TVN podał druzgocącą wiadomość o koronawirusieYouTube.com

Polka wróciła z Wuhan i nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę

TVN dotarł do Polki, która wróciła z Wuhan. Dziennikarze usłyszeli całą prawdę o przedsięwziętych środkach ostrożności przez chińskie służby. Doniesienia o żywności ścinają z nóg.

TVN podał, że nie żyje już 56 osób, które zaraziły się koronawirusem. Dziennikarze postanowili porozmawiać z Polką, która jeszcze niedawno była w Wuhan, gdzie znajduje się epicentrum zarazy. Informacje, które przekazała wywołują wielki niepokój.

Wreszcie wiadomo, ogromne zaskoczenie. Mięso na rosół wrzucać na gorącą czy zimną wodę?Wreszcie wiadomo, ogromne zaskoczenie. Mięso na rosół wrzucać na gorącą czy zimną wodę?Czytaj dalej

Polka wyjawiła dziennikarzom TVN straszną prawdę

Sylwia Kaszuba, która pracuje w Chinach od 5 lat i niedawno wróciła z Wuhan powiedziała, jak wyglądały środki ostrożności w momencie kiedy opuszczała miejsce, w którym dzisiaj panuje wirus. Choć ciężko w to uwierzyć, początkowo służby bagatelizowały sprawę.

- Przed wylotem nie było żadnych środków bezpieczeństwa. Mieliśmy wtedy informację, że istnieje wirus, który atakuje płuca, natomiast nie była to informacja oficjalna - powiedziała dziennikarzom TVN.

Polka ujawniła także bardzo niepokojące informacje na temat żywności w Wuhan. Niemal wszystko zostało już wykupione, a ceny jedzenia podskoczyły o 500%. Źle wygląda również sytuacja w miejscowych szpitalach, które są przepełnione.

- Całe miasto jest zamknięte. Loty są odwołane, kolej nie działa. Znajomi, którzy zostali w Wuhan, wiedzą, że nie powinni opuszczać domów, ulice są puste. W sklepach brakuje jedzenia, w ciągu dwóch dni wykupiono praktycznie całą żywność. Ceny żywności wzrosły o 400-500 procent. Za kilogram szczypiorku trzeba było zapłacić około 40 złotych, tyle samo trzeba zapłacić za jedną kapustę - ujawniła pani Sylwia.

Dzisiaj grzeje: 1. Skandal większy niż mysi ogon w cheesburgerze i usmażony ludzki ząb we frytkach z McDonald's. Nie mieści się w głowie

2. Nie musisz kupować nowego. Prosty sposób na otwarcie „jednorazowego” młynka do pieprzu

Powiedziała także, że sytuacja w szpitalach wygląda bardzo źle. Ludzie stoją w gigantycznych kolejkach, aby zbadać się na obecność wirusa. Brakuje również personelu, dlatego poszukiwani są pracownicy za stawki wielokrotnie wyższe niż przed wykryciem koronawirusa.

Polka stwierdziła też, że mnóstwo osób w trybie pilnym uciekło z Wuhan, kiedy rozeszła się plotka, że będzie wprowadzona blokada. Wiele wskazuje na to, że została ona wprowadzona zbyt późno, wirus bowiem zaczął rozprzestrzeniać się w wielu krajach, w tym w Europie.

Najlepsze newsy:

  1. LOT podjął decyzję ws. lotów do Chin. Nalegało wielu Polaków
  2. Z ostatniej chwili: 500 osób w Polsce monitorowanych w kontekście koronawirusa
  3. Dowiesz się co ci grozi i nigdy nie umyjesz kurczaka przed gotowaniem. Mylili się wszyscy
  4. Masz podobną szufladę pod piekarnikiem? Jej znaczenie jest inne niż wszyscy myśleli
  5. Jest afera, wyszło na jaw. Jajka, olej, smalec i ryba które kupował każdy Polak zawierały zakazane substancje
  6. Z mięsa wypływa biała maź podczas smażenia? Gdy się dowiesz czym jest, od razu przejdzie ci ochota na jedzenie

Źródło: tvnmeteo.tvn24.pl

Następny artykuł