TVN - gwiazda ma koronawirusaScena z filmu zamieszczonego na YouTube na kanale Bosch Home Polska

Porażająca wiadomość, Dorota Szelągowska ma koronawirusa. Bez niej gotowanie w wielu polskich domach nie byłoby taką frajdą

Nikt nie spodziewał się, że gwiazda związana z TVN przekaże tak porażającą wiadomość. Okazuje się, że test potwierdził infekcję koronawirusem. Niejednokrotnie mogliśmy podziwiać jak zmienia nie do poznania kuchnie Polaków.

Na antenie TVN często możemy natknąć się na programy, w których poruszane są tematy związanie z kuchnią i kulinariami. Jedna z gwiazd stacji podzieliła się wyjątkowo przejmującymi informacjami. Wpis zamieszczony w mediach społecznościowych mówi sam za siebie.

Najłatwiejsze ciasto Najłatwiejsze ciasto "minutka". Wymieszaj wszystko i upiecz, efekt powalającyCzytaj dalej

Gwiazda TVN zaraziła się koronawirusem

Nie da się ukryć, że TVN jest jedną z najpopularniejszych stacji telewizyjnych. Właśnie na jej antenie możemy obejrzeć programy takie jak "Kuchenne rewolucje". Kulinaria odgrywają istotną rolę w życiu wielu osób. W związku z tym nie można pominąć tak ważnej tematyki. Była ona również poruszana przez gwiazdę, u której wykryto koronawirusa.

Gwiazda TVN zasłynęła z fantastycznych remontów, które niejednokrotnie skupiały się na kuchni. Dzięki jej pomocy uczestnicy mogli przekonać się, że gotowanie jest prawdziwą frajdą. Niestety, ostatnie informacje zamieszczone przez nią na Instagramie nie napawają optymizmem.

Dorota Szelągowska od lat jest związana ze stacją TVN. Programy "Dorota Was urządzi" i " Totalne remonty Szelągowskiej" przyciągają przed szklane ekrany sporo widzów. Rewolucje, które przeprowadzała w domach zapierają dech w piersiach. Gwiazda TVN nie zapomina nigdy o kuchni.

Dorota Szelągowska doskonale zdaje sobie sprawę jak ważną rolę w życiu Polaków odgrywają kulinaria. W związku z tym zaprojektowane przez nią kuchnie prezentują się fantastycznie, a gotowanie w nich jest nie lada atrakcją. Na jej Instagramie często można podziwiać efekty jej pracy. Jeden z ostatnio zamieszczonych wpisów z pewnością zaniepokoił fanów gwiazdy TVN.

Dzisiaj grzeje:

  1. Zmieniła jeden składnik i świat oszalał na ich punkcie. Najlepsze mielone według Magdy Gessler, zrobisz z dziecinną łatwością
  2. Wstrząsające słowa, WHO nie ma wątpliwości. "Mamy obecnie dwie szalejące pandemie"
  3. Niebiańska przyjemność spod ręki wybitnej kucharki. Rogaliki z przepisu siostry Anastazji nie mają sobie równych

Prowadząca popularnych programów TVN zdecydowała się na szczere wyznanie

Bezapelacyjne Dorota Szelągowska jest jedną z najbardziej uwielbianych gwiazd TVN. Wszystko za sprawą niesamowitych przemian, których dokonuje w polskich domach. Projektantka potwierdziła, że wykryto u niej chorobę, która wstrząsnęła całym światem.

- W tej kwestii wolałabym być negatywna, ale się nie udało. Mimo masek, przyłbic, dystansu, odkażania i mycia rąk. Setki sytuacji gdzie byłam narażona na wirusa, a przewrotnie zaraziłam się we własnym domu. Ale przynajmniej wiem, że dzięki tym wszystkim środkom ochrony, nie sprzedałam covidu ludziom w sklepie czy na ulicy. I ta świadomość pomaga. Uważajcie na siebie i innych. Dbajcie - napisała gwiazda TVN na swoim Instagramie.

Fani pośpieszyli z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. Oczywiście pojawiły się również osoby, które sceptycznie podeszły do informacji przekazanych przez gwiazdę TVN. Dorota Szelągowska w dosadny sposób punktowała błędy w ich toku rozumowania.

Oby Dorota Szelągowska jak najlżej przeszła infekcję i szybko mogła wrócić do pracy. Wiele kuchni z pewnością wymaga jej ręki do projektowania. Na YouTube na kanale Bosch Home Polska gwiazda TVN prezentowała użyteczne urządzenia, które przydają się podczas gotowania. Właśnie stamtąd pochodzi zdjęcie wykorzystane powyżej.

Polacy masowo popełniają okropny błąd podczas gotowania gołąbków. Właśnie dlatego kapusta jest twarda i niesmacznaPolacy masowo popełniają okropny błąd podczas gotowania gołąbków. Właśnie dlatego kapusta jest twarda i niesmacznaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Podjedziesz pod dystrybutor na stacji benzynowej i się porządnie zdziwisz. Wpływ pandemii jest jeszcze większy
  2. Kary uderzą zapominalskich kierowców. Zaczynają się od 170 złotych, wystarczy zapomnieć o jednym
  3. Media podały przecieki z rządu o zakazie przemieszczenia i "odwołaniu" Bożego Narodzenia. DGP pisze o szykowaniu się na pełny lockdown
  4. Przez ogromny błąd ogórki kiszone Ani są do wyrzucenia. Przestrzega przed nim sama Gessler
  5. Kuroń zdeklasował Gessler najlepszym przepisem na kotleta schabowego. Ujawnił jakie stosuje dodatki
  6. Bill Gates o rozwoju pandemii. Zdradził co nas może czekać w 2021 roku
  7. Niewyobrażalny dramat podczas protestu w Warszawie. Samochód wjechał w strajkujących, zabrało ich pogotowie

Źródło: Instagram / @dotindotin

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł