vibovittwitter.com/ @nostalgia

Pamiętacie kultowy Vibovit? Zawsze jadło się go jeden określony sposób

Vibovit był suplementem diety dla dzieci, który szybko zyskał rangę kultowego przysmaku. Wiele osób urodzonych w latach 80-tych do dziś wspomina go z ogromnym sentymentem. Co ciekawe, zawsze jadło się go w jeden określony sposób.

Vibovit był "tylko" suplementem diety dla dzieci. Jego smak i wyjątkowa ja na tamte czasy forma sprawiły, że wiele dzieci traktowało go raczej podobnie jak słodycze. Do dzisiaj nieco starsi wspominają, jakim rarytasem był dostępny dziś w każdej aptece proszek witaminowy. Po latach okazuje się, że mało kto wypijał vibovit rozpuszczony z wodą, zgodnie z zamieszczoną instrukcją na opakowaniu.

Starsza kobieta nie mogła ukryć łez. Wszystko przez decyzję ekspedientkiStarsza kobieta nie mogła ukryć łez. Wszystko przez decyzję ekspedientkiCzytaj dalej

Vibovit - przysmak dzieciństwa

Vibovit do dziś budzi wśród osób urodzonych w latach 80 -tych niemal tak duży sentyment jak popularne słodycze np. gumy turbo czy donald. Szybko zyskał on miano kultowego. Jeden z najpopularniejszych suplementów witaminowych cieszył się kiedyś sporym uznaniem nie tylko mam, ale przede wszystkim najmłodszych.

Mało kto teraz pamięta, że prawie każde dziecko w latach 80 - tych cieszył się jego słodkim i lekko owocowym smakiem. Chyba nikt nie stosował się jednak do zaleceń producenta, by rozpuścić witaminowy proszek w wodzie. Jak go jedzono?

Dzisiaj grzeje:

  1. Przez ogromny błąd ogórki kiszone Ani są do wyrzucenia. Przestrzega przed nim sama Gessler
  2. Niestety, w tym roku bez tradycyjnej Wigilii. Minister Zdrowia zdradził prawdę. Polacy mogą zapomnieć o podróżach
  3. Polacy masowo popełniają okropny błąd podczas gotowania gołąbków. Właśnie dlatego kapusta jest twarda i niesmaczna

Po Vibovit sięgał prawie każdy rodzic - teoretycznie tylko po to, by dostarczyć swoim pociechom niezbędnych witamin. W praktyce każdy mały smakosz, który urodził się w latach 70. i 80., traktował go raczej tak jak uwielbiany słodycz.

Wiele osób wspomina dziś z rozrzewnieniem, jak w czasach dzieciństwa jadło się vibovit. Nikt nie rozpuszczał go w wodzie, za to jedzono proszek prosto z torebki. Drobnostka, która cieszy do dzisiaj. Macie jakieś wspomnienia związane z vibovitem?

Surówka w 3 minuty, błyskawiczna, zdrowia i przepyszna. Faworyt na polskich stołach, pasuje do każdego obiaduSurówka w 3 minuty, błyskawiczna, zdrowia i przepyszna. Faworyt na polskich stołach, pasuje do każdego obiaduCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Wiceminister wygadała się o przygotowaniach rządu do lockdownu. Można się przerazić
  2. Nagły zwrot akcji. Magda z "Rolnik szuka żony" już nie musi się niczego obawiać
  3. Niebiańska przyjemność spod ręki wybitnej kucharki. Rogaliki z przepisu siostry Anastazji nie mają sobie równyc
  4. Okrasa wyjawił najlepszy przepis na ciasto na pierogi. Jest po prostu idealne
  5. Nie ma nic skuteczniejszego na wzmocnienie odporności niż domowy syrop z buraków. Działanie zachwyca
  6. Już dzisiaj rusza pierwszy szpital tymczasowy. Łóżka czekają na pacjentów
  7. Robert Mazurek znokautował Michała Dworczyka pytaniem o ustawę antyaborycjną i wpływ na TK. Minister się miotał, oburzające

źródło: kobieta.onet.pl, wspomnienieprl.blogspot.com/

Następny artykuł