TVP - problemy gwiazdy "M jak miłość"Instagram / @taannamucha

Współczujecie aktorce? Jest załamana, narzeka na problemy finansowe, mało kto wie, że uwielbia gotować

"M jak miłość" od lat jest emitowane na antenie TVP 2. W jedną z najważniejszych ról w tym serialu odgrywa Anna Mucha. Aktorka pokochała gotowanie, jednak kulinarna pasja nie zapewnia braku problemów finansowych. Do czego doszło?

Nie da się ukryć, że udział w produkcji TVP zapewnił jej sporą popularność. Anna Mucha jest bez wątpienia jedną z najbardziej lubianych aktorek. Mało kto spodziewałby się, że dotkną ją takie nieprzyjemności. Co spotkało wielbicielkę kulinariów?

Do sieci trafiły porażające zdjęcia gwiazdy Do sieci trafiły porażające zdjęcia gwiazdy "M jak miłość". Jest bardzo źle, trudno jej jeść i wykonywać najprostsze czynnościCzytaj dalej

Gwiazda występująca w serialu TVP nie ma lekko

Zaledwie garstka osób zdaje sobie sprawę, że aktorka związana z TVP jest wielką miłośniczką gotowania. Anna Mucha wyznała to podczas wywiadu opublikowanego w magazynie Viva!, który jest przytaczany przez portal Kulinarni przyznała, że jest bardziej kuchenną kobietą, niż mogłoby się wydawać.

- Dziś spędziłam dzień w towarzystwie blogerek kulinarnych, które tak jak ja uczestniczyły w szkoleniu. Siedziałyśmy w dziesiątkę, wspólnie zaaferowane i pochłonięte jedną pasją i pochylone nad swoimi tortami wkładałyśmy w to całe serce... i śmiałyśmy się, radziłyśmy się, opowiadałyśmy o swoich doświadczeniach z lukrem plastycznym i ze wspólnymi tortami - napisała na swoim blogu gwiazda TVP. Niestety radość gotowania nie pomaga w przypadku problemów finansowych.

Dzisiaj grzeje:

  1. Dzieje się, nagła wiadomość. Uwielbiana sieć sklepów obeszła godziny dla seniorów
  2. Polsat ujawnił plany Kancelarii Premiera. Wielu nie mieści się w głowie, co chcą zrobić z uwielbianym przez turystów obiektem
  3. Gessler wyjawiła sekret idealnego ciasta na pierogi. Tkwi on w braku pewnego składnika

"M jak miłość" nie jest jedynym dochodem aktorki

Fani gwiazdy TVP z pewnością wiedzieli o tym, że zamierzała wyprodukować swój spektakl teatralny. Premiera przewidywana jest na 11 października. Anna Mucha zainwestowała w przedsięwzięcie kilkanaście tysięcy złotych. Jednak aktualna sytuacja związana z epidemią sprawiła, że najprawdopodobniej pieniądze się nie zwrócą.

- Planujemy ją w listopadzie, ale nie wiemy, jak będzie. Kultura jest praktycznie zablokowana. Przy 25 % obłożeniu nie mamy szans na nawet pokrycie kosztów. Leżymy - wyznała Anna Mucha w rozmowie z Party, przytaczanej przez portal WP Gwiazdy. Bez wątpienia nie jest to łatwa sytuacja.

Kotlety mielone bez smażenia osiągają apogeum smaku i soczystości. Zdradzamy najcudowniejszy przepisKotlety mielone bez smażenia osiągają apogeum smaku i soczystości. Zdradzamy najcudowniejszy przepisCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Porażające odkrycie w Chinach. Siła wirusa jest znacznie większa niż przypuszczano
  2. Zostawiła córkę na chwilę samą. Po powrocie oniemiała, wszystko się nagrało
  3. Bardzo ponura wiadomość z Niemiec. Sytuacja epidemiczna, puste półki w Lidlach, znikają podstawowe produkty
  4. Sok z kiszonych buraków jest niezwykle cenny dla zdrowia. Niebywałe, na co pomaga
  5. Mamy najcudowniejsze zdjęcie ze ślubu Wojciechowskiej. Podróżniczka często ujawnia kulinarne sekrety odwiedzanych miejsc
  6. Minister Zdrowia właśnie przekazał wiadomość. Już nie ma odwrotu

Źródła: Kulinarni; WP Gwiazdy

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł