TVN - w Milionerach pojawiło się pytanie dotyczące Magdy GesslerInstagram / @magdagessler_official; Player.pl / Scena z programu Milionerzy

W Milionerach padło pytanie o przepis Gessler. Uczestniczka od razu wzięła koło ratunkowe

Nie da się ukryć, że TVN jest jedną z najpopularniejszych stacji telewizyjnych w Polsce. Programy takie jak "Milionerzy" przyciągają ogromną liczbę widzów. Okazuje się, że padło w nim pytanie odnoszące się do Magdy Gessler. Uczestniczka nie była pewna czego restauratorka nie zaakceptowałaby w kołdunach.

Magda Gessler zyskała ogromną popularność za sprawą TVN. Właśnie dzięki tej stacji mogła ją poznać szersza publiczność, która od razu pokochała "Kuchenne rewolucje". Mało kto spodziewałby się, że w "Milionerach" zostanie zadane takie pytanie.

Niezwykle pyszna surówka z ogórków kiszonych. Jest ważny powód, aby ją jeśćNiezwykle pyszna surówka z ogórków kiszonych. Jest ważny powód, aby ją jeśćCzytaj dalej

Uczestniczka teleturnieju TVN miała ciężki orzech do zgryzienia

Bez wątpienia programy emitowane na antenie TVN mogą poszczycić się niecodzienną oglądalnością. Zarówno "Kuchenne rewolucje" jak i "Milionerzy" przyciągają przed szklane ekrany wielką liczbę widzów. Okazuje się, że wystąpił punkt zbieżny między tymi programami.

Jedna z uczestniczek teleturnieju TVN stanęła przed pytaniem dotyczącym Magdy Gessler. Większość doświadczonych smakoszy odpowiedziałoby na nie z łatwością. Jednak nie każdy jest specem od kulinariów. Brak pewności zrobił swoje i kobieta wzięła koło ratunkowe.

- Czego w kołdunach nie zaakceptowałaby Magda Gessler? - brzmiało pytanie zadane w programie "Milionerzy". Odpowiedzi z pewnością wywołałyby uśmiech u wielbicieli kulinariów. Uczestniczka programu emitowanego na TVN miała problem. Jakie warianty były do wyboru?

 • A: baraniny
 • B: polędwicy wołowej
 • C: łoju spod nerki
 • D: pieczonej karkówki

Dzisiaj grzeje:

 1. Najłatwiejszy przepis na chleb z garnka. Zrobisz go w kilka chwil, a potem będziesz się cieszył domowym pieczywem
 2. Uwaga, będą duże zmiany w pogodzie. Zacznie się w piątek. Trzeba uważać zwłaszcza nad morzem
 3. Nie mieści się w głowie, co Okrasa dodaje do sałatki jarzynowej. Zaskakujący składnik podkręca jej smak

Czego gwiazda TVN nie dodałaby do potrawy?

Uczestniczka programu TVN nie miała pojęcia czym są kołduny. Oczywiście chodziło w tym przypadku o niewielkie pierożki, które są tradycyjnym daniem kuchni litewskiej i polskiej. W ich wnętrzu często znajdziemy mięsa i dodatki takie jak grzyby.

Kobieta biorąca udział w "Milionerach" nie miała wyjścia. Poprosiła o pomoc publiczność zgromadzoną w studio. Ich odpowiedzi jednoznacznie wskazywały na to, że Magda Gessler nie dodałaby do kołdunów pieczonej karkówki.

Oczywiście odpowiedź była jak najbardziej prawidłowa i uczestniczka mogła kontynuować walkę o milion złotych w programie TVN. Bez wątpienia na długo zapamięta tą zagwozdkę. Kto wie, może po programie uczestniczka zdecydowała się przekonać jak smakują kołduny.

Niektórym takie pytanie mogłoby wydawać się trywialne, jednak wystąpienie w telewizji wiąże się ze stresem i nawet znajomość tematu może czasami być niewystarczająca. Nie bez powodu w programie "Milionerzy" mamy do dyspozycji koła ratunkowe.

Pierogi na święta mrozić surowe czy ugotowane? Zdradzamy najlepszy sposób mistrzów kuchniPierogi na święta mrozić surowe czy ugotowane? Zdradzamy najlepszy sposób mistrzów kuchniCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

 1. Objawy chorób serca, które dostrzeżesz gołym okiem. Nigdy ich nie lekceważ
 2. Aleksandra Kwaśniewska pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa. Fani wskazują na podobieństwo do taty
 3. Najłatwiejszy przepis na domowe ciasto cytrynowe o obłędnym aromacie. Zjesz całą blachę od razu, bo jest najpyszniejsze
 4. Gołąbki po rosyjsku robi się niemożliwe łatwo, a rozpływają się w ustach. Nieziemski przepis, wykonanie w 20 minut
 5. Najprostsza surówka z kapusty i kukurydzy, która smakuje każdemu. Pasuje na każdą okazję
 6. Mężczyzna umarł na raka. Jego wierny labrador odszedł przy boku pana kilka godzin później
 7. Rząd kupił dla ARiMR 100 luksusowych aut. Trudno uwierzyć, ile kosztowały

Źródło: Plotek

Zapraszamy na nasz Instagram

Koniecznie obejrzyj nasze proste przepisy na idealne, jesienne potrawy:

Następny artykuł