TVN i jego gwaizda maja powód do świętowaniaZdjęcie z profilu Tomasza Jakubiaka na Instagramie instagram/@tomasz_jakubiak

Uwielbiany kucharz z TVN-u został ojcem. Wybór imienia dla syna może wzbudzać kontrowersje, nie wszyscy by się zdecydowali

TVN pełen jest wielu gwiazd, o których media dosłownie huczą każdego dnia. Nie inaczej jest teraz, kiedy jeden ze znanych i uwielbianych kucharzy stacji telewizyjnej ogłosił jakie imię wybrał dla swojego syna. Decyzja jest kontrowersyjna, nie każdy rodzic by się na nie zdecydował.

TVN wypromował wiele znanych osobistości, które w wielu programach stacji prezentowały swoje umiejętności. Jedną z nich jest Tomasz Jakubiak, który prowadził przez lata sekcję kulinarną w "Dzień Dobry TVN", a obecnie jest prezenterem i kucharzem w programie "Sztuka mięsa" na kanale TVN Style. Jest także obecny na stacji Food Network, prowadził wiele audycji radiowych, pisał felietony. Słowem, udziela się w mediach i popularyzuje kulinaria wszędzie, gdzie tylko może.

Magda Gessler złapała za telefon i obśmiała Andrzeja Dudę. Zachowanie restauratorki podzieliło jej fanówMagda Gessler złapała za telefon i obśmiała Andrzeja Dudę. Zachowanie restauratorki podzieliło jej fanówCzytaj dalej

Gwiazdor TVN pochwalił się swoim nowo narodzonym synem - wybrał dla niego niesamowite imię

Niedawno narodziło się dziecko Tomasza Jakubiaka, młody ojciec od razu podzielił się wesołą nowiną. Tydzień temu na Instagramie, świeżo upieczony tata pochwalił się zdjęciem malca, które od samego początku jest zasypywane komentarzami rozentuzjazmowanych internautów. Tomasz podzielił się z nimi wyborem imienia dla chłopca. Choć samo imię należy do klasyki gatunku, decyzja może budzić pewne kontrowersje i nie każdy by się na nie zdecydował w jego sytuacji.

Dzisiaj grzeje:

Kucharz nadał chłopcu imię Tomasz, określając go we wpisie na Instagramie mianem "Tomasza Juniora Mierosława Jakubiaka". Trzeba przyznać, że wybór padł na dość kontrowersyjne imię, wszak tak samo nazywa się ojciec dziecka. Mimo wszystko Instagram gwiazdora wybuchł od pozytywnych komentarzy.

- Gratulacje dla rodziców, a dla maluszka dużo zdrówka - komentuje jeden z obserwatorów.

- Aaaa gratuluję Juniora. Samych wspaniałych i radosnych chwil życzę Wam rodzice - gratuluje fanka pana Tomasza.

Jakubiak na instagramowej relacji na żywo bespośrednio przed porodem wspominał, że nie jest przygotowany do bycia ojcem. Teraz widać jednak, że bierze poważne zadanie bardzo do siebie i poświęca mu sie w 100%.

I my dokładamy sie do gratulacji oraz życzymy dużo zdrowia i szczęścia dla nowego członka rodziny Jakubiaków.

Tomasz Jakubiak z synem

instagram/@tomasz_jakubiak

Najlepsze newsy:

Źródło: plotek

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł