Truskawki należy kupować z uwagą, dokładnie sprawdź co kupujeszyoutube.com/E.Y.O.

Zaczęła myć truskawki specjalnym specyfikiem i nagle zbladła przez widok, który się ukazał. Uważajcie, w truskawkach mogą kryć się robaki

Truskawki skrywają w sobie wiele sekretów, nie tylko wspaniałych witamin i minerałów, lecz także nieproszonych gości. Pewna kobieta zaczęła myć truskawki w specjalnym specyfiku i zbladła, kiedy zobaczyło co się dzieje. Musicie dokładnie obejrzeć co kupujecie i jecie, inaczej sporo ryzykujecie.

Truskawki właśnie stają się ogólnodostępne, ponieważ zaczyna się na nie sezon. Możemy kupić je praktycznie wszędzie, z czego wielu z nas ochoczo korzysta. Niewielu ludzi wie jednak, że ze spożyciem truskawek wiąże się także pewne ryzyko. Zanim zaczniesz je jeść, wypłucz je w specjalnym specyfiku, może się okazać, że będziesz świadkiem okropnej sceny. Robisz to na własne ryzyko.

Prawie nikt nie potrafi rozpoznać, pod którym numerem jest najzdrowsze żółtko. Mylą się niemal wszyscyPrawie nikt nie potrafi rozpoznać, pod którym numerem jest najzdrowsze żółtko. Mylą się niemal wszyscyCzytaj dalej

Truskawki mogą być zamieszkane przez niechcianych lokatorów - sprawdź je dokładnie i wypłucz w specyfiku

Pewna kobieta umyła swoje truskawki w specjalnej kąpieli, kiedy przyjrzała się co pojawiło się na powierzchni, była w szoku. Okazało się, że z truskawek pod wpływem specyfiku wychodzić zaczęły malutkie białe robaczki. Ciężko zauważyć je bez dokładnego przyjrzenia się, więc ciekawe jak wiele razy nieświadomie zdarzyło nam się je przypadkiem zjeść przez tyle lat spożywania świeżych truskawek. Są też tacy, którzy obracają takie sytuacje w żart twierdząc, że to tylko "dodatkowe białko".

Dzisiaj grzeje:

  1. Dostaniesz od Biedronki wielkie pieniądze, a w twojej kuchni pojawi się kapitalny sprzęt. Wystarczy zrobić 1 rzecz
  2. Dwa nowe mandaty. Właściciele zwierząt i kierowcy muszą uważać, mogą zapłacić nawet 5 tys. zł kary

Aby przygotować rzeczony specyfik, wystarczą ci tylko dwa składniki. Do miski wlej kilka szklanek wody oraz wsyp 5 łyżek soli. Rozpuść ją dokładnie, aby ułatwić sobie ten proces, możesz użyć ciepłej wody. Następnie włóż do wody zakupione truskawki i obserwuj czy coś z nich wypływa. Dla pewności możesz dodać także trochę octu, aby wykończyć robaki. Tym samym sposobem można wymyć również inne owoce.

Najlepsze newsy:

  1. Była żona Wiśniewskiego nie wytrzymała. Zdradziła całą prawdę o ich stosunkach
  2. Nastolatki zostały zgwałcone na ulicy. Policja ukarała je mandatem, powód dosłownie odbiera mowę
  3. Pozbywanie się obierek po ziemniakach jest wielką stratą. Możesz je cudownie wykorzystać
  4. Pod żadnym pozorem nie trzymaj bananów obok jabłek. Okropne konsekwencje pojawiają się momentalnie
  5. Uważaj, jeśli cierpisz na pewne schorzenia jedzenie rzodkiewki może ci poważnie zaszkodzić. Nie wszyscy mogą ją jeść
  6. Zła wiadomość o noszeniu maseczek w Polsce. Wiceminister zabrał głos, przykre słowa

Źródło: o2.pl

Następny artykuł