TVN przekazał smutne informacje(Zdjęcie poglądowe) Jakub Kossakowski / materiały własne

Przywieźli zakażonemu koronawirusem obiad. Okazało się, że nie żyje

Informacje przekazane przez TVN są niezwykle przygnębiające. Bliscy chcieli przywieźć choremu mężczyźnie jedzenie. Niestety, ziścił się najczarniejszy ze scenariuszy. Zainfekowany koronawirusem zmarł. Rodzina jest wstrząśnięta. Do czego dokładnie doszło?

TVN regularnie dostarcza nam wieści dotyczące rozwoju sytuacji związanej z zagrożeniem epidemiologicznym. Niekiedy przytaczane są również ludzkie tragedie, z którymi coraz częściej musimy się mierzyć. Tym razem mężczyzna, u którego zdiagnozowano infekcję, nie zdążył zjeść jedzenia przygotowanego przez bliskich.

Porażające nagłe słowa rzecznika MZ o wzroście zakażeń. Jutro Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego podejmie decyzje, smutna wypowiedź nt. restauracjiPorażające nagłe słowa rzecznika MZ o wzroście zakażeń. Jutro Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego podejmie decyzje, smutna wypowiedź nt. restauracjiCzytaj dalej

TVN przedstawił niezwykle przejmującą historię

Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez TVN na stronie TVN24, w ostatnią niedzielę po godzinie 14:00 rodzina w akcie bezradności wezwała policję. Całe zajście miało miejsce we wsi Osiny w gminie Kamienica Polska. Bliscy nie mogli dostać się do domu zainfekowanego mężczyzny.

- Dziadek mówił, że utrzymuje mu się temperatura powyżej 38 stopni przez tydzień. Mama, jego córka, zadzwoniła do lekarza pierwszego kontaktu, który stwierdził, że nie ma co tego bagatelizować i dał mu skierowanie na wymaz - powiedział wnuk zmarłego, przytaczany przez portal TVN24.

Historia przytaczana przez TVN jest niezwykle smutna. U 84-latka wykryto koronawirusa. W zaistniałej sytuacji mężczyzna zmuszony był do odbycia kwarantanny. Rodzina miała właśnie przekazać mu informacje o wyniku testu i przynieść mu jedzenie. Jednak senior nie odpowiadał na żadne próby kontaktu.

- Jedzenie miałam zostawić na parapecie. Ale nie było z nim żadnego kontaktu, nawet nie wyjrzał przez okno - powiedziała kobieta z rodziny zmarłego, przytaczana przez portal TVN24. Bliscy jeszcze nie wiedzieli, że doszło do najgorszego. Prawdę odkryła dopiero policja.

Dzisiaj grzeje:

  1. W 3 dni możesz oczyścić kości i stawy, różnicę odczujesz od razu. Wystarczy pić w odpowiednich ilościach wywar z liści laurowych
  2. Śnieg i mróz uderzą w Polskę. Wiemy kiedy, zostało bardzo mało czasu
  3. Klasyka w najlepszym wydaniu, ukochana surówka Polaków na bazie czerwonej kapusty. Nic nie prezentuje się na stole dostojniej

Policja zdecydowała się na wywarzenie drzwi

Jak donosi TVN rodzina zmarłego nie mogąc skontaktować się z seniorem, zdecydowała się na wezwanie policji. Funkcjonariusze nie mogli zbagatelizować zagrożenia epidemiologicznego. Musieli zastosować niezbędne środki ostrożności.

- Ponieważ badanie mężczyzny wykazało, że ma pozytywny wynik na obecność koronawirusa, policjanci musieli zachować środki ostrożności. Wraz ze strażakami podjęli decyzję o wyważeniu drzwi. Znaleźli ciało 84-letniego mężczyzny - powiedziała rzeczniczka policji w Częstochowie, przytaczana przez TVN24.

Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez TVN mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych. Bez wątpienia taki dramat jest prawdziwym ciosem dla rodziny. Niestety, jedzenie przygotowane dla dziadka z miłością nigdy nie zostało przez niego zjedzone.

Historia przedstawiona przez TVN idealnie pokazuje z jakimi problemami w dobie pandemii muszą borykać się zwykli ludzie. Oby zagrożenie epidemiologiczne jak najszybciej zostało opanowane. Pamiętajmy o swoich bliskich w tym trudnym czasie.

Kim z zawodu jest żona śp. Dariusza Gnatowskiego? Ogromne zaskoczenie. Niewielu wie, że aktor uwielbiał jej gotowaćKim z zawodu jest żona śp. Dariusza Gnatowskiego? Ogromne zaskoczenie. Niewielu wie, że aktor uwielbiał jej gotowaćCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Pojedziesz do lasu na grzyby, możesz wrócić z grzywną 500 zł. Na grzybiarzy czekają niemałe kary
  2. Fani oniemieli po wyznaniu. Szczena z "Chłopaków do wzięcia" zdradził wstydliwy sekret
  3. Dolej łyżkę podczas wyrabiania kotletów mielonych, wyrosną puszyste i soczyste. Rewolucyjny sposób onieśmiela prostotą
  4. Sposób naszych babć na elastyczne ciasto na pierogi. Zawsze dodawały jedną łyżkę przed wyrobieniem, wychodziły jak marzenie
  5. Domowy syrop z czosnku jest silniejszy nawet od cebulowego. Poradzi sobie z grypą i chorobami dróg oddechowych
  6. Profesor Simon komentuje sytuację w kraju. Bardzo mocne słowa i pilny apel eksperta
  7. Mateusz Morawiecki nagle podjął zadziwiającą decyzję. Chodzi o wszystkich Polaków, gigantyczne zmiany

Źródło: TVN24

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł