Smakosze.pl
Lidl rusza z promocjami

Jakub Kossakowski / Materiały własne

Weekendowe promocje w Lidlu

21 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Lidl doskonale wie, w jaki sposób przyciągnąć do siebie klientów. Sieć regularnie zaskakuje nas niecodziennymi promocjami. Tym razem warto się śpieszyć. Uwielbiane smakołyki będą przecenione tylko do 21 sierpnia.

Nie da się ukryć, że Lidl należy do grona najpopularniejszych supermarketów. Status ten został osiągnięty dzięki wyjątkowej ofercie produktów, które można nabyć po niższych cenach. Jeszcze tylko dziś możemy skorzystać z wielu interesujących promocji.

Dalsza część artykułu znajduje się pod filmem:

Co czeka na nas w supermarketach Lidl?

Lidl słynie z korzystnych ofert promocyjnych, obok których nie sposób przejść obojętnie. Jakiś czas temu wspominaliśmy o tygodniu XXL w sieci uwielbianych supermarketów. Tym razem przyjrzymy się specjałom, które dostaniemy za niewielkie pieniądze. Poniższe promocje obowiązują tylko do końca 21 sierpnia.

Supermarkety Lidl stawiają na polskie warzywa. Za kilogram cukinii zapłacimy tylko 2,99 zł. Cena produktu została obniżona o 40%. Godna uwagi jest również czerwona papryka. Uwielbiane warzywo tylko dziś jest tańsze o 51%. Tym samym za kilogram zapłacimy 3,85 zł.

Oczywiście to nie wszystkie warzywa przecenione przez Lidl. Na szczególną uwagę zasługuje polska włoszczyzna. Opakowanie o masie 750 g będzie nas kosztowało zaledwie 3,99 zł. Koszt pomniejszono o 42%. Warto wykorzystać ją w rosole.

Kotlety mielone z serem

Obłędnie pyszne kotlety mielone z serem

CZYTAJ DALEJ

Co jeszcze przygotował dla nas Lidl?

Wielbiciele mięs również mają powody do radości. Do końca 21 sierpnia w sklepach Lidl czeka na nich polski kurczak biesiadny. Tusza drobiowa została przeceniona o 40%. Za kilogram zapłacimy 6,59 zł. Trzeba przyznać, że to niewielkie pieniądze.

Warto również zwrócić uwagę na owoce. Smakowite winogrona objęto niezwykłą promocją. Uwielbiane jasne owoce przeceniono o 50%. Tym samym kilogram będzie nas kosztował jedyne 4,99 zł.

Nie można zapomnieć również o śliwkach. Sezon niedawno się rozpoczął, w związku z tym w supermarketach Lidl dostaniemy pyszne owoce za 2,89 zł za kilogram. Cenę obniżono o 42%. Z pewnością promocja przyciągnie liczne grono smakoszy.

Rzecz jasna w supermarketach Lidl czeka na nas o wiele więcej rozmaitych smakołyków, które dostaniemy za niewielkie pieniądze. Nie pozostaje nic innego jak udanie się na zakupy i skorzystanie z kończącej się oferty.

Lidl

Lidl

Canva / cyano66

Jak dobrze znasz tradycyjne, polskie potrawy? Tylko geniusz zdobędzie komplet punktów

Pytanie 1 z 9

Farsz w pierogach ruskich musi zawierać

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Lidl.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Jakub Kossakowski

Jestem absolwentem takich kierunków studiów jak psychopedagogika kreatywności i edukacja międzykulturowa. Fascynuje mnie otaczający świat, który najlepiej można poznać dzięki nauce. Za swoją pasję uznaję kulturę i sztukę. Głównie tą dotyczącą fonii i obrazu. Kulinaria również odgrywają istotną rolę w moim życiu i chętnie eksperymentuję w kuchni. Wcześniej pisałem treści dla portalu Pikio. Od jakiegoś czasu jestem związany z redakcją Smakoszy. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Produkty

Czym były wykopki?

Czytaj więcej >

Produkty

Dlaczego warto jadać rydze?

Czytaj więcej >

Produkty

Zaskakujące zdjęcie borowika

Czytaj więcej >

Produkty

GIS ostrzega przed jajkami z Biedronki

Czytaj więcej >

Produkty

Jak wykorzystać w kuchni maślaki ?

Czytaj więcej >

Produkty

Pilny komunikat GIS dla grzybiarzy

Czytaj więcej >