..

Stało się, fatalne doniesienia dla wszystkich wybierających się na wesela. Jest coraz gorzej

Wesele w tym roku wygląda zupełnie inaczej niż zwykle. Wiceminister zdrowia poinformował ostatnio o planowanych zmianach dotyczących organizacji wesel. Okazuje się, że mogą być one o wiele bardziej rygorystyczne niż do tej pory.

Wesele w tym roku w niczym nie przypomina już beztroskiego przyjęcia w dużym gronie. Odkąd mierzymy się z pandemią, wiele uroczystości trzeba było odwołać. W internecie zaczęły pojawiać się zaskakujące zdjęcia nowożeńców w maseczkach, którzy zdecydowali się wziąć ślub w kameralnym gronie. Po pewnym czasie organizacja wesela znowu zaczęła być możliwa, chociaż oczywiście nie bez utrudnień. Obecne okoliczności sprawiają, że nadal nie możemy zapominać o bezpieczeństwie.

Zamówili kolację u gwiazdora Polsatu, paragon? 1437,70 złotychZamówili kolację u gwiazdora Polsatu, paragon? 1437,70 złotychCzytaj dalej

Na wesele w 2020 roku trudno wybrać się bez obaw. Wiceminister zdrowia zapowiada spore zmiany

Wesele stało się w ostatnim czasie wydarzeniem, które trzeba albo odwołać, albo urządzić w zupełnie inny sposób. Jeszcze kilka miesięcy temu wiele par musiało odłożyć swoje przyjęcie na później, bo sytuacja z rozprzestrzeniającym się wirusem była niezwykle trudna i nieprzewidywalna. Z czasem, kiedy lokale zaczęły otwierać się na nowo, możliwe było urządzenie imprezy w mniejszym gronie i wiele osób miała nadzieję, że tak już pozostanie. Niestety nie każdy potrafił się dostosować do koniecznych zmian, dlatego niezwykle często mogliśmy usłyszeć o masie zakażonych gości weselnych.

Dzisiaj grzeje:

  1. Więźniowie zgotowali "przywitanie" ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Nagranie dla wyjątkowo wytrwałych
  2. Magda na emeryturze prawie nie kupuje jedzenia, a czuje się o 10 lat młodsza. Wszystko za sprawą 1. rzeczy
  3. Nowe dodatki do rent i emerytur. Jeszcze w 2020 roku seniorzy mają sporo okazji do zyskania większych pieniędzy

Obecnie znowu mamy do czynienia ze wzrostem zachorowań, dlatego Ministerstwo Zdrowia natychmiast zareagowało na tę sytuację. Wiceminister Waldemar Kraska zapowiedział, że możliwe są kontrole, by zwiększyć bezpieczeństwo uczestników przyjęcia. "- Rozmawialiśmy o tym z Głównym Inspektorem Sanitarnym, żeby na weselach wzmóc kontrole. Jeśli już nie potrafimy przekonać w sposób łagodny, to niestety, trzeba nałożyć karę na organizatorów wesela, ponieważ czasem jedynym wspomnieniem z tej pięknej, czasem jednej w życiu imprezy, jest to, że pół rodziny zostało zakażonych koronawirusem" - skomentował możliwe zmiany. Kraska wspomniał też, że obostrzenia muszą być egzekwowane. Zaznacza, że kontroli nie musi przeprowadzać policja czy inspektorzy GIS, ale na pewno ktoś będzie musiał się tym zająć.

Najlepsze newsy:

  1. Nie żyje aktor znany z seriali na TVP i Polsacie. Zmarł w wyniku zapalenia płuc
  2. Wreszcie ujawniono, ile Jacek Kurski zarobił jako prezes TVP. Kosmiczne kwoty, wielu Polaków może jedynie pomarzyć
  3. "Bądźmy przygotowani na najgorsze". Potężny huragan szturmuje świat
  4. Ogromna rewolucja w Aldim. Właśnie potwierdzili, ostateczne pożegnanie już wkrótce
  5. Masz pod ręką banknot 10 zł? Właśnie ma ogromną wartość nabywczą w Lidlu
  6. Dziś po wejściu do Biedronki możesz zaniemówić. Wystarczy mieć przy sobie jedną monetę
  7. Adam Małysz ujawnił druzgocącą prawdę na temat ostatnich tygodni. Mistrz przeżył prawdziwe piekło

Źródło: WP

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł