Puszka ze ślimakiemfacebook / grupa: wegetarianie i weganie Polska

Otworzyła puszkę z warzywami i struchlała na widok żywego stworzenia w środku. Magda ostrzega wszystkich

Warzywa w puszcze, które zakupiła pani Magda miały być składnikiem pysznej potrawy. Jednak po sprawdzeniu zawartości okazało się, że w środku jest nadal żywe stworzenie. Oburzona klienta ostrzega innych konsumentów przed puszkowanymi produktami tej marki.

Warzywa w puszce, które zakupiła pani Magda z pozoru niczym się nie wyróżniały. Jednak ich wartość sprawiła, że kobieta dosłownie struchlała. Pełzające stworzenie pojawiła się zaraz po otwarciu puszki. Te zdjęcia budzą prawdziwe obrzydzenie.

Wygląd kuchni w domu Michała Szpaka jest nieprawdopodobny. Nie chce się wierzyćWygląd kuchni w domu Michała Szpaka jest nieprawdopodobny. Nie chce się wierzyćCzytaj dalej

Warzywa z niechcianymi dodatkami zdarzają się coraz częściej

W ostatnim czasie docierają do nas informacje o prawdziwej pladze podobnych znalezisk w produktach spożywczych. Wydaje się, że nikt z nas nie może czuć się całkowicie bezpiecznie. Powinniśmy ze szczególną ostrożnością sprawdzać nasze zakupy, byle przypadkiem nie spożyć niechcianej porcji białka. Pani Magda wyraziła swoje bardzo konkretne stanowisko w tej materii.

Największym zagrożeniem jakie wynika z podobnych zdarzeń są bakterie, które mogą dostać się do naszego pożywienia. Wiele stworzeń może przenosić je na swoich kończynach, a nigdy nie mamy pewności co znajduje się na powierzchniach, po których się poruszają. Nieszczęsna odkrywczyni żywego stworzenia w puszcze z warzywami doskonale zdawała sobie z tego sprawę. Dlatego tym bardziej, warto wysłuchać jej apelu.

Dzisiaj grzeje:

  1. Kotlety mielone po szwedzku są bezkonkurencyjne. Polacy je pokochają, dzięki kultowym składnikom
  2. Niemcy poskarżyli się na Polskę. Możemy znaleźć się w sporych tarapatach

Pani Magda, gdy tylko zobaczyła, że z puszki wypełza żywy, obślizgły i wielki ślimak struchlała.Od razu zdecydowała się na zrobienie zdjęcia i ostrzeżenie wszystkich potencjalnych konsumentów w sieci. Oburzona klienta ostrzega przed znaną marką, której to fasole czerwoną w puszcze zakupiła. Oburzona kobieta jasno mówi, że taka sytuacja nie miała prawa się wydarzyć. Chwilę po nieprzyjemnym odkryciu pani Magda napisała maila do producenta i jak sama stwierdziła nie daruje tej sytuacji. Strach pomyśleć, co by się stało gdyby pani Magda nie postanowiła przepłukać warzyw na sicie. Nie znamy na ten moment odpowiedzi producenta oraz wyjaśnienia jakim cudem zwierzę przeżyło tyle czasu wewnątrz puszki.

Puszka z warzywami fot: facebook / wegetarianie i weganie Polska

Najlepsze newsy:

  1. Jacek Kurski ujawnia najpilniej strzeżoną tajemnicę swojego małżeństwa. Internauci wytykają mu hipokryzję
  2. Stało się. Unia Europejska proponuje zamknięcie granic dla niektórych państw. W wielu regionach sytuacja jest niepokojąca
  3. Weszła do Biedronki z maseczką na twarzy i bez skrupułów zrobiła karygodną rzecz. Wszystko się nagrało, policja prosi o pomoc
  4. Wielki luksus czy nie? Kasia Cichopek pochwaliła się zdjęciem kuchni, fani podzieleni
  5. Zaczęła wlewać w siebie wodę po ogórkach kiszonych. Siódmego dnia z jej ciałem wydarzyło się niemożliwe
  6. Nowe informacje ws. kibiców w Polsce wyszły na jaw. Już niedługo więcej osób na meczach, wiemy ile

Źródło: Facebook

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł