TVN - gwiazda pochwaliła się dzieckiemInstagram / @lara_gessler

Ogromne gratulacje, dumna Lara Gessler pozuje z dzieckiem do zdjęcia. Niezwykle wzruszające chwile dla gwiazdy TVN

Lara Gessler często pojawia się na antenie TVN. Córka najsłynniejszej restauratorki ma powody do radości. Z niekrytą dumą przekazała informacje o swoim dziecku. Zdjęcia zamieszczone przez nią w mediach społecznościowych robią wrażenie.

Niejednokrotnie Lara Gessler występowała w programach takich jak "Dzień Dobry TVN". Tym razem gwiazda podzieliła się ze swoimi fanami radosną nowiną. Obok takich informacji nie da się przejść obojętnie. Miłośnicy Lary Gessler od razu pośpieszyli z gratulacjami.

Już jest, za symboliczną złotówkę i bez żadnych haczyków. W Biedronce poszaleliJuż jest, za symboliczną złotówkę i bez żadnych haczyków. W Biedronce poszaleliCzytaj dalej

Gwiazda TVN nie kryje szczęścia

Lara Gessler zyskała większą popularność za sprawą programu TVN "Agent". Od tamtej pory grono jej fanów ciągle rośnie i wielu z nich oczekuje na moment, w którym na świat przyjdzie jej pociecha. Póki co gwiazda TVN zaprezentowała swoje najnowsze dziecko. Mowa o napisanej przez nią książce.

- Jedno jest! Czekamy na drugie! - napisała na Instagramie gwiazda TVN. Niemal natychmiast pojawiły się komentarze fanów przepełnione gratulacjami. Wiele osób jest zainteresowanych najnowszą książką Lary Gessler. Autorka wypowiedziała się na jej temat na antenie TVN.

Dzisiaj grzeje:

  1. Jajka po japońsku zdobywają popularność wśród Polaków. Dzięki 1 trikowi wychodzą idealne, zrobisz je w parę chwil
  2. Polsat właśnie przekazał ostrzeżenie, zacznie się już niedługo. Fatalny czas dla wszystkich, którzy planowali wyjazd
  3. Mimo że przypominają rozgotowany makaron, są cennym łupem dla grzybiarzy. Wiemy, gdzie je znaleźć

Lara Gessler i jej najnowsza książka

W dzisiejszym wydaniu "Dzień Dobry TVN" Lara Gessler opowiedziała o swojej książce. "Orzechy i pestki" z pewnością zainteresują wielbicieli kulinariów. Córka najsłynniejszej restauratorki podzieliła się na Instagramie zdjęciem prezentującym jej dzieło. Co na temat książki powiedziała Lara Gessler?

- Pomysł na nią, przyszedł mi podczas pracy nad poprzednią. To chyba jest tak, że to się musi zazębiać i teraz już też mam pomysł na kolejne dwie. To chyba jest taki płodny moment dla mnie. Połowa tej książki to są historie orzechów i pestek w kontekście tego jak towarzyszyły nam jako ludzkości przez setki lat, nawet tysiące w niektórych przypadkach - powiedziała Lara Gessler podczas programu "Dzień Dobry TVN". Gwiazda z pewnością ma powodu do dumy.

TVN - Lara Gessler

Instagram / @lara_gessler / foto @piotr.szelag

Placki ziemniaczane inaczej, czyli po szwajcarsku. Chrupiąca alternatywa zachwyca dzięki nietypowym składnikomPlacki ziemniaczane inaczej, czyli po szwajcarsku. Chrupiąca alternatywa zachwyca dzięki nietypowym składnikomCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Niestety, w aptekach pojawiło się nowe prawo. Nowe ograniczenia wywrócą do góry nogami zakup niezbędnych środków?
  2. Katarzyna Sobczyk zabrała do grobu wielki sekret. Pozwoliła, aby ujawnić go dopiero 7 lat po śmierci
  3. Ubóstwiana surówka z czerwonej kapusty, jej sekretem jest jeden składnik. Zawsze wychodzi wyśmienita
  4. Wystarczy pić sok z jednego ziemniaka dziennie, by poczuć jego dobroczynnie działanie. Tanie rozwiązanie, a efekty zadziwią każdego
  5. Przyłapana, nikt nie spodziewał się, że nie zawsze robi je sama. Paparazzi zrobili kompromitujące zdjęcia
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

Źródła: Instagram / @lara_gessler / Dzień Dobry TVN

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł