie. Swoje zdjęcie z wtuloną małżonką podpisał testem piosenki "Anioł" z repertuaru Kory.

Tomasz Sekielski z żonąfot: Instagram / tomaszsekielski

Biedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientówBiedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientówCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. TVP nagle zwolniło popularną dziennikarkę po 15 latach pracy. Oburzające szczegóły, aż trudno uwierzyć
  2. Wybuch wstrząsnął miastem na Pomorzu. Wiadomość obiegła media
  3. Żadna ściema i oszustwo, możesz dostać od Biedronki 200 zł. Przy okazji wesprzesz cudowną inicjatywę
  4. Biedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientów
  5. Okrasa robi surówkę lepszą od popularnego Colesława. W roli głównej - młoda kapusta
  6. Pilne informacje w sprawie Roberta Lewandowskiego. Złe wieści przed finałem Ligi Mistrzów, Polak nie da rady wygrać?

Źródła: Party


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł