Trucizna na talerzu(Zdjęcie poglądowe) Pixabay / valtercirillo

Nie żyją. Robert J. przerwał milczenie, poczęstunek okazał się śmiertelną trucizną

Nikt nie spodziewał się, że trucizna będzie czyhała na talerzu. Niepozorny posiłek doprowadził do śmierci. Robert J. podzielił się niezwykle niebezpiecznym poczęstunkiem. Mężczyzna w końcu przerwał milczenie.

Nie da się ukryć, że trucizna jest ostatnią rzeczą, której spodziewalibyśmy się podczas posiłku. Niestety, niektóre dania mogą w bardzo prosty sposób się w nią przekształcić. Tym bardziej jeżeli w ich skład wejdą grzyby.

Pamiętacie Mariolkę z Kiepskich? Wygląda teraz jak rasowa modelka. Ekipa serialu miała nietypowe zdanie o scenach z jedzeniemPamiętacie Mariolkę z Kiepskich? Wygląda teraz jak rasowa modelka. Ekipa serialu miała nietypowe zdanie o scenach z jedzeniemCzytaj dalej

Trucizna w formie poczęstunku

Czasami trucizna może do złudzenia przypominać smakowite grzyby. Tak właśnie stało się w tym przypadku. Robert J. cały czas myślał, że w lesie znalazł gąski zielonki. Prawda okazała się jednak zupełnie inna. 49-latek zebrał muchomory sromotnikowe. Do czego doprowadziła pomyłka?

Trucizna znajdująca się w grzybach przyczyniła się do śmierci czterech osób. Mężczyzna sprzedał część leśnych znalezisk swoim sąsiadkom. Po przygotowaniu grzybów i zjedzeniu ich w rodzinnym gronie doszło do najgorszego. Walka o życie w szpitalu zakończyła się klęską. Robert J. wypowiedział się w przejmujący sposób o całej sytuacji.

Dzisiaj grzeje:

  1. Dziecinnie proste i niesamowicie pyszne. Obłędne pieczone ziemniaki po grecku
  2. Minister potwierdził, od 10 października nowe obostrzenia. Ponad 100 powiatów trafi na listy
  3. Nie żyją, Lasy Państwowe wydały komunikat ostrzegawczy. Podczas grzybobrania uważaj

Co 49-latek powiedział o dramatycznym zajściu?

- Ja zabiłem tych ludzi. Oni nie żyją przez te grzyby, no bo przez co innego mogliby umrzeć. Nie wiem, jak będę z tym żył. Ja bardzo lubiłem sąsiadki. Z dobrego serca dałem im te grzyby. Gdybym tylko wiedział - powiedział Robert J. w rozmowie z Faktem, przytaczanej przez portal O2. Trucizna w grzybach doprowadziła do okropnej tragedii, z której ciężko się otrząsnąć.

Nie było żadnej nadziei, dawali jej 2 lata życia. Rozpoczęła kurację sokiem z popularnego warzywa, dziś czuje się znakomicieNie było żadnej nadziei, dawali jej 2 lata życia. Rozpoczęła kurację sokiem z popularnego warzywa, dziś czuje się znakomicieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Policjanci już wystawiają mandaty na 500 zł. Dają tylko jedną szansę
  2. Lekarze przecierali oczy ze zdumienia. W brzuchu noworodka znajdował się płód
  3. Niebywałe delicje, najlepsza surówka z buraków, którą zrobisz w 5 minut. Domownicy oniemieją z zachwytu
  4. Obłędne gołąbki z przepisu Magdy Gessler. Farsz skrywa sekretny składnik
  5. Sekretna receptura naszych babć. Syrop z liści laurowych i soku z cytryny jest remedium na przeziębienia
  6. Po latach próbował odnaleźć swojego biologicznego ojca. Kiedy odkrył prawdę o rodzinie, nie mógł ukryć wzruszenia

Źródło: O2

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł