TVN słynie z programów MasterChef oraz Kuchenne RewolucjeYouTube.com

Wszyscy Polacy oszukani przez gwiazdę MasterChefa? Długo ukrywana prawda niechcący ujawniona

TVN słynie z hitów kulinarnych, które są oglądane przez miliony Polaków. "MasterChef" oraz "Kuchenne Rewolucje" wzbudzają wielkie emocje wśród widzów. Juror pierwszego z wymienionych programów doprowadził fanów do wściekłości. Prawda, która była ukrywana bardzo długo wreszcie ujrzała światło dzienne.

W TVN na wizji "MasterChefa" gwiazdor zachowuje się jak wielki znawca gastronomii. Dzięki czemu zdobył mrowie fanów. Profesjonalna postawa i ciekawe spostrzeżenia Michela Morana sprawiają, że odcinki ogląda się z dużym zainteresowaniem. Jednakże nagle wypłynęła tajemnica, która może zachwiać autorytetem celebryty.

Przypadkiem wykryto mafię parówkową. Wszyscy jedliśmy kiełbasę z mięsa do utylizacjiPrzypadkiem wykryto mafię parówkową. Wszyscy jedliśmy kiełbasę z mięsa do utylizacjiCzytaj dalej

Co ukrywa gwiazdor TVN?

Michel Moran poza tym, że występuje w telewizji jest również restauratorem i osobiście dba o jakość serwowanych posiłków we własnej restauracji. Dziennikarz dotarł do tajemnicy gwiazdora, która może zmienić wszystko. Chwile szczerości nastąpiły podczas wywiadu dla VIVY. Juror MasterChefa narzekał, że nie ma zbyt wiele czasu, z uwagi na obowiązki na planie, jednak stara się doglądać na bieżąco tego, co dzieje się w jego lokalach.

W pewnym momencie dziennikarz zadał gwiazdorowi TVN bardzo niewygodne pytanie. Bezpośrednio zapytał Michela Morana czy palenie papierosów sprawia, że kucharzowi pogarsza się poczucie smaku. Wielu ekspertów uważa bowiem, że nałóg związany z używaniem tytoniu ma destrukcyjny wpływ na umiejętność degustacji dań. W związku z tym zaszło podejrzenie, że potrawy, które są serwowane w restauracjach jurora MasterChefa mogą nie być najlepsze lub faktycznych ich twórcą jest kto inni niż celebryta.

Dzisiaj grzeje: 1. Biedronka oszukała wszystkich? Przed chwilą policja pilnie wkroczyła do sklepu, Polacy będą wściekli

2. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler

- Dalej mam smak. Poznałem mnóstwo wybitnych kucharzy, którzy dalej są na bardzo wysokim poziomie (...), a którzy są palaczami. Teraz, jeżeli każdy palący traci smak, to w takim razie wśród naszych gości każdy kto pali nie ma smaku i nie ma prawa oceniać naszej kuchni - tłumaczył się Michel Moran.

Zdaniem jednak fanów ujawniona prawda o gwiazdorze nie stawia go w najlepszym świetle. Dlatego była tak bardzo pieczołowicie ukrywana przed wszystkimi. Przy okazji Michel Moran skrytykował kucharzy, którzy są pod wpływem alkoholu w czasie gotowania. Wśród niektórych fanów takie wybiórcze podejście do nałogów wywołało wściekłość.

Najlepsze newsy:

  1. Policja siłą wyrzuciła ją z plaży. Wszystko przez strój kąpielowy, który miała na sobie
  2. Przez przypadek ujawniono ukrywany przed wszystkimi przepis na panierkę z KFC. Podajemy recepturę
  3. Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go nie znał?
  4. Gwiazda upoiła Gessler w toalecie, a druga ją upokorzyła. Jest afera, podstawili Magdzie mikrofon, ujawniła wszystko
  5. Gdy skończyła 18 lat, jadła tylko po trzy jabłka dziennie prawie przez rok. Jej wygląd powala

Źródło: YouTube.com

Następny artykuł