Tort weselnyPixnio/ congerdesign

Zobaczyli jak wyglądał tort weselny i zaniemówili, wybuchła afera. Niesmak pozostał, choć tort był smaczny

Tort z koszmarów, który zmienił najważniejszy dzień życia w zwykły żart. Internauci są podzieleni, niektórzy próbują go bronić, mówiąc, że to jedynie specyficzne poczucie humoru pary młodej. Jednak ze wszystkich tematów wypada żartować?

Tort weselny to jeden z istotniejszych punktów każdego ślubu. Jego wybór spędza sen z powiek wielu parom przed weselem. Idealny tort oprócz walorów smakowych, powinien także pięknie się prezentować. Najlepiej, aby zapadał w pamięci gości oraz pary młodej i imponował kunsztem wykonania. Pary prześcigają się w pomysłach na niezwykłe zdobienia: jadalne kwiaty, szczegółowe zdobienia czy torty tematyczne to codzienność dla cukierników. Już dawno przyzwyczailiśmy się, że tort nie musi być całkiem biały i nierzucający się w oczy. Jednak na weselu pewnej anonimowej pary tort zbulwersował gości i zdecydowanie wykroczył poza sferę ich tolerancji.

Z 1 krzaka sypnie ogórkami na wiele wiader. Dzięki nawozowi cukrowemu, niebywale tani i prosty w przygotowaniuZ 1 krzaka sypnie ogórkami na wiele wiader. Dzięki nawozowi cukrowemu, niebywale tani i prosty w przygotowaniuCzytaj dalej

Czy tort to kwestia gustu pary czy gości?

Pojawia się tu odwieczne pytanie. Czy wesele robimy dla gości czy dla siebie. Ilu ludzi tyle opinii. Są tacy, którzy uważają, że nie powinniśmy patrzeć na zdanie innych i stworzyć przyjęcie, które przede wszystkim nam będzie odpowiadało, a liczenie się ze zdaniem postronnych tylko psuje magię. Z drugiej strony, mamy przedstawicieli poglądu, że wesele ma za zadanie zgromadzić życzliwych parze ludzi i sprawić, by wybawili się za wszystkie czasy, zwłaszcza, że w zamian oferują parze często kosztowne podarunki. Z tego drugiego podejścia wynikają nieprzychylne komentarze kierowane w stronę tortu z feralnego wesela. Wypiek, który wywołuje takie kontrowersje wśród zaproszonych, może nie być najlepszym pomysłem na ukoronowanie miłości dwojga ludzi.

Dzisiaj grzeje:

  1. Hańba, nikt nie zauważył. Pan Artur spojrzał na bób z Biedronki i dostrzegł porażającą prawdę, teraz nagłaśnia ogromną aferę
  2. Lepiej wypłać pieniądze wcześniej. W weekend będzie o to ciężko

Nieprzyzwoita niespodzianka

Patrząc z daleka, tort o który jest tyle hałasu wygląda absolutnie niewinnie. Jednak figurki na nim postawione wzbudzają niemałe kontrowersje. Mowa o figurkach przedstawiających parę młodą w sytuacji intymnej. Mimo, że w zamierzeniu taki pomysł na przedstawienie ich zażyłości miał być humorystyczny. Wiele osób jest zdania, że pewnie rzeczy powinny pozostać za ścianami sypialni, aślub gdzie jest wiele dzieci oraz osób z rodziny nie jest miejscem dla takiego poczucia humoru.

Tort weselny

Najlepsze newsy:

Źródło: kobieta.wp

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł