Odessaserwis: wcanifly

Za 7 -dniowy urlop w bajecznym kurorcie blisko Polski zapłaciła grosze. Ceny w knajpach zaskoczą każdego

Wakacje nie muszą zawsze być ogromnym obciążeniem dla naszego portfela. Jolanta Banach spędziła bajeczny tydzień w przepięknym kurorcie, a wydała naprawdę niewiele. Jakim cudem udało odnaleźć jej się taką turystyczną perełkę?

W wywiadzie dla turystyki.wp pani Jolanta opowiada jak wybrała idealny kierunek na swoje wakacje. W tym roku nie miała bowiem szerokiego wachlarza możliwości, a z przyczyn bezpieczeństwa musiała odrzucić kierunki takie jak Grecja, Hiszpania czy jej ukochana Chorwacja. Za cel swojej podróży obrała zaskakująco - Odessę, bajkowy kurort mieszący się na Ukrainie. Wrażenia z tego pobytu wzbudzają u nas ogromną zazdrość, a zwłaszcza część traktująca o cenach na miejscu. Czyżby szykowała się ogromna konkurencja dla polskiego morza?

Ważne, niestety. Nagły komunikat z GIS ws. weselWażne, niestety. Nagły komunikat z GIS ws. weselCzytaj dalej

Wakacje w królewskim stylu za grosze

Pani Jolanta zachwyciła się pięknem Odessy. Jak opowiedziała, oprócz beztroskiego wylegiwania się, postanowiła także zobaczyć najważniejsze zabytki jakie kryje w sobie to niezwykłe miasto. W ciągu tygodnia udało jej się zwiedzić wiele ważnych punktów turystycznych, takich jak słynne Schodach Potiomkinowskich. Oczywiście w ciągu tygodnia nie było możliwe zaliczenie wszelkich atrakcji, ale jak sama mówi, zamierza wrócić do Odessy i dokończyć dzieła.

Wakacje w Odessie przyniosły szereg pozytywnych zaskoczeń. Wśród nich znajduje się jakość obsługi na miejscu, który wbrew mylnym stereotypom, stoi na najwyższym poziomie. Pani Jolanta zachwala przede wszystkim ogromny komfort odpoczynku oraz standard na jaki można sobie pozwolić. Bardzo przypadło jej do gustu, że luksusowe wręcz rozrywki nie są dostępne jedynie dla najbogatszych. Jak sama mówi, to ogromna ulga, gdy podczas wakacji po prostu stać nas na niemal każdą atrakcję i nie musimy odmawiać sobie kolejnych przyjemności. Ceny w Odessie są bowiem więcej niż atrakcyjne, a wielbiciele polskiego morza mogą poczuć się mocno zazdrośni.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wszyscy do końca mieli nadzieję. Niestety, nie żyje
  2. Łukasz Szumowski ostrzegł wszystkich. Od dzisiaj w Lidlu, Biedronce i innych sklepach można natknąć się na służby w pilnym działaniu
  3. Sąsiad Polski z przerażeniem patrzy na sytuację nad Wisłą. Rozważają decyzję o przymusowej kwarantannie dla Polaków

Gdy rozmawiamy o koszcie pobytu przede wszystkim musimy wziąć pod uwagę lot oraz hotel. Loty do Odessy na popularnych serwisach rezerwacyjnych zaczynają się chwilami od niespełna 100 zł, a pani Jolanta na w pełni wyposażone mieszkanie w centrum Odessy zapłaciła 340 złotych na tydzień za osobę. Komunikacja miejsca kosztuje (i to nie w przenośni) grosze, a przemieszczanie się taksówką nie wyniesie nas więcej niż 10 zł za kurs. Skoro nocleg i transport są tak tanie to może chociaż w restauracjach będzie drogo? Nic podobnego. Nawet w bardzo eleganckich restauracjach nie musimy obawiać się wysokiego rachunku. Dla lubiących oszczędzać polecamy przede wszystkim lokal Puzata chata, który według serwisu podrozepoeuropie posiada wręcz śmiesznie niskie ceny. Za pierogi z ziemniakami i serem zapłacimy tu bowiem około 3,50, kaszę tradycyjną z gulaszem rybnym - niecałe 7 złotych, a za ryż z warzywami 2,31 zł. Jedzenie tam jest bardzo dobrej jakości, a turyści mogą poznać klasyczną, ukraińską tradycję kulinarną. Nic, tylko pakować walizki.

Najlepsze newsy:

  1. Jacek Kurski w centrum ogromnej afery. Zadziwiające doniesienia mediów, jak się wytłumaczą?
  2. Byli na wakacjach nad polskim morzem. Wrócili do domu i zaczęli zarażać wirusem
  3. Awantura w Biedronce pań 60+. Wściekła złapała za ziemniaka, maseczkę miała źle założoną
  4. Niestety, napłynęły niepokojące wieści z jednej z Biedronek. Ważny komunikat dla klientów
  5. Pobili mężczyznę w Lidlu. Chciał tylko zrobić ważną rzecz, wszystko się nagrało
  6. Marta Linkiewicz odkryła całe ciało i pokazała je na Instagramie. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)

Źródło: turystyka.wp.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł