Top Chef - jeden z finalistów zmienił się nie do poznaniaTRICOLORS/East News

Wygrał uwielbiane prze Polaków kulinarne show. Ciężko uwierzyć, jak teraz wygląda, niesamowita metamorfoza

Top Chef jest uwielbianym kulinarnym show, w którym profesjonalni kucharze walczą o bardzo duże pieniądze. Jeden z finalistów programu przeszedł w ciągu kilku ostatnich lat niebywałą metamorfozę, teraz nikt nie może uwierzyć własnym oczom. Przesyłamy szczere gratulacje.

Top Chef jest programem pełnym potu, łez i wielkiego poświęcenia. Najlepsi polscy kucharze stają w szranki walcząc o wielką nagrodę finansową. Finaliści są w stanie wygrać nawet 100 tysięcy złotych, co pozwala rozkręcać im własne biznesy i spełniać marzenia. Jeden z finalistów, który wygrał pierwszą edycję telewizyjnego show zmienił się nie do poznania. Najwięksi fani programu nie są w stanie go rozpoznać. Jak obecnie wygląda laureat Top Chefa?

Pokroiła ogórka obieraczką do warzyw i wrzuciła 2 składniki. Letnia surówka podbiła serca gościPokroiła ogórka obieraczką do warzyw i wrzuciła 2 składniki. Letnia surówka podbiła serca gościCzytaj dalej

Top Chef - finalista wygląda zupełnie inaczej, przeszedł potężną metamorfozę

Martin Gimenez-Castro urodził się w jednym z miast Argentyny. Mendoza, bo tak nazywa się jego rodzinne miasto, leży u stóp Andów. Do Polski przyjechał za sprawą swojej żony, którą poznał pracując w jednej z amerykańskich restauracji mieszczących się w hotelu. W Top Chefie pokazał się z najlepszej strony. Widzowie określali go jako pracowitego, bardzo ciepłego i rodzinnego mężczyznę. Był uczestnikiem pierwszej polskiej edycji, którą finalnie wygrał. Po latach udostępnił swoje zdjęcie, na którym widać ogromną przemianę jaką przeszedł.

Dzisiaj grzeje:

Dzisiaj Martin jest szczęśliwym ojcem dwóch córek oraz właścicielem dobrze prosperującej restauracji Ceviche Bar w Warszawie. W ofercie lokalu znajdziemy wiele dań, które choć stawiają na tradycyjną domową kuchnie, są przyrządzane w zdrowy i smaczny sposób. Pełno w niej ryb oraz warzyw, które grają pierwsze skrzypce, nie tylko w restauracji szefa kuchni, ale także w jego życiu. Prawdopodobnie to właśnie dzięki nim udało mu się zmienić siebie.

W ciągu kilku lat od pierwszej edycji udało mu się zrzucić kilkanaście kilogramów, co pokazał niedawno na swoim Instagramie. Należą mu się gratulacje, wszak sam mówił, przy okazji rywalizacji z innymi uczestnikami Top Chef, że jedzenie sprawia mu największą przyjemność, a do gotowania ma ogromną pasję.

Poniżej widzimy jak wielką transformacje przeszedł. Pierwszy kadr pochodzi z rozdania nagród pierwszej edycji Top Chef, której zapis filmowy znajduje się na portalu Youtube, na kanale Ipla TV. Drugie zdjęcie jest już po metamorfozie, która pozwoliła mu schudnąć wiele kilogramów.

Amaro i 1 finalista

Youtube.com/ Ipla TV

Amaro i 1 finalista

I nstagram/@martin_gimenez_castro

Najlepsze newsy:

  1. Kinga Rusin żegna kolegę z DDTVN. "Takich zdjęć już nie będzie"
  2. Jedna kobieta nie żyje, dwie zostały ranne. Dramatyczne wydarzenia w Europie
  3. Polacy masowo i nieświadomie popełniają karygodny błąd przy zakupie mięsa mielonego na kotlety. Decydująca jest 1 cecha
  4. Mąż Maryli Rodowicz zobaczył co gwiazda dodaje do potraw i nie wytrzymał. Tajemnica wyszła na jaw w przykrych okolicznościach
  5. Panna młoda spróbowała weselnego tortu, a potem stało się coś strasznego. Fatalna pomyłka doprowadziła do tragedii
  6. Poważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzuty

Źródło: plotek

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł