TVN potwierdził informacjePixabay / pexels

TVN potwierdził, wraca wielki kulinarny show. Bił rekordy popularności

TVN ma wspaniałe wieści dla fanów uwielbianego przez wszystkich show. Już w przyszłym roku na wiosnę ma pojawić się w emisji "MasterChef Junior". Castingi właśnie trwają, trzeba się spieszyć. Znamy pierwsze szczegóły produkcji.

TVN ma w swojej ramówce wiele programów, które przyciągają miliony widzów przed telewizorami. "MasterChef Junior" jest jednym z nich. Zmagania młodych kucharzy wzbudzają ogromne emocje, a wiele osób kibicuje im z kanapy. Stacja ma dla wszystkich fanów tego programu świetne wieści. Już w 2021 roku na wiosnę rusza nowy sezon.

Rewelacyjna, błyskawiczna surówka z kapusty z dodatkiem koperku. Zrobisz ją w 5 minut i od razy jest gotowa do podaniaRewelacyjna, błyskawiczna surówka z kapusty z dodatkiem koperku. Zrobisz ją w 5 minut i od razy jest gotowa do podaniaCzytaj dalej

TVN w końcu zdradziło szczegóły

Stacja telewizyjna ponownie zaczęła poszukiwać najlepszego młodego "MasterChefa" w Polsce. Jednak tegoroczna formuła castingów jest zupełnie inna. Z uwagi na pandemię postanowiono przeprowadzić je online.

Wystarczy wejść na stronę internetową programu, wypełnić znajdujący się na niej formularz zgłoszeniowi i liczyć, że ekipa filmowa odezwie się do chętnego. Niestety, nie każdy może jednak uczestniczyć w rywalizacji. Są bowiem nałożone ograniczenia.

Na przesyłanie zgłoszeń zostały jedynie dwa dni, ponieważ przyjmowane będą jedynie do 17 listopada tego roku. Co więcej, w castingach wziąć udział mogą jedynie dzieci powyżej 8 roku życia oraz młodzi nastolatkowie, którzy nie skończyli jeszcze 13 lat.

Przesłuchania odbędą się online, więc niezależnie w jakiej części Polski mieszka chętny, ma równie duże szanse do pojawienia się w programie. Wystarczy zaprezentować swoje umiejętności i spodobać się osobie przeprowadzającej casting.

Dzisiaj grzeje:

  1. Połącz ocet jabłkowy z chrzanem, imbirem i kilkoma innymi składnikami. Otrzymasz naturalny antybiotyk o silnym działaniu
  2. Polacy uciekają z kraju. Olbrzymi wzrost zainteresowania prawdziwym rajem
  3. Ciasto nie bez powodu nazywane "Szczęściem", smakuje jak czysta radość. Wykonanie jest banalnie proste, a efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania

Tak jak zawsze w programie pojawi się znane i lubiane jury w niezmienionym składzie. Potrawy uczestników i ich zmagania będą oceniali Anna Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran.

Jaka nagroda czeka finalistę?

Warto zgłosić się do uczestnictwa, ponieważ stawka jest naprawdę spora. Za wygranie pierwszego miejsca przewidziano nagrodę pieniężną w wysokości 15 000 zł i wycieczkę na dwa tygodnie w dowolne miejsce na świecie o wartości 40 000 zł.

Program emitowany jest co niedzielę o godzinie 20:00, więc jest to idealna pora. aby zebrać się po kolacji z całą rodziną przed telewizorem i wspólnie oglądać jak małoletni kucharze walczą o względy jurorów. W porównaniu do oryginalnej edycji "MasterChefa", oceniający są jednak łagodniejsi, wszak pracują z dziećmi.

Daj znać czy tak jak i my nie możesz doczekać się na emisję pierwszego odcinka. Nierzadko bywa wszak tak, że wbrew pozorom znacznie bardziej emocjonująca jest rywalizacja maluchów, które wkładają w nią całe swoje serce.

Kadr z ostatniego sezonu MsterChef Junior

Screen zdjęcia udostępnionego na Instagramie @masterchefjuniortvn

Niewyobrażalne, rząd zaplanował aż pół tygodnia z zakazem handlu. Nie zrobisz zakupów spożywczych przez kilka dni, jest dataNiewyobrażalne, rząd zaplanował aż pół tygodnia z zakazem handlu. Nie zrobisz zakupów spożywczych przez kilka dni, jest dataCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Zmarł chwilę po narodzinach. Lekarze wyjawili przyczynę zgonu noworodka
  2. Ma 70 lat i schudła blisko 60 kilogramów. Teraz przeszła kolejną spektakularną metamorfozę
  3. Gessler podała przepis na gołąbki w bajecznie pysznym sosie. Rodzina będzie błagać o dokładkę
  4. Szykuj się na ogromne zbiory borowików w środku zimy. Możesz je bowiem uprawiać w doniczce
  5. Dodajesz imbir do herbaty? Cudownie, wzmacniasz pracę ważnego narządu
  6. Gdyby nie pies, cała rodzina by zginęła. Obudził ich w ostatniej chwili
  7. Od poniedziałku gigantyczna zmiana na rynku mięsa. Hodowcy przerażeni

Źródło: media2.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł