urodziny chłopcaYouTube.com

6-latek zaprosił 32 osoby na urodziny i nikt nie przyszedł. Żadnego dziecka nie powinna spotkać podobna przykrość

Urodziny 6- latka nie należały do udanych. Żaden spośród zaproszonych gości się nie pojawił na przyjęciu chłopca. Dziecko siedzące przy stole ze smutną miną, nie wiedziało czemu nikt nie chce świętować z nim jego urodzin. Ta historia ma zakończenie, którego nikt nie mógł się spodziewać.

Urodziny są dla każdego z nas wyjątkowym dniem, a dzieci przeżywają je w szczególny sposób. W tym specjalnym dniu możemy skupić się tylko i wyłącznie na swojej przyjemności, która jest jeszcze większa gdy możemy dzielić się nią z innymi. Dlatego też dzieci uwielbiają wyprawiać przyjęcia, na które zapraszają swoich kolegów i koleżanki. Nie inaczej było w przypadku 6 - letniego Teddy'ego. Chłopiec zaprosił do restauracji 32 swoich znajomych. Niestety całe swoje urodzinowe przyjęcie spędził przy pustym stole, a wokół niego ustawione były nakrycia, przypominające o nieobecnych.

Adam Małysz myślał, że je po prostu źle doprawiony rosół. To był dopiero początek, słynny skoczek przeżył ciężkie chwileAdam Małysz myślał, że je po prostu źle doprawiony rosół. To był dopiero początek, słynny skoczek przeżył ciężkie chwileCzytaj dalej

Urodziny jakich nie życzymy nikomu

Urodziny chłopca w lokalnej pizzerii miały być radosnym wydarzeniem towarzyskim. Niestety chłopiec nie doczekał się żadnego towarzystwa, a ten dzień okazał się całkowitą klapą. Mama dziecka widząc jak smutny jest malec, postanowiła uwiecznić na fotografii ten moment i podzielić się nim w mediach społecznościowych. Na zdjęciu widzimy chłopca z bardzo zasmuconą miną, siedzącego wokół pustego stołu. Warto dodać, że kilka dni przed feralną imprezą, część rodziców potwierdziło uczestnictwo swoich pociech. Tym bardziej, robi się ciężko na sercu patrząc jak chłopiec nie potrafi pogodzić się z samotnym świętowaniem. Mama chłopca również nie mogła znieść smutku syna, w końcu własnoręcznie wypisała zaproszenia aż do 32 osób. Jednak wśród tego rozczarowania pojawia się iskierka radości.

Dzisiaj grzeje:

  1. Zamówienie Maryli Rodowicz rozłożyło panią z mięsnego na łopatki. Zadała tylko jedno pytanie
  2. Co z maskami na weselach? Szumowski wypowiedział się jasno: sama informacja o możliwym zakażeniu jest wystarczająca

Nieoczekiwany uśmiech losu

Zdjęcie chłopca, które mama umieściła w sieci stało się ogromną sensacją. W ciągu kilku chwil tłum internautów postanowił okazać wsparcie malcowi. Skrzynka odbiorcza zaczęła pękać w szwach pod naporem pełnych ciepłych słów wiadomości z życzeniami urodzinowymi. W całą akcje zaangażowały się także drużyny sportowe. Drużyny koszykówki Phoenix Suns oraz drużyna piłki nożnej Phoenix Rising czyli ulubieni sportowcy małego chłopca, złożyły mu najserdeczniejsze życzenia. Żeby było jeszcze milej, przedstawiciele obydwu drużyn przekazali dla małego bilety na ich mecze. Dzięki temu jeden smutny dzień zmienił się kilkanaście szczęśliwych. Miejmy nadzieję, że już żadne urodziny Teddy'ego nie będą tak wyglądały.

Najlepsze newsy:

  1. Kaczyński straci emeryturę? Większość Polaków mówi "dość"
  2. Poważny alarm. Zagrożenie bombowe na pokładzie Ryanaira. Pasażerowie odliczali każdą minutę
  3. Nie wytrzymała, gdy zobaczyła kwotę. Była przygotowana na maksymalnie 2 zł
  4. Nie masz pomysłu co ugotować na obiad? Takich kotletów jeszcze nie jadłeś
  5. Michała zwolnili z pizzerii w Kraśniku. Zemścił się na właścicielce w najbardziej perfidny sposób
  6. Justyna Żyła zszokowała Polaków. Udostępniła materiały przeciw Piotrowi Żyle, miał zrobić coś przerażającego, chodzi o córkę

Źródło: newsner

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł