TVN nakręcił starcie Gessler i Dykiel.eastnews/TRICOLORS/East News

Bożena Dykiel nie wytrzymała. Gessler na długo zapamięta ich spotkanie

TVN cieszy swoich widzów ukochanymi serialami i programami o gotowaniu. "Na Wspólnej" do dziś bawi i wzrusza losami barwnych bohaterów, a "Kuchenne rewolucje" pozostają jednym z najpopularniejszych programów kulinarnych. Na antenie stacji doszło do pamiętnego starcia gwiazd znanych z obu programów.

TVN pozwolił swoim widzom poznać jedną z nawiększych gwiazd polskiej gastronomii. Magda Gessler zdobyła ogromne doświadczenie w swojej branży, dlatego niewątpliwie zasłużyła na miano najsłynniejszej restauratorki w Polsce. Tysiące osób doceniło jej bujny temperament i bezkompromisowe podejście do koszmarów, jakich możemy doświadczyć w najgorszych knajpach. Właśnie dlatego "Kuchenne rewolujce" TVN-u doczekały się wielu edycji, a w tym roku minęło dziesięć lat od emisji pierwszego odcinka.

Do jej drzwi zapukała 2,5-letnia córka sąsiadki. Zastygła, słysząc treść szeptu dzieckaDo jej drzwi zapukała 2,5-letnia córka sąsiadki. Zastygła, słysząc treść szeptu dzieckaCzytaj dalej

TVN pokazał starcie dwóch silnych kobiet - Magdy Gessler i Bożeny Dykiel

TVN w ogromnej mierze przyczynił się do poszerzenia wiedzy kulinarnej wielu smakoszy. Przez blisko 10 lat Gessler przeprowadza swoje rewolucje w całej Polsce, dzięki czemu wiemy, gdzie można dobrze zjeść i znamy największe błędy popełniane przez niedoświadczonych właścicieli restauracji. Dla fanów "Kuchennych rewolucji" i serialu "Na Wspólnej" stacja TVN przygotowała prawdziwą gratkę. Gessler pojawiła się w kuchni samej Bożeny Dykiel, która nie była zadowolona z tych odwiedzin.

Dzisiaj grzeje:

  1. TVP przekazało wstrząsającą wiadomość. Polska straciła wybitną postać
  2. Niestety, nad rodziną Grażyny Torbickiej zawisły czarne chmury. Mąż usłyszał, że nic się nie da zrobić
  3. Waloryzacja emerytur 2021. Przyszłoroczne podwyżki mogą być kompletnym rozczarowaniem, będą zmiany?

Jak można było przypuszczać, starcie było bardzo emocjonujące. Spotkanie Dykiel, która niezmiennie kojarzy się widzom TVN-u z charyzmatyczną Marią Ziębą, i porywczą Magdą Gessler obie panie wspominaja do dziś. Największa kulinarna celebrytka nie wahała się skrytykować lokalu aktorki, ale Dykiel zareagowała natychmiast i wyrzuciła Gessler z kuchni. W 1880 odcinku "Na Wspólnej" miała zostałą przeprowadzona rewolucja w lokalu Marii Zięby, która była mocno oburzona krytyką i ośmieliła się wyprosić Magdę Gessler. Celebrytka powróciła jednak do serialowej restauracji by dokończyć wprowadzanie w niej zmian. Na szczęście awantura była zaplanowana - wydarzenie znalazło się w scenariuszu znanego serialu, a prowadząca "Kuchenne rewolucje" źle oceniła jedynie wystrój i atmosferę lokalu. Kuchnia Marii Zięby pozostała bez zarzutu.

Porażające znalezisko w Biedronce. Od razu poinformowano odpowiednie służby, mamy komunikat sieciPorażające znalezisko w Biedronce. Od razu poinformowano odpowiednie służby, mamy komunikat sieciCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

 1. Fatalne informacje dla wszystkich Polek i Polaków. Zmiany odczujemy na własnej skórze i w portfelach
 2. Będą zmiany na polskiej granicy. Premier Morawiecki potwierdził
 3. Stary skuteczny trick z liściem laurowym, który przyda się każdemu. Uratował niejedną domową katastrofę
 4. Martyniuk się wygadał. Niebywałe, co nosi ze sobą do sklepu, zawsze się przydaje
 5. Gessler nie zostawiła suchej nitki na Polakach, pojechała po bandzie. Poszło o napiwki w restauracjach
 6. Była miss Polski spodziewa się dziecka. Jego ojcem jest znany polski sportowiec (FOTO)

Źródło: WTV

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pysny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł