Magda Gesslerinstagram / magdagessler_official

Gessler poetycko apeluje do Polaków w nietypowym miejscu. Fani kręcą nosem, mają do niej 1 ogromny zarzut

Gwiazda stacji TVN pięknymi słowami zwróciła się do wszystkich Polaków. Jednak podczas swojego żywiołowego apelu, Magda Gessler zapomniała o ważnym szczególe. Fani nie potrafią wybaczyć restauratorce takiego zaniedbania.

Słynna restauratorka ze stacji TVN nie jednokrotnie udowodniła, że przejmuje się losami Polków. Magda Gessler nie tylko czuje misje podczas swoich rewolucji w restauracjach, ale także w kwestiach dotyczących całego społeczeństwa. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Magda dzieli się z fanami spostrzeżeniami na temat otaczającego ją świata. Restauratorka stara się wręcz krzewić godne pochwały postawy i przypominać o obywatelskich obowiązkach - jak było w czasie wyborów, gdy zachęcała do wzięcia udziału w głosowaniu. W obecnym, trudnym czasie pandemii Magda także nie próżnuje. W swoim niedawnym filmiku na Instagramie puściła w świat ważne przesłanie. Jednak fanom nie przypadło ono go gustu przez pewien niezaprzeczalnie ważny szczegół.

O mięsnym jeżu mówiła cała Polska. Aktora spotkał tragiczny losO mięsnym jeżu mówiła cała Polska. Aktora spotkał tragiczny losCzytaj dalej

Gwiazda stacji TVN apeluje do rodaków

Magda Gessler rozpieszcza fanów na każdym kroku, publikując bez skrępowania zdjęcia opisujące niemal całe jej życie. Ostatnio głośno było o jej związku, który ze względu na obecną sytuację, musi pozostać związkiem na odległość. O swoich bolączkach Magda poinformowała fanów za pomocą postu na Facebooku. Pokaźne grono fanów chłonie każde słowo padające ze słów gwiazdy. Nie oznacza to jednak, że nie dostrzeże jej błędów. Podczas filmu, który miał za zadanie pouczyć Polaków, restauratorka zaliczyła wpadkę, której fani tak szybko nie zapomną.

Dzisiaj grzeje:

  1. Zapadła decyzja ws. powrotu dzieci do szkół. Pada konkretny termin
  2. Głodny bezdomny wszedł do restauracji i zapytał o jedzenie za 2 zł. W odpowiedzi kasjer zrobił niewyobrażalną rzecz
  3. Lidl z kontrowersyjnymi zasadami, nie każdemu się spodobają. Kasjer może zadać pytanie przy kasie

Magda Gessler zamieściła na Instagramie nagranie z komunikacji miejskiej. Na filmie Magda wstępuje na schodek do środka autobusu, a następnie za pomocą gestów pokazuje, że należy w takim okolicznościach mieć na twarzy maseczkę ochronną. Nagranie okrasiła poetyckim wpisem (pisownia oryginalna): Nosimy maseczki dla róży dla możliwości podrozy ,,, zeby nasze marzenie mie.zostaly jak nożem przecięte. , ..,,codziennie jestesmy narażeni na ignorantów brak wyobrazni Ich nonszallancja. ...moze spowodować smierć mam najbliższych ..,, dzieci ... i tych najstarszych ..... walczymy o normalne zycie ..,,, !!! Zeby wreszcie wróciło !!!!!.

Emocjonalny wpis gwiazdy rzeczywiście poruszył fanów, jednak niestety nie dzięki jego przesłaniu. Obserwatorzy Magdy Gessler wytknęli jej hipokryzję, ponieważ na nagraniu promującym noszenie maseczek, restauratorka jej nie miała. Jeden z fanów nie omieszkał wytknąć tego gwieździe - Apeluje Pani, żeby nosić maseczkę, ale nie ma jej Pani na filmie. Niestety nie widzę tu logiki. - Miejmy nadzieję, że Magda następnym razem weźmie sobie te słowa konstruktywnej krytyki i będzie pouczać innych, sama przestrzegając obowiązujących zasad.

Magda Gesslerfot: Instagram / magdagessler_official / kadr z zamieszczonego filmu

Najlepsze newsy:

  1. Europa znowu się zamyka. Kolejne kraje wprowadzają obostrzenia
  2. Ruszają masowe "kontrole", zapukają do milionów Polaków. Jeśli się nie zgodzisz, słono zapłacisz
  3. Była w kościele, na dyskotece i robiła zakupy. Miała koronawirusa. Pilnie szukają osób z północy Mazowsza
  4. Niestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimę
  5. Do Biedronki weszli we dwóch, nikt nie przypuszczał jakie zrobią rzeczy. Zostali nagrani przez kamery monitoringu
  6. Domowa szarlotka z papierówek zachwyca obłędnym smakiem. Kruche ciasto nie ma sobie równych
  7. Justyna Żyła została zapytana o to, czy planuje mieć jeszcze dzieci. Piotr będzie zszokowany, gdy usłyszy jej słowa (WIDEO)

Źródło: Pudelek

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł