TVN dał im sławęTRICOLORS/East News

Bracia znani z hitowego show TVN wyznali porażającą prawdę o swoim dzieciństwie. Ciężko nie uronić łez

Mało kto spodziewałby się, że gwiazdorzy stacji TVN maja takie wspomnienia z dzieciństwa. Obok tego wyznania nie da się przejść obojętnie. Znani bracia wyjawili szczegóły dotyczące dawnych lat. Ich słowa mogą wywołać łzy smutku.

Nie da się ukryć, że przytłaczające wyznania gwiazd TVN należą do rzadkości. Braci Collins są jednak wyjątkiem. Rodzeństwo znane z wyjątkowo popularnego programu "Ameryka Express" podczas jednego z wywiadów przerwało milczenie. Na jaw wyszły smutne fakty o ich dzieciństwie.

Przed chwilą Biedronka wydała nagły komunikat. Sieć ostrzega wszystkich klientówPrzed chwilą Biedronka wydała nagły komunikat. Sieć ostrzega wszystkich klientówCzytaj dalej

Bracia znani z TVN opowiedzieli o traumach sprzed lat

Szersze grono odbiorców poznało ich za sprawą programu TVN "Ameryka Express". Wiele osób zaczęło z zainteresowaniem obserwować poczynania braci Collins. Tak naprawdę nazywało się Rafał i Grzegorz Chmielewscy. Jednak nazwisko Collins przybrali przy wyprowadzce do Londynu, gdzie pomagało im w nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Ciężka praca sprawiła, że zaczęli zajmować się branżą tuningową. Dziś bracia są gwiazdami TVN i prowadzą program "Odjazdowe bryki braci Collins". Okazuje się, że ich dzieciństwo było wyjątkowo ciężkie. Ich słowa mówią same za siebie. Głód był na porządku dziennym.

Dzisiaj grzeje:

  1. Polska dostała natychmiastowe wezwanie. Cały świat czeka na reakcję
  2. Starsza klientka Biedronki chciała grzecznie zwrócić uwagę. Reakcja kasjerki ją zmroziła, wszystko opisała
  3. Ogromny błąd służb sanitarnych. Chodzi o 230 tys. testów na koronawirusa

Przejmujące wyznanie gwiazdorów TVN

- Uwierz, jak człowiek jest głodny, zrobi wszystko, żeby nie być. To się ciągnęło latami. W domu nie było miłości, za to była agresja. Wychowywaliśmy się bez rodziców. Wiemy, co to znaczy być głodnym. Zdarzało się, że żeby zdobyć jedzenie, musieliśmy robić rzeczy, z których nie jesteśmy dumni - powiedzieli gwiazdorzy TVN podczas rozmowy z magazynem "Viva!", przytaczani przez portal Pudelek. To jednak nie koniec ich dramatycznej historii lat młodości.

Bracia związani ze stacją TVN w swojej autobiografii "(nie)Odjazdowe życie braci Collins" wyznali, że ojciec wychowywał ich twardą ręką, a matka wyjechała nie zostawiając po sobie śladu. Nie jest to typowa historia gwiazd TVN. Ich ojciec próbował popełnić samobójstwo z powodu problemów finansowych. Rafał wyjechał w wieku 17-lat do Londynu, a później sprowadził tam swojego brata. Rodzeństwo rozpoczęło życie na nowo. Nie da się ukryć, że takich przeżyć nie można zapomnieć.

Ogromne współczucie. Niech się pani trzyma pani MagdoOgromne współczucie. Niech się pani trzyma pani MagdoCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Protest w samym centrum Warszawy, manifestujący ruszyli pod Sejm. "Mają dość"
  2. WizzAir pilnie poszukuje pasażerów lotu z Polski. Na pokładzie był zakażony
  3. Tradycyjny przepis na idealne ciasto drożdżowe. Jest przekazywany z pokolenia na pokolenie
  4. Sezonowe kotlety z cukinii są idealną obiadową propozycją. Warto je podać z niezwykłym sosem
  5. Raptownie zastygł i zamarł zbierając grzyby. Błyski pod ściółką zapamięta do końca życia, znalazł ich źródło
  6. Wojciech Szczęsny krytykowany po meczu Ligi Mistrzów. "Został ośmieszony"

Źródło: Pudelek / Wirtualna Polska


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł