Truskawki na pewnym polu przyczyniły się do strasznego zdarzenia.pixabay/goranmx

Chciał tylko zebrać truskawki, nie spodziewał się tragicznego finału. Niewiarygodne, jak zachowali się policjanci

Truskawki na pewnym polu przyczyniły się do strasznego zdarzenia. Ofiarą padł mężczyzna, który zbierał owoce, i zupełnie nie spodziewał się tego, co może się stać. Sytuacja wymagała interwencji policji, która zaskoczyła swoim zachowaniem.

Truskawki w tym roku przysparzają niemałych problemów rolnikom, oczywiście ze względu na panującą pandemię. Dużym problemem jest chociażby utrudnienie znalezienia pracowników sezonowych, którzy zwykle przyjeżdżają do Polski z Ukrainy. Tym razem jednak pewien mężczyzna spokojnie zbierał owoce, nie spodziewając się tragicznego wydarzenia, jakie miało miejsce chwilę później. Dolnośląska policja pojawiła się na miejscu dość szybko, ale nie obyło się bez problemów z dotarciem do poszkodowanego mężczyzny. Na jego klatce piersiowej i nogach można było zauważyć ślady poparzeń, więc sytuacja była bardzo poważna.

Stało się, Biedronka musiała podjąć kluczową decyzję. Ogromna zmiana godzin otwarcia, klienci przecierają oczyStało się, Biedronka musiała podjąć kluczową decyzję. Ogromna zmiana godzin otwarcia, klienci przecierają oczyCzytaj dalej

Truskawki zbierane przez pewnego mężczyznę przyczyniły się do tragedii. Policja na szczęście uratowała nieprzytomnego rolnika, ale akcja była dramatyczna

Truskawki zbiera w tym roku znacznie więcej Polaków niż w ubiegłych latach, kiedy otwarte granice pozwalały bez większych problemów na przyjazd pracowników sezonowych. Pewien rolnik spokojnie pracował w polu, nie spodziewając się tego, co wydarzy się za chwilę. Wezwana policja dosłownie biegła mu na ratunek, bo ostatnich 500 metrów nie byli w stanie pokonać radiowozem. Teren w miejscowości Strzeszów nie ułatwił im zadania i trudno było im przejechać po grząskim gruncie. Na szczęście policjanci mogą pochwalić się świetną kondycją i dzięki temu, że dobiegli do poszkodowanego, prawdopodobnie uratowali mu życie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ewa i Marcin kupili w Lidlu urządzenie do kawy za 499 zł. Rozpakowali i zatkało ich, kolosalna pomyłka
  2. Likwidacje i zwolnienia. Uwielbiana w Polsce sieciówka zamknie 170 sklepów

Podczas zbierania truskawek mężczyzna doświadczył poważnych obrażeń. Przyczyną była bardzo kapryśna pogoda latem - warunki atmosferyczne bywają w końcu zupełnie nieprzewidywalne i bezchmurne niebo niekiedy w mgnieniu oka zapełnia się burzowymi chmurami, o czym przekonał się pewien mężczyzna podczas pracy. Rolnik został rażony piorunem, stracił przytomność i nie dawał żadnych oznak życia. Całe szczęście, że wezwana policja szybko do niedo dotarła i udzieliła mu pierwszej pomocy, dzięki czemu po kilku minutach mężczyzna zaczął samodzielnie oddychać i zostało mu przywrócone krążenie.

Najlepsze newsy:

  1. Sądzili, że trafili na pusty magazyn. W środku zobaczyli setki oczu błagających o pomoc
  2. Dwa wypadki na lotnisku w Polsce, służby ruszyły do akcji. Wszystko działo się błyskawicznie
  3. Niemożliwe, ile kosztują pierogi w restauracji Gessler. Cena nie mieści się w głowie
  4. Na rachunku zobaczyli opłatę za opalanie się i pływanie w morzu. Najbardziej poraziła ich jednak cena kebaba i kawy
  5. Surówka w kilka minut z ogórków kiszonych, wystarczą tylko 2 składniki. Wyborny dodatek podkreśli smak mięsa
  6. Legia Warszawa potwierdziła pierwszy letni transfer. Gwiazda Ekstraklasy trafi na Łazienkowską, to już oficjalne

Źródło: Polsat News

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł