TVP zamieściło porażąjące nagranie ze sklepu spożywczego.screen z kanału Metro UK/YouTube

Klientka w furii zdemolowała pół sklepu, nie wytrzymała z 1 powodu. TVP pokazała wstrząsające nagranie

TVP kilka dni temu zamieściło informację o skandalicznym zdarzeniu. Na nagraniu ze sklepu spożywczego zarejestrowano bardzo niecodzienne klientki, której puściły nerwy. Kobiecie zdemolowała sklep z jednego powodu.

TVP podzieliło się ostatnio porażającym nagraniem ze sklepu spożwyczego. Wszytko wydarzyło się w maju, ale film trafił do internetu dopiero niedawno. Doskonale widać na nim, jak bardzo zdenerwowana kobieta dosłownie demoluje sklep. Nie obyło się bez tłuczonego szkła i wszczęcia ogromnej awantury. Klientkę do furii doprowadziła konieczność przestrzegania pewnych zasad.

Królowa disco polo pokazała wszystko. Narożna nie ukryła niczego, w telewizji można było zobaczyć ogromnych rozmiarów luksusową kuchnię i imponujący ogródKrólowa disco polo pokazała wszystko. Narożna nie ukryła niczego, w telewizji można było zobaczyć ogromnych rozmiarów luksusową kuchnię i imponujący ogródCzytaj dalej

TVP zamieściło informację o porażającym zdarzeniu ze sklepu spożywczego

TVP zaledwie kilka dni temu poinformowało o głośnej sprawie. Klienta sklepu dopuściła się okropnych czynów. Na zdjęciu wyraźnie widać, że kobieta totalnie demoluje całe pomieszczenie i zgromadzone w nim artykuły spożywcze. W szale rzuca koszykiem z jajkami, rozlewa mleko o zrzuca z półek mnóstwo butelek wina. Kasjerka sklepu wyznała, że w pandemii takie sytuacje zdarzały się kilka razy. Nadal dziwi jednak, z jakiego powodu klientka postanowiła zachować się w taki sposób.

Dzisiaj grzeje:

  1. Marysia kupiła przedziwne pierogi w Biedronce. Podgrzała je i oniemiała
  2. Kolejny kraj zamyka przed nami granicę. Wprowadzono ograniczenia dla przyjeżdżających z Polski
  3. Zapłacił za kiełbasę banknotem 500 zł. Ekspedientka wydała 490 zł reszty, zamarła odkrywając prawdę o banknocie

W sklepie, w którym doszło do zdarzenia, niezbędne było wprowadzenie ograniczeń mających na celu zwiększenia bezpieczeństwa wszystkich odwiedzających go osób. By tak się stało, w placówce wprowadzono zasadę poruszania się po alejkach wyłącznie w jednym kierunku. Dzięki temu klienci łatwiej mogli pozostać w określonej odległości od innych. Niestety jednej kobiecie bardzo się to nie spodobało i postanowiła zaprotesować w skandaliczny sposób. Zaczęła demolować sklep w odpowiedzi na to, jak jedna z kasjerek ją upomniała.

Niczego nieświadomi klienci robili zakupy w Biedronce. Nagle policjanci otrzymali zgłoszenie o niebezpieczeństwieNiczego nieświadomi klienci robili zakupy w Biedronce. Nagle policjanci otrzymali zgłoszenie o niebezpieczeństwieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Robert Lewandowski dobrał nietypowego wspólnika. Był karany za wyłudzanie pieniędzy i ładunki wybuchowe
  2. Objawy bywają niezwykle mylące. Coraz więcej osób umiera na niewydolność serca
  3. Jest czego pozazdrościć - kuchnia Ewy Wachowicz odbiera mowę. Bije o głowę Gessler i Rozenek, przepiękna
  4. Karolina Szostak "niknie w oczach". Sama skóra i kości, jest na kontrowersyjnej diecie
  5. 7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultat
  6. Studnia skrywała skarby sprzed tysięcy lat. Archeolodzy dokonali największego odkrycia w historii

Źródła: tvp.info

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł