Wesele wywołało konsternację gościPixabay / debowscyfoto

Wielkie upokorzenie. Goście weselni zajrzeli pod talerze i natychmiast pobledli

Wesele jest jedną z najważniejszych uroczystości w życiu wielu osób. Bez wątpienia wymaga ona wielu przygotowań. Jednak czegoś takiego nikt by się nie spodziewał. Pan młody poprosił gości o zajrzenie pod talerze. Takie upokorzenie na długo pozostanie w pamięci.

Przeważnie wesele opiera się na świętowaniu w gronie najbliższych. Czasami uroczystość może przybrać nieoczywisty obrót. Właśnie tak stało się w tym przypadku. Goście zostali poproszeni o zajrzenie pod talerze. Co zobaczyli?

Krzysztof Krawczyk przekazał smutną wiadomość. Ma niską emeryturę, wystarczy na podstawowe produkty spożywcze?Krzysztof Krawczyk przekazał smutną wiadomość. Ma niską emeryturę, wystarczy na podstawowe produkty spożywcze?Czytaj dalej

Wesele okazało się ogromnym upokorzeniem

Idąc na wesele zazwyczaj spodziewamy się przede wszystkim dobrej zabawy. Tym razem zaproszeni goście zostali potraktowani w bardzo nietypowy sposób. W pewnym momencie pan młody poprosił wszystkich o powstanie. Następnie każdy musiał zobaczyć co znajduje się na odwrocie talerza. Pod niektórymi znajdowały się czerwone naklejki.

Goście, który przyszli na wesele, nie wiedzieli jeszcze co oznaczają owe czerwone naklejki. Pan młody poprosił osoby, które na nie natrafiły o pozostanie w pozycji stojącej. Pozostali mogli usiąść. Mężczyzna szybko wyjaśnił na czym polega przygotowana przez niego "zabawa". Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw.

Dzisiaj grzeje:

  1. Domowy syrop na kaszel z buraków ma piorunujące działanie. Dolegliwości znikają w kilka chwil
  2. Nauczyciel się wygadał nt. szkolnych wycieczek. Rodzice nie będą zadowoleni
  3. Lidl zapowiada ogromne zmiany. Klientów sieci czeka rewolucja

Wesele zaskoczyło wszystkich gości

Nietypowe wesele zostało przedstawione w programie Graham Norton Show. Właśnie tam pan młody opowiedział o swojej historii. Jego żona z pewnością poczuła się okropnie upokorzona. Co oznaczały czerwone naklejki?

- Poproszę, aby wszyscy goście spojrzeli na tych ośmiu mężczyzn. Oni wszyscy spali z moją żoną. Tak, to prawda, zdradziła mnie z nimi wszystkimi, gdy jeszcze byliśmy narzeczeństwem. Niedługo złożę papiery o unieważnienie małżeństwa - powiedział pan młody przytaczany przez portal Życie Polska.

Nie można przestać ich jeść, kotlety schabowe z cudownym farszem polecają się na obiadNie można przestać ich jeść, kotlety schabowe z cudownym farszem polecają się na obiadCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Już niedługo mieszkańcy bloków mogą przeżyć niemałe zaskoczenie. Budynki przejdą nietypową modernizację
  2. Ks. Isakowicz-Zaleski przekazał Polakom ważny apel. Chodzi o 1 listopada
  3. Martyniuk przyłapany na zakupach spożywczych w Biedronce. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, jest afera
  4. Wypij go na godzinę przed snem, a rano będziesz wyglądać i czuć się lepiej. Diametralnie wpłynie na jakość życia
  5. Makłowicz znalazł alternatywę dla ruskich pierogów. Farsz zachwyci każdego smakosza
  6. Jolanta Kwaśniewska przeszła metamorfozę. Nową fryzurą wzbudziła ekscytację wśród internautów

Źródło: Życie Polska

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł