Tort 104-latki wywołał poruszenie internautów.grupa "Emeryci nie zamkną się w domu"/Facebook

Czego można życzyć 104-latce na urodziny? Babcia jest przeszczęśliwa, pochwaliła się zjawiskowym tortem

Tort urodzinowy daje niekiedy spore powody do radości. Pewna babcia niesamowicie ucieszyła się ze świętowania swoich 104. urodzin. Kobieta zamieściła zdjęcie pysznego ciasta w internecie, aby podzielić się swoim szczęściem z innymi.

Tort podajemy z okazji różnych rocznic i na większych wydarzeniach. Najczęściej jednak pojawia się on na stole z okazji urodzin. Niezależnie od tego, czy jubilat ma lat 4, czy też 104, słodkie ciasto powinno być szczególnie apetyczne. Zwykle najhuczniej obchodzimy urodziny swoich pociech, ale nie oznacza to, że w podeszłym wieku należy sobie odmawiać pysznego tortu. Pewna 104-latka zamieściła w internecie swoje zdjęcie z imponującym tortem. W komentarzach posypały się najlepsze życzenia.

Kultowa scena z obiadem polowym z Kultowa scena z obiadem polowym z "Czterech pancernych i psa" kryje za sobą porażającą historię. Aktorzy do dziś czują niesmakCzytaj dalej

Tort 104-latki wzbudził ogromne zainteresowanie internautów

Tort urodzinowy bywa niezwykle miłym prezentem. Słodki wypiek niesamowicie ucieszył pewną starszą kobietę. Możemy się domyślać, że dzień jej 104. urodzin był dla niej wyjątkowy. Nie obyło się oczywiście bez wspaniałego tortu. Anonimowa staruszka tak bardzo ucieszyła się ze swojego święta, że na stronie "Emeryci nie zamkną się w domu" pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje uśmiechnięta z tortem, który ozdabiają ogromne świeczki z jej wiekiem. Obserwujący szybko spełnili jej prośbę i licznie złożyli jej najlepsze życzenia.

Dzisiaj grzeje:

  1. Marysia kupiła przedziwne pierogi w Biedronce. Podgrzała je i oniemiała
  2. Kolejny kraj zamyka przed nami granicę. Wprowadzono ograniczenia dla przyjeżdżających z Polski
  3. Zapłacił za kiełbasę banknotem 500 zł. Ekspedientka wydała 490 zł reszty, zamarła odkrywając prawdę o banknocie

W tak wyjątkowym dniu użytkownicy Facebooka gratulowali jej i wysyłali serdeczności zarówno w formie pięknych życzeń, jak i zdjęć bukietów kwiatów. "Dużo dużo zdrowia samych pogodnych dni i miłości najbliższych szczęść Boże", "Duzo zdrowia i samych dobrych ludzi wokol siebie", "Życzę wszystkiego najlepszego z okazji urodzin uśmiechu i radości ale przede wszystkim jak najwięcej zdrówka" - czytamy w wielu komentarzach. Najczęściej życzono 104-latce zdrowia i szczęśliwych kolejnych lat życia.

Niczego nieświadomi klienci robili zakupy w Biedronce. Nagle policjanci otrzymali zgłoszenie o niebezpieczeństwieNiczego nieświadomi klienci robili zakupy w Biedronce. Nagle policjanci otrzymali zgłoszenie o niebezpieczeństwieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Robert Lewandowski dobrał nietypowego wspólnika. Był karany za wyłudzanie pieniędzy i ładunki wybuchowe
  2. Specjaliści biją na alarm. Mówią o "czerwonej lampce" dla ministerstwa zdrowia
  3. Jest czego pozazdrościć - kuchnia Ewy Wachowicz odbiera mowę. Bije o głowę Gessler i Rozenek, przepiękna
  4. Karolina Szostak "niknie w oczach". Sama skóra i kości, jest na kontrowersyjnej diecie
  5. 7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultat
  6. Bezdomny poprosił o resztki jedzenia. Odpowiedź kierownika restauracji zamurowała gości

Źródło: grupa "Emeryci nie zamkną się w domu"/Facebook

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł