Gwiazda "Warsaw Shore" skompromitowała się informacjami o tym, co je.instagram/@warsawshore_official/

Ogromne kontrowersje. Wielka kompromitacja gwiazdy "Warsaw Shore"

"Warsaw Shore" pozostaje jednym z najbardziej szokujących programów. Wielu imprezowiczów, którzy w nim wystąpili, robi dziś zawrotną karierę. Jedna z największych celebrytek znanych z programu wzbudziła wiele negatywnych komentarzy po szokującym zdjęciu jedzenia.

"Warsaw Shore" jest emitowany na antenie MTV już od blisko siedmiu lat, ale osoby, które dzięki niemu zaistniały, nie pozwalają o sobie zapomnieć. Niezwykle kontrowersyjne show o największych młodych wielbicielach imprez zyskała wielkie grono fanów i równie dużo przeciwników. Oburzeni licznymi skandalami widzowie zarzucali mu między innymi propagowanie alkoholu, narkotyków i patologicznych zachowań, które stały się wizytówką wielu uczestników programu. Jedna z największych gwiazd "Warsaw Shore" zaliczyła jednak pewną kulinarną wpadkę.

Porażające zdjęcia znad Bałtyku z dzisiaj. 23 pilne interwencje, komunikat leci z samochodu, nie mieści się w głowie, co dzieje się w restauracjachPorażające zdjęcia znad Bałtyku z dzisiaj. 23 pilne interwencje, komunikat leci z samochodu, nie mieści się w głowie, co dzieje się w restauracjachCzytaj dalej

Uczetniczka "Warsaw Shore" zaliczyła wpadkę. Internauci złośliwie komentowali new o diecie gwiazdy

"Warsaw Shore" jeszcze długo pozostanie jednym z najbardziej szokujących programów. Większość jego uczestników wywołała liczne skandale zanim jeszcze zyskali popularność. Młodzi imprezowicze zapominali o niemal wszystkich hamulcach w większym stopniu niż najbardziej kontrowersyjni uczestnicy "Big Brothera". Dzisiaj wiele osób, które wystąpiły na antenie MTV, cieszy się równie dużą popularnością, co najwięksi polscy celebryci. Niektórzy z nich zostają znanymi influencerami i z powodzeniem reklamują znane marki czy usługi.

Dzisiaj grzeje:

  1. Pilne ostrzeżenie dla Polaków. Prawie cały kraj objęty zagrożeniem
  2. Przed chwilą Biedronka wydała nagły komunikat. Sieć ostrzega wszystkich klientów
  3. Znamy ulubione używane samochody Polaków. TOP10 najpopularniejszych modeli w lipcu

Jedna z uczestniczek przeszła ogromną metamorfozę - do tego stopnia, że czasem trudno rozpoznać ją na zdjęciach sprzed zaledwie roku. Na Instagramie obserwuje ją prawie 300 tys. osób, a swoją popularność celebrytka umiejętnie wykorzystuje do promowania jedzenia. Ewelina Kubiak jakiś czas temu podzieliła się z internautami zdjęciem, dzięki któremu reklamuje znaną markę zajmującą się cateringiem dietetycznym. Dociekli i spostrzegawczy szybko zauważyli, że widoczna na nim data przydatności wskazuje, że posiłek był przeterminowany. Obserwatorzy gwiazdy "Warsaw Shore" złośliwie komentowali jej post

- Trochę po dacie ważności, ale ważne, że lans jest. Smacznego - napisał jeden z nich.

Zagorzali fani zauważyli jednak, że zdjęcie mogło zostać zrobione kilka dni przed zamieszczeniem go w Internecie, co oczywiście może być prawdą, ale trudno ukryć, że celebrytka nie wzięła pod uwagę konieczności zamieszania zdjęć na bieżąco.

Ostrożnie, hitowy napój może wywołać straszne zmiany w organizmie, nie jest wycofywany z Lidla, Biedronki i innych. Lepiej go nie kupowaćOstrożnie, hitowy napój może wywołać straszne zmiany w organizmie, nie jest wycofywany z Lidla, Biedronki i innych. Lepiej go nie kupowaćCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Małgorzata Rozenek-Majdan przerwała milczenie. Wykazała się odwagą, jakiej wielu brakuje
  2. Klamka zapadła, zamykają plaże nad polskim morzem. Nic nie da się zrobić
  3. Pani Krysia ze sklepiku znanego z "Rancza" zarabia kosmiczne pieniądze. Są tak wielkie, że jej riposta zwala z nóg
  4. Wrzuć na noc do toalety ząbek czosnku. Rano oniemiejesz widząc co się stało
  5. Raptownie zastygł i zamarł zbierając grzyby. Błyski pod ściółką zapamięta do końca życia, znalazł ich źródło
  6. Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Po kłótniach z Piotrem rozebrała się przed tysiącami Polaków i prowokuje nad basenem (FOTO)

Źródło: Radio Zet

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł