TVN i jego gwiazda mają kłopoty?PAWEL SKRABA/East News

Wyszła na jaw głęboko skrywana tajemnica Kuchennych Rewolucji, chodzi o 100 tysięcy złotych. Magda Gessler wydała oświadczenie

Jak podaje portal zycie.news TVN ma spory problem. Na jaw wyszła skrywana od lat tajemnica Kuchennych Rewolucji, chodzi aż o 100 tysięcy złotych. Magda Gessler nie skrywała urazy, natychmiast zareagowała.

Według "Faktu" i "Super Expressu" TVN ma skrywać wielka tajemnicę, która może zaważyć na odbiorze Kuchennych Rewolucji przez wszystkich fanów. Sprawa jest na tyle poważna, że oskarżający twierdzą, iż bez problemu mogą powtórzyć swoje słowa nawet w sądzie. Magda Gessler nie może uwierzyć, że ktokolwiek mógłby dojść do takich wniosków, zareagowała natychmiast. Chodzi o ogromne pieniądze.

Dostępne w Biedronce polędwiczki z okropną zawartością, nie chce się wierzyć. Pod panierką kryją się budzące mdłości widokiDostępne w Biedronce polędwiczki z okropną zawartością, nie chce się wierzyć. Pod panierką kryją się budzące mdłości widokiCzytaj dalej

TVN pod ostrzałem mediów - jaka jest prawda?

Kuchenne Rewolucje są świetną okazją dla właścicieli restauracji, którzy mają spore problemy z prowadzeniem swojego biznesu. Przez program przewinęło się wielu restauratorów, którzy uczestnicząc w programie liczyli na poprawę działania swojego lokalu. Magda Gessler, żywiołowa i często nie zgadzająca się na żadne ustępstwa kobieta tłumaczy, że program oparty jest na altruizmie i czystej chęci pomocy ludziom w potrzebie. Według mediów takich jak "Fakt" czy "Super Express" prawda może być zupełnie inna.

Dzisiaj grzeje:

  1. Największy, niewybaczalny błąd dotyczący grzybów. Jedna decyzja i stają się trujące
  2. Wielki strach i krzyki na pokładzie samolotu. Służby wkroczyły do akcji
  3. Zacznie się za kilkanaście godzin. Biedronka już ogłosiła

Jak czytamy na zycie.news media plotkarskie od kilku lat forsują tezę, jakoby Kulinarne Rewolucje wcale nie były takie, jakie widzimy je w telewizji. Magda Gessler ma stawiać restauratorom ogromne warunki, których spełnienie często graniczy z cudem. Według zycie.news właściciele restauracji mieliby płacić ekipie filmowej aż 100 tysięcy złotych za możliwość uczestniczenia w programie.

Stacja telewizyjna jak i Magda Gessler są wściekli na te doniesienia. Według nich plotka nie jest niczym podparta, a w rzeczywistości media szukają jedynie taniej sensacji. Gwiazda TVN-u twierdzi, że ekipa organizuje i opłaca całą rewolucje, a lokale gastronomiczne opłacają jedynie kolację na zakończenie zmian.

- To plotka totalnie absurdalna, wręcz odwrotnie. Nie płacą nic i zapraszam wszystkich do brania udziału, nie zawsze rzucam talerzami. Owszem, my płacimy im za całą zmianę, całą dekorację - tłumaczy Magda Gessler.

Pogłoski, jakoby ekipa Kuchennych Rewolucji, miałaby przyjmować opłaty za udział w programie, nie pojawiają się po raz pierwszy, jednak do dziś nie udało się w żadnym stopniu potwierdzić ich wiarygodności.

70-letni rodzice przygotowali ucztę, zaprosili sześcioro ukochanych pociech. Dzieci okrutnie złamały im serce70-letni rodzice przygotowali ucztę, zaprosili sześcioro ukochanych pociech. Dzieci okrutnie złamały im serceCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. 4,3 tys. zł bonusu do emerytury. Wiceminister chce znacznie rozszerzyć dodatek honorowy
  2. Jak w Polsce leczy się COVID-19? Lekarz klinicysta wyznał całą prawdę
  3. Nie pij ich. Tylu ludzi codziennie popełnia niewybaczalny błąd
  4. Idealna na początek jesieni, pełna witamin surówka z selera. Możemy jeść ją cały dzień, nigdy się nie nudzi
  5. Prawie wszyscy wskazują błędnie. Pod którym numerem jest najzdrowsze żółtko?
  6. Lata 90. należały do Shazzy. Co dziś słychać u królowej disco polo?

Źródło: zycie.news

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł