Truskawki można utrwalić i zmniejszyć ilość produkowanych śmiecihttps://twitter.com/IPPINKA/status/468458600298721280

Moczenie truskawek w occie, trzymanie cebuli w pończochach, zamrażanie jajek. Jakie są efekty?

Truskawki w occie, albo cebula w pończochach nie są pomysłami, które jako pierwsze wpadają do głowy. Jednak korzystanie z takich sposobów pozwoli ci zaoszczędzić pieniądze. Ich efekty są naprawdę niesamowite.

Truskawki są bardzo delikatnymi owocami i już jedna noc poza lodówką może spowodować, że zaczną się psuć i pleśnieć. Jest jednak sposób, aby wydłużyć ich przydatność do spożycia. Wiele innych trików pozwoli ci zachować produkty w świeżości o wiele dłużej bez potrzeby ich wyrzucania. Cebula w pończosze czy zamrożone jajka są patentami, które pozwolą ci zmniejszyć ilość wyrzucanego jedzenia.

Skórki po bananach upiecz w piekarniku i zmiel. Proszek bananowy ma niewyobrażalną wartośćSkórki po bananach upiecz w piekarniku i zmiel. Proszek bananowy ma niewyobrażalną wartośćCzytaj dalej

Truskawki w occie oraz cebula w pończochach - sposoby na przedłużenie świeżości

Jeśli kupujesz duże ilości produktów z pewnością zauważasz jak dużo żywności niestety się psuje i przestaje nadawać do spożywania. Jeśli chcesz zmniejszyć koszta oraz ilość marnowanej żywności, poniżej wyjaśniamy jak tego dokonać bardzo sprytnymi metodami.

Cebula w nylonowych pończochach może przetrwać aż 8 miesięcy, jeśli powiesi się ją w suchym, chłodnym i ciemnym miejscu.

Dzisiaj grzeje:

  1. Posłuchał rad dziadka i podlał pomidory miksturą z 3 składników. Obfitość plonów przeszła jego najśmielsze oczekiwania
  2. Następny krok w powrocie do normalności. Dziś zostaną otwarte kolejne miejsca, wielu będzie zachwyconych

Kupowanie świeżych truskawek wiążę się z dość dużym ryzykiem. Owe owoce są bardzo delikatne i szybko się psują. Można tego uniknąć, wystarczy wymoczyć je przez 5 minut w miksturze z octu i wody i odsączyć je. Ocet zabije wszelkie bakterie, które mogą zepsuć nam produkt.

Ziemniaki przechowuj w ciemnych i chłodnych miejscach, wydłużysz ich przydatność do spożycia wielokrotnie.

Jeśli kupiłeś zbyt dużo jajek, nic się nie stało. Zamróź je w foremkach do lodu, wystarczy dodać do nich szczyptę soli. Tak samo z mlekiem, zamrożone może przetrwać nawet do trzech miesięcy.

Najlepsze newsy:

  1. Złe wiadomości ws. fryzjerów i kosmetyczek. Bardzo przykra niespodzianka
  2. Są wyniki sekcji zwłok 3,5-letniego Kacperka. Biegli przedstawili wstępne analizy
  3. Kto już czeka na jabłka papierówki? Mają 1 właściwość cenniejszą niż witaminy
  4. Nie wymaga pieczenia, umiejętności i nietypowych składników. Bajecznie proste ciasto robi się niemal samo
  5. Co się stanie po jedzeniu przez 4 dni tylko bananów? Korzyści są ogromne
  6. Ostrzeżenia dla milionów Polaków. Trzeba bardzo uważać, wprowadzono pierwszy stopień

Źródło: podaj.to

Następny artykuł