weselePixabay /Pexels

Porażający finał wesela. Nikt się nie spodziewał, para młoda chciała przechytrzyć wszystkich

Wesele jest jedną z najważniejszych imprez w życiu małżonków. Obecny czas niestety nie sprzyja tego typu zabawom. Pewna para chciała przechytrzyć wszystkich i zorganizować swój ślub pomimo panujących dookoła obostrzeń. Finał zaskoczył wszystkich.

Wesele zdaniem wielu osób jest jedną z najważniejszych imprez w życiu. Zazwyczaj para młoda przygotowuje je przez długi okres czasu. Sporządza wymyślne menu i przygotowuje wiele atrakcji dla swoich gości.

Ten rok niestety nie sprzyja młodym parom. Wiele z nich musi przekładać swoją wymarzoną imprezę. Zawsze znajdują się jednak osoby, które próbują mimo wszystko "przechytrzyć" obowiązujące obostrzenia i zrealizować swoje plany.

Pewna para mimo licznych obostrzeń zorganizowała swoje wesele. Nikt nie był w stanie przewidzieć jego finału. Zdradzamy, już teraz że z pewnością nie był taki o jakim marzyli państwo młodzi. Doszło do porażających scen.

Dominika Tajner przekazała smutną informację. Wcześniej dużo mówiła o swojej diecie i zachwyciła spektakularną metamorfoząDominika Tajner przekazała smutną informację. Wcześniej dużo mówiła o swojej diecie i zachwyciła spektakularną metamorfoząCzytaj dalej

Porażający finał wesela. Państwo młodzi zupełnie się tego nie spodziewali.

Nie ma wątpliwości, że to wesele wszyscy goście i para młoda zapamiętają do końca życia. Tym razem nie chodzi o wymyślne menu, smaczny tort czy oryginalne orzeźwiające napoje. Każdy zdaje sobie sprawę, że wesela w trakcie pandemii rządzą się swoimi prawami. Wiele osób próbuje się dostosować do obowiązujących reguł.

Pandemia wprowadziła na wesela pewna nowe i nieznane do tej pory trendy. Zaczęto rezygnować ze szwedzkich stołów i niektórych kontrowersyjnych zabaw weselnych. Pary młode zmienili też prezenty dla swoich gości. Zamiast ciasteczek czy czekoladek otrzymywali oni małe płyny do dezynfekcji rąk.

Najwięcej kontrowersji wzbudza jednak liczba gości na weselu. Wiele osób marzy o hucznych imprezach, na których bawi się cała ich rodzina oraz przyjaciele. Niestety, w obecnych warunkach nie jest to możliwe. Pewna para chciała przechytrzyć wszystkich i zorganizować ogromne wesele pomimo panującej pandemii. Skutki decyzji były jednak opłakane.

Dzisiaj grzeje:

  1. Stało się pod osłoną nocy. Nagła decyzja ws. niedziel handlowych
  2. Jest nowy zakaz. Rząd podjął trudną decyzję. Polacy i podróżni muszą się liczyć z nowymi ograniczeniami
  3. Gessler wyjawiła sekretny przepis na sałatkę z buraków. W jej rodzinie jest znany od lat

Pewna para mimo licznych obostrzeń zorganizowała swoje wesele. Sytuacja miała miejsce w Londynie przy ulicy Old Kent Road. Policję wezwali sąsiedzi, którzy byli bardzo zaniepokojeni hałasem sąsiedzi.

Gdy policja dotarła na miejsce, gdzie odbywała się nielegalna impreza. Okazało się, że jej organizatorzy złamali obowiązujące w Wielkiej Brytanii zasady, zgodnie z którymi w weselach może uczestniczyć maksymalnie 15 osób. Na ich weselu bawiło się bowiem aż 250 gości. Niestety, impreza szybko została przerwana, a jej konsekwencji para młoda nie zapomni do końca życia.

Organizatorzy wesela otrzymali mandaty, a brytyjskie wymiar sprawiedliwości zadecyduje, czy nie nałoży na nich jeszcze bardziej surowe kary. Kara grzywny za złamanie obostrzeń jest bardzo wysoka wynosi bowiem 10 000 funtów, czyli ok. 50 240 złotych. Relacja inspektora londyńskiej policji nie pozostawia złudzeń. Decyzja o imprezie podczas pandemii była zdecydowanie złym pomysłem.

Wg. zeznać policjanta w pomieszczeniu znajdowało się ponad 200 osób bez dystansu społecznego i zapewnionych jakichkolwiek środków bezpieczeństwa. Pierwszym prezentem, jaki otrzymała para młoda na nowej drodze życia była niestety dotkliwa kara finansowa.

Stało się pod osłoną nocy. Nagła decyzja ws. niedziel handlowychStało się pod osłoną nocy. Nagła decyzja ws. niedziel handlowychCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Dziś mija bardzo ważny termin. Ważą się losy emerytur dla milionów Polaków
  2. Jeszcze tylko 4 dni. Pieniądze dostaną tylko ci sprytni, którzy zdążą na czas
  3. Najłatwiejsze ciasto "minutka". Wymieszaj wszystko i upiecz, efekt powalający
  4. Polacy masowo popełniają okropny błąd podczas gotowania gołąbków. Właśnie dlatego kapusta jest twarda i niesmaczna
  5. Wiśniewski przez rozwody zachorował na nieuleczalną chorobę. Jej skutki potęguje niewłaściwa dieta, trzeba zupełnie zmienić nawyki żywieniowe
  6. Nie jest dobrze. Część Polski, w której zostało zaledwie kilka respiratorów
  7. Nowacka ujawniła, co w Sejmie powiedział jej Jarosław Kaczyński. Aż trudno uwierzyć, kogo obraził

źródło: Polsat News

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł