Truskawki mają spore problemy, możesz pomóc rolnikom pracując u nich za duże pieniądzepixabay.com/ sguy

Pan Janusz ogłosił ile płaci za zebranie łubianki truskawek. Miesięcznie zarobisz nawet ponad 5 tysięcy złotych

Truskawki w obecnym sezonie są bardzo drogie, brakuje rąk do pracy, a pogoda nie sprzyja. Rolnicy stąd oferują bardzo wysokie stawki dla ludzi, którzy zechcą pracować w tych niesprzyjających warunkach. Możesz zarobić nawet ponad 5 tysięcy złotych. Plantator, pan Janusz podał ile płaci za zebranie 1 łubianki.

Truskawki są w tym roku w bardzo złej sytuacji. Pracujący w polu pracownicy sezonowi pochodzą najczęściej z Ukrainy, przez epidemię ich dojazd do pracy jest bardzo utrudniony. Brakuje rąk do pracy, więc rolnikom nie pozostaje nic innego, jak zwiększyć oferowane stawki za pracę na ich polach. Od niedawna, za pracę przy zbieraniu truskawek, można zarobić nawet ponad 5 tysięcy złotych w miesiąc, wyjątkowo opłacalna praca.

Gotujesz rosół na kurczaku? Nie zapominaj o triku naszych babć, dzięki niemu zmysł smaku orbitujeGotujesz rosół na kurczaku? Nie zapominaj o triku naszych babć, dzięki niemu zmysł smaku orbitujeCzytaj dalej

Truskawki dają nowe możliwości - za pracę w polu dostaniesz nawet ponad 5 tysięcy złotych, świetna okazja do pracy dodatkowej

W ogłoszeniach dotyczących pracy przy zbiorach truskawek widnieją astronomiczne kwoty, dochodzące nawet do 7 tysięcy złotych brutto - rolnicy zapewniają w nich, że tyle zarabia się przy tej popularnej pracy sezonowej, a wszystko zależy od zaangażowani. Oczywiście taka ilość pieniędzy byłaby możliwa jedynie wtedy, kiedy przepracujemy cały miesiąc, zbierzemy ogromną ilość łubianek, a przerwy będziemy robili bardzo krótkie.

Pan Janusz, rolnik z województwa lubelskiego oferujący pracę przy zbieraniu truskawek podliczył, że średnio wydajny pracownik zbiera dziennie 50-70 łubianek, a za jedną płaci 3 zł. Z prostych wyliczeń wynika, że dniówka dla takiego pracownika wychodzi 210 zł. Odliczając niedziele, przez 26 dni pracy w miesiącu można zarobić nawet 5,5 tysiąca złotych.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wielki skandal z truskawkami w Biedronce. Klienci są wściekli
  2. Jedna ze słynniejszych polskich marek spożywczych zniknie z rynku? Firma ma same straty

Realnie, jesteśmy w stanie wyciągnąć około 200 złotych dniówki, co obecnie na wielu plantacjach jest w zasadzie standardem. Bardzo operatywni zbieracze potrafią zarobić jednak o wiele więcej za 1 dzień pracy. Pomimo wysokich pensji, rolnicy narzekają na brak chętnych. Ciężka praca i duży wysiłek fizyczny odrzucają wielu ludzi, którzy nie chcą aż tak się męczyć.

Jeśli więc nie boimy się ciężkiej pracy w polu, powinniśmy poszukać ofert pracy na plantacjach. Dobrze płatna, sezonowa praca, do której nie potrzeba większych kwalifikacji pozwoli przejść okres pandemii i pomoże rolnikom, którzy nie mogą sobie poradzić z problemami spowodowanymi brakiem pracowników.

Najlepsze newsy:

  1. Dwa nowe ogniska koronawirusa w Polsce. Porażające liczby
  2. Sfotografował córkę na plaży. W domu znalazł porażający szczegół, nie może się otrząsnąć
  3. Wyjął 50 zł i zapłacił w restauracji. Nagle kasjer zbladł, bo odkrył prawdę o banknocie
  4. Podejrzane i skandaliczne, klienci Biedronki są zniesmaczeni. Kobieta zajrzała do lodówki z mięsem i nie wytrzymała, po chwili zauważyła co stało obok
  5. Stało się, rolnicy są wściekli. Otwierają pola, każdy może narwać sobie truskawek, borówek, czereśni czy malin
  6. Dramatyczne doniesienia na temat rodziny królewskiej. Książę jest zakażony

Źródło: spidersweb.pl

Następny artykuł