Truskawki pani Doroty dostępne dla wszystkichZdjęcie poglądowe YouTube.com/ Bio Agris

Pani Dorota podjęła cudowną decyzję dla ciebie i wszystkich. Zaprasza każdego, otworzyła pole truskawek

Truskawki od zawsze cieszą się wielką popularnością, ich niepowtarzalny smak oraz orzeźwienie jakie dają powodują, że mnóstwo ludzi za nimi szaleje. Pani Dorota jest właścicielką plantacji truskawek i jak wiemy, obecnie rolnicy borykają się z wieloma problemami i próbują je rozwiązać. Postanowiła otworzyć swoje pole dla wszystkich i zaprasza każdego chętnego do zbierania owoców.

Truskawki z powodu uwarunkowań pogodowych oraz ze względu na problemy na rynku pracy, kosztują w tym roku o wiele więcej niż w zeszłym sezonie. Stąd wielu rolników postanawia otworzyć swoje pola tak, aby umożliwić ludziom zebranie truskawek na bardzo ciekawych zasadach. Pani Dorota jest jedną z plantatorek, która taki system przyjęła, wszyscy możemy cieszyć się tanimi i pysznymi truskawkami, lecz pod jednym warunkiem. Musimy zebrać je sami.

Afera, pani Dominika kupiła mięso w Biedronce. Odkryła niesmaczną prawdę i zrobiła zdjęcie, żeby nagłośnić skandalAfera, pani Dominika kupiła mięso w Biedronce. Odkryła niesmaczną prawdę i zrobiła zdjęcie, żeby nagłośnić skandalCzytaj dalej

Truskawki z pola pani Doroty dostępne dla każdego - jedynym wymogiem jest własnoręczne zebranie owoców, warto podjąć wysiłek

Ciężkie czasy jakie nastały, szczególnie dla rolników, wymuszają dostosowywanie się do sytuacji i dużą elastyczność. Stąd wielu rolników podejmuje ciekawą i nowatorską decyzję o otworzeniu swoich pól i plantacji dla wszystkich zainteresowanych. Każdy kto ma ochotę może przyjechać na pole Pani Doroty i samodzielnie pozbierać owoce.

Dzisiaj grzeje:

  1. Cudowne, dziadek Bogumił otwiera pole truskawek dla wszystkich. Rwiesz sam i płacisz tanio jak barszcz
  2. Kontrole w całym kraju, do twoich drzwi też mogą zapukać. Kara 681 zł, wykluczonych jedynie kilka grup

- U mnie trzeba się umówić telefonicznie. Całe rodziny mogą przyjechać i same nazbierać sobie świeżych, naturalnych truskawek, a przy okazji miło spędzić czas na wsi, przejechać się traktorem czy pospacerować po sadzie - informuje pani Dorota Omen, właścicielka plantacji truskawek w podwarszawskiej Mogielnicy.

Poza ciekawie spędzonym czasem, największym plusem jest cena za kilogram owoców. Na targach owoce potrafią kosztować nawet 30 złotych, u pani Doroty, za kilogram truskawek płaci się tak jak w skupie, czyli 4 zł.

Pomagamy w taki sposób rolnikom, którzy nie mogą zatrudnić pracowników do pracy w polu, z powodu obostrzeń i komplikacji. Warto wspomóc lokalnych planatorórow i przy okazji delektować się pysznym smakiem słodkich owoców.

Najlepsze newsy:

  1. Bardzo smutna wiadomość o Katarzynie Dowbor. Właśnie napłynęło oficjalne potwierdzenie
  2. Katarzyna Cichopek pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Nie jest w nim sama
  3. Gotujesz rosół na kurczaku? Nie zapominaj o triku naszych babć, dzięki niemu zmysł smaku orbituje
  4. Nie wyrzucił łupin po cebuli, zrobił nawóz dla ogórków. Uzyskał przeogromne zbiory
  5. Przez pół roku piła sok z selera. Skończyły się jej problemy, przeszła piorunującą metamorfozę
  6. Nie tylko koronawirus. Wykryli nowe, duże ognisko innej choroby epidemicznej

Źródło: se.pl

Następny artykuł