Grill zakończył się wielkimi karamitwitter.com/ BorowiakPolicja

8 policjantów urządziło skandalicznego grilla nad jeziorem. Złamali obostrzenia, nie mieści się w głowie

TVN poinformował, że grupa 8 policjantów urządziła sobie grilla. Jak się okazuje, funkcjonariusze złamali zakaz dotyczący zgromadzeń. Kary, które dostaną mogą być bardzo surowe, zważywszy na pełnioną przez nich funkcję.

TVN informuje o dość niecodziennej sprawie. Policjanci z Poznania postanowili zorganizować sobie grilla i usmażyć kilka kiełbasek. Nie mogli przewidzieć, że jeden z przechodniów zauważy ich i powiadomi odpowiednie organy o całym zajściu. Obecnie grozi im zdecydowanie większa kara niż zwykły mandat.

Biedronka w polskim mieście zamknięta. Niestety, pozytywny wynik testu u kasjerki, właśnie nadeszła zła wiadomośćBiedronka w polskim mieście zamknięta. Niestety, pozytywny wynik testu u kasjerki, właśnie nadeszła zła wiadomośćCzytaj dalej

TVN przekazuje wieści z Poznania. 8 policjantów urządziło grilla, teraz czeka ich kara

Nad poznańską Maltą grupa policjantów urządziła grilla, żeby odpocząć od pracy i zjeść smaczną grillowaną kiełbaskę. Niestety, wybrali bardzo zły moment na imprezowanie. Złamali panujące od niedawna zakazy dotyczące zgromadzeń. Policjanci otrzymali mandat w wysokości 500 zł, jednak czeka ich o wiele gorsza kara.

Dzisiaj grzeje: 1. MZ i NFZ ostrzegły Polaków. Podały ważne reguły dotyczące zakupów, lepiej się do nich zastosuj

2. Bardzo ważne słowa szefa WHO. Chodzi o znoszenie ograniczeń i restrykcji

Pewien przechodzień poczuł zapach smażonej na grillu kiełbaski. Poszedł za zapachem i zauważył 8 policjantów w mundurach, którzy stali przy grillu, a obok mieli zaparkowane pojazdy. Przechodzień poinformował władze o zajściu.

- Spojrzałem i zauważyłem kilku umundurowanych funkcjonariuszy policji, którzy grillowali w czasie służby, jak się domyślam. Obok stały ich motocykle - relacjonuje czytelnik poznańskiego portalu epoznan.pl

- Nawet po sobie nie posprzątali - dodał mężczyzna.

Zdarzenie potwierdza rzecznik prasowy wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak. Pracownicy służb objęci zostali postępowaniem dyscyplinarnym, co grozi nawet utratą stanowisk. Ciężko się dziwić, w końcu policja powinna świecić przykładem dla wszystkich obywateli.

Najlepsze newsy:

     1. Andrzej Duda przekazał informacje o nagłej śmierci. Nie żyje bliska mu osoba, wielu Polaków pogrążonych w żałobie
     2. ”Królowe życia”: przyjaciel Dagmary trafił do szpitala psychiatrycznego. Kolejny dramat gwiazdy TTV
     3. 68-latek nie został wpuszczony do sklepu w godzinach dla seniorów. Powód rozkłada na łopatki
     4. Straszne, sprzedawcę ze sklepu odwieziono do szpitala. Sprawczyni zamieszania zaczęła uciekać, policja ruszyła w pościg, po schwytaniu grozi jej 10 lat więzienia
     5. Seniorzy bardzo narzekają na chaos podczas zakupów. Sprzedawcy w Lidlu puściły nerwy
     6. Liczba ofiar wirusa SARS-CoV-2 przekroczyła już 100 tysięcy. Niepokojące dane Uniwersytetu Hopkinsa

Źródło: tvn24.pl

Następny artykuł