TVN przekazał porażające informacjepixinio.com/https://pixnio.com/pl/autor/bicanski

Zaczęło się, przez plotkę rodzina jest szykanowana. Są wypraszani ze sklepu, jest ważny apel

TVN poinformował niedawno o sprawie, która jest mocno poruszająca. Rodzina jest wypraszana ze sklepu z powodu niepotwierdzonej plotki. Jest ważny apel w sprawie.

TVN przekazuje tragiczne informacje. Pewna rodzina stała się obiektem szykan i hejtu, wszystko przez jedna plotkę, która nie ma potwierdzenia w rzeczywistości. Usłyszeliśmy apel, który koniecznie musimy przyswoić. Zachowanie, jakie pokazują mieszkańcy miejscowości jest straszne.

Policja może dokonać kontroli twoich zakupów i ukarać? Możesz się mocno zdziwić, lepiej je dobrze zaplanujPolicja może dokonać kontroli twoich zakupów i ukarać? Możesz się mocno zdziwić, lepiej je dobrze zaplanujCzytaj dalej

TVN informuje o tragedii, która przydarzyła się rodzinie z Sulmierzyc

Na stronie internetowej miasta Sulmierzyc zamieszczono informacje o doświadczeniach jednej z rodzin, mieszkającej w tej miejscowości. Zostali ofiarami plotek i linczu, a w miejscach publicznych czy sklepach są szykanowani. Taki apel zamieścił jeden z członków rodziny:

- Apelujemy do mieszkańców Sulmierzyc, aby zaprzestano rozpowszechniać nieprawdziwe informacje, szykanować nas, pozwolić nam swobodnie robić zakupy w sklepach i normalnie funkcjonować w społeczeństwie - czytamy.

Wszystko rozchodzi się o zarażenie się jednego z członków rodziny. Jak czytamy na stronie TVN24.pl pojawił się w szpitalu z zupełnie inna dolegliwością i to w nim się zaraził koronawirusem. Od tego czasu reszta familii nie miała z nim żadnego bezpośredniego kontaktu. Mimo wszystko, społeczność dowiedziała się o chorobie i doszła do wniosku, że cała rodzina może zarażać. Wtedy doszło do szykan.

Dzisiaj grzeje: 1. Biskupi wskazali jak błogosławić pokarm w domu. Tadeusz Rydzyk zakazał pić kawy

2. Cejrowski zabrał głos ws. koronawirusa. Niewiarygodne słowa, aż trudno uwierzyć

Rodzina nie jest w stanie robić zakupów, ponieważ są wypraszani ze sklepów. Nie mogą również przebywać w miejscach publicznych bez szeptów i kąśliwych uwag przechodniów.

Najlepsze newsy:

  1. Po wielu godzinach milczenia ministerstwo zdrowia wydało ważne oświadczenie. Wiadomo, dlaczego wczoraj nie podano wieczornych danych
  2. Nastolatka wróciła z pracy w sklepie cała we łzach. Wściekła mama zwróciła się do klientów, pokazała łamiące serce zdjęcie
  3. Podczas robienia zakupów usłyszała krzyki pod Biedronką. Zamarła widząc co się dzieje, nie mieści się w głowie
  4. Rośnie niemal wszędzie. Wytwarza sok zbijający gorączkę, niweluje bóle gardła i mięśni
  5. Przed świętami będą wielkie tłumy w Biedronce. Sieć szykuje wielką akcję, mnóstwo ludzi ruszy po zakupy
  6. Ilość testów wykonywanych w Polsce na dobę jest wciąż mała. Jak wypadamy pod tym względem na tle innych krajów?

Źródło: tvn24.pl

Następny artykuł