Dorota SzelągowskaTRICOLORS/East News

Media podały przyczynę rozwodu Szelągowskiej. Gwiazda pomaga Polakom urządzać kuchnie, jej własna zachwyca

TVN ma nosa do gwiazd. Obecnie jednym z najgorętszych nazwisk stacji jest dziennikarka i projektantka wnętrz Dorota Szelągowska. Gwiazda zna się na swoim fachu jak mało kto, w swoich programach pomaga Polakom urządzać kuchnie, jej własna również robi ogromne wrażenie. Niestety, media donoszą o rozwodzie gwiazdy TVN. Jeden z tygodników ujawnił jego przyczynę.

TVN stawia tylko na największe nazwiska. Aktualnie, Polacy z ogromną radością zasiadają przez programami Doroty Szelągowskiej. Gwiazda słynie z profesjonalizmu, wyjątkowych pomysłów, kreatywności oraz doskonałego kontaktu z uczestnikami swoich programów. Dziennikarka sama jakiś czas temu pochwaliła się swoją kuchnią. Zrobiła ona ogromne wrażenie. Uwagę przykuwały m.in. oryginalne detale. Niestety, media podają że sympatyczna gwiazda TVN ma w planach rozwód. Jedna z gazet podała jego powód.

Kożuchowska żali się na kredyt we frankach, wcześniej udało jej się zarobić 2 miliony w pół roku. Aktorka znana jest ze swojej drogiej i ekstrawaganckiej dietyKożuchowska żali się na kredyt we frankach, wcześniej udało jej się zarobić 2 miliony w pół roku. Aktorka znana jest ze swojej drogiej i ekstrawaganckiej dietyCzytaj dalej

Gwiazda TVN pomaga Polakom urządzać kuchnie. Jej własna robi wrażenie.

Dorota Szelągowska w swoich programach na antenie stacji TVN i HGTV wielokrotnie pomagała Polakom urządząć ich kuchnie. Każdy chce, aby "serce domu" było jak najbardziej przytulne i wyjątkowe. Wszyscy zastanawiali się, na jaką kuchnię postawiła sama Dorota Szelągowska. Dziennikarka opublikowała zdjęcie na swoim profilu na Instagramie, które zachwyciło jej fanów. Gwiazda TVN postawiła na same eleganckie kolory: złoto, granat, biel i róż. Uwagę przykuwa też oryginalny flakon z ciętymi liliami, wiosną gwiazda TVN stawiała m.in. na energetyczne żonkile. Taki stylowy, a zarazem kobiecy dodatek z pewnością dostarcza wnętrzu przytulności. Okazuje się, że w życiu Doroty Szelągowskiej niestety nie wszystko układa się idealnie. Media podają, że dziennikarka ma w planach rozwód. Podano jego możliwą przyczynę.

Dzisiaj grzeje:

  1. Makłowicz podał przepis na przepyszne gołąbki z kapusty włoskiej. Aromatyczny farsz zachwyci każdego
  2. 14 osób nie żyje, nie mieli szans, wszystko działo się błyskawicznie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  3. Ogórki kiszone mają gorzki posmak i są do wyrzucenia? Prawdopodobnie, popełniłeś 1 z niewybaczalnych błędów

Jak donosi tygodnik Na Żywo możliwą przyczyną rozwodu gwiazdy TVN jest różnica w podejściach do opowiadania w mediach o swoim życiu prywatnym. Dorota Szelągowska była m.in. gościem Magdy Mołek w programie "W roli główej" na kanale TVN Style, gdzie wyjawiła kilka sekretów swojej prywatności. Pomimo tego, że gwiazdę cechuje ogromna dyskrecja i rzadko dzieli się z mediami szczegółami swojego życia, to jak donosi tygodnik Na Żywo mężowi Szelągowskiej "Nie podobało mu się, że ukochana odkrywa przed kamerą sekrety z jego życia" .

Nieziemsko pyszna surówka z selera, zrobisz ją w niecałe 5 minut. Ekspresowa porcja witamin zwalczy każde osłabienieNieziemsko pyszna surówka z selera, zrobisz ją w niecałe 5 minut. Ekspresowa porcja witamin zwalczy każde osłabienieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. W lesie przy Toruniu odnaleziono skarb. Miejsce odkrycia było pilnowane przez kilka dni przez członków grupy poszukiwawczej
  2. Zostawiła córkę na chwilę samą. Po powrocie oniemiała, wszystko się nagrało
  3. Potwierdzone. Krzysztof Krawczyk żegna się z fanami. Zły stan zdrowia sprawił, że był zmuszony przejść na specjalną dietę.
  4. Ogrom ludzi robi źle. Pierogi wrzuca się na wrzątek czy do zimnej wody?
  5. Zakupy zrobisz z ogromnym opóźnieniem. Zmiany wchodzą już od dzisiaj, nie milkną komentarze oburzonych klientów
  6. Strasznie ją wyzywali ze względu na wygląd. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda panna młoda ze zdjęcia

Źródło: kuchnia.wp.pl/onet.pl/o2.pl/ tygodnik Na Żywo

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł