Wesele i wizyta policjipxhere / CC0

Mieli wziąć ślub, na miejscu pojawiła się policja. Para młoda została natychmiastowo ukarana

Wesele przede wszystkim kojarzy nam się z zabawami w gronie najbliższych, pysznym jedzeniem i celebrowaniem zawarcia związku małżeńskiego. Tym razem ślub zakończył się interwencją policji. Do czego doszło podczas uroczystości?

Uroczystości takie jak ślub i wesele są najpiękniejszymi formami wyznania miłości. Radość pary młodej udziela się pozostałym uczestnikom, jednak czasami nie wszystko przebiega po myśli zakochanych. Policja złożyła wniosek o ukaranie.

Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Od soboty duże zmiany, chodzi o weselaWażny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Od soboty duże zmiany, chodzi o weselaCzytaj dalej

Wesele pod znakiem zapytania

W dobie zagrożenia epidemiologicznego niejedno wesele musiało zostać przeprowadzone w zmienionej formie. Wszystko za sprawą obostrzeń, które coraz mocniej wpływają na naszą codzienność. Niektórzy podają w wątpliwość ich zasadność. Do tego grona należała para młoda, która marzyła o tym, aby ślub i wesele wiązały się z pięknymi wspomnieniami.

Wesele w zaistniałej sytuacji najprawdopodobniej nie doszło do skutku. Wszystko zaczęło się w sandomierskim Urzędzie Stanu Cywilnego. Właśnie tam para młoda zgłosiła się na ceremonię zaślubin. Nie zamierzali oni jednak zakładać maseczek. Pracownik urzędu stwierdził, że w takiej sytuacji nie może wpuścić narzeczonych. Para młoda stwierdziła, że nie dostosuje się do wymogów sanitarnych. Wezwali na miejsce policję. Nie spodziewali się, że czeka ich kara.

Dzisiaj grzeje:

  1. Niespodziewane wyznanie Daniela Martyniuka, chodzi o bliskich. Wcześniej prowadził restaurację, wiemy co było w menu
  2. Nagła, dramatyczna decyzja Ryanair. Nie mieli wyboru, chodzi też o Polskę
  3. Doskonała surówka z ogórków kiszonych. Dodatek popularnego warzywa niesamowicie podkręci ich smak

Jakie działania podjęła policja?

- Policjanci ustalili, że pozostałe osoby biorące udział w uroczystości stosują się do obowiązku zasłaniania ust i nosa. Wobec małżonków funkcjonariusze sporządzili wnioski o ukaranie do sądu rejonowego. Ograniczenie kontaktów, unikanie skupisk ludzkich oraz zakrywanie nosa i ust w przestrzeni publicznej to jedna z podstawowych zasad w walce z epidemią. Policjanci apelują o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń policjantów i służb sanitarnych - wyjaśniła podkarpacka policja, przytaczana przez portal Onet. Nie da się ukryć, że nikt nie spodziewał się, że uroczystości takie jak ślub i wesele mogą zakończyć się w taki sposób.

Dramatyczny komunikat Jarosława Kreta, jego stan zdrowia się pogarsza. Autor książek kulinarnych twierdzi, że w życiu nie był równie choryDramatyczny komunikat Jarosława Kreta, jego stan zdrowia się pogarsza. Autor książek kulinarnych twierdzi, że w życiu nie był równie choryCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Potwierdzone: Roman Giertych zatrzymany przez CBA. Wzięli go z zaskoczenia
  2. Dramatyczna sytuacja rolników, nic nie mogą zrobić. Prognozy nie są najlepsze, pogoda nie odpuści
  3. Przejmujące wyznanie Teresy Lipowskiej, rozważa zamieszkanie w domu opieki. W jej lodówce świeci pustkami, a sama nie lubi gotować
  4. Wyszła na jaw niewygodna prawda o Kuchennych Rewolucjach, Grzegorz stracił 25 tysięcy. Czy było warto?
  5. Niespodziewany zwrot akcji u Martyniuków, padły ostateczne słowa. Czy w sławnej willi z piękną kuchnią nastanie spokój?
  6. Tragiczne wiadomości obiegły Polskę. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, miał dopiero 54 lata

Źródło: Onet

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł