Wojciech Amaro o swojej wielkiej przemianieTRICOLORS/East News

Po latach na jaw wyszła wielka tajemnica Wojciecha Amaro. Chodzi o nieuleczalną chorobę i nawrócenie

Wojciech Amaro znany jest widzom jako wyjątkowo krzykliwy znawca kuchni. Temperament jaki okazywał w telewizji był nawet większy niż ten prezentowany przez panią Magdę Gessler. W wywiadzie z dwutygodnikiem "Party" zdradza kulisy swojej wielkiej tajemnicy.

Wojciech Amaro w programie Hells Kitchen dawał upust swoim emocjom. Często krzykiem wskazywał uczestnikom ich błędy, co było charakterystycznym punktem programu. Widzowie zapamiętali z pewnością wiele burzliwych sytuacji, w których stanowczo ustawiał do pionu swoich współpracowników. Po latach skrywania wielkiej tajemnicy prawda wyszła na jaw, znamy sekret Wojciecha Amaro. Żaden fan nie mógł przeczuwać tego, co powiedział w wywiadzie dla dwutygodnika "Party".

Michała zwolnili z pizzerii w Kraśniku. Zemścił się na właścicielce w najbardziej perfidny sposóbMichała zwolnili z pizzerii w Kraśniku. Zemścił się na właścicielce w najbardziej perfidny sposóbCzytaj dalej

Wojciech Amaro - znany szef kuchni i restaurator, który nie stronił od krzyku

Od 2014 do 2016 był gospodarzem telewizyjnego show Hell's Kitchen, w którym stworzył sobie łatkę stanowczego i twardego człowieka. Nie tolerował błędów, a każde przewinienie mogło zakończyć się jego wielką wściekłością. Restaurator nie bał się krzyku, który był jego główną bronią. Amaro zdradził, że od momentu odejścia z planu o wiele mniej krzyczy.

W wywiadzie mówił o wielkiej przemianie duchowej jaka nastąpiła w jego życiu.

- Po odhaczeniu całej listy materialnych rzeczy do kupienia: domu, samochodu, sporządzeniu listy kilkudziesięciu najlepszych restauracji na świecie, w których jadłem; miejsc, które obejrzałem i wakacji, które spędziłem, dotknąłem wewnętrznej pustki. Postawiłem sobie pytanie: „Co dalej?” - tłumaczy dwutygodnikowi "Party:

Dzisiaj grzeje:

  1. Mszyce niszczą twoje krzewy owocowe? Zasiej obok nich jedną konkretną roślinę
  2. Kontrole w polskich domach, do ciebie też mogą zapukać i nałożyć prawie 700 zł kary. Bezpieczne tylko kilka grup

Po osiągnięciu wszystkiego, co sobie zaplanował, stracił motywację do dalszego działania. Do największych problemów dołączyła choroba nowotworowa, która według wszystkich lekarzy miała być nieuleczalna. Po odwiedzeniu świętych miejsc, takich jak Ziemia Święta czy Medziugoria ponownie odnalazł Boga i sens życia. W dodatku, według Wojciecah Amaro, wiara uleczyła chorobę nowotworową.

- W moim domu, jako świadectwa, doświadczyłem uzdrowienia z nieuleczalnej choroby nowotworowej. I to zmieniło kompletnie moje podejście do życia. Nie nawróciłem się, tylko zostałem przywrócony do wiary, bo moje dzieciństwo zawsze kręciło się wokół Kościoła - tłumaczy Amaro w wywiadzie.

Najlepsze newsy:

  1. Pilne oświadczenie rodziny Jerzego Stuhra. Mają tylko jedną ważną prośbę, apel do mediów
  2. Kolejne europejskie miasto zrywa współpracę z Polską. Powód jest poważny
  3. Planujesz grilla lub domówkę w weekend? Szybko leć do Lidla, dziś dostaniesz aż 6 sztuk popularnego napoju
  4. Konfitura z buraków jest lepsza i zdrowsza niż owocowe wersje. Obłędnie słodki smak sprawi, że będziesz wracać do niej bez końca
  5. Pokroiła ogórka obieraczką do warzyw i wrzuciła 2 składniki. Letnia surówka podbiła serca gości
  6. Robert Lewandowski pokazał niesamowity talent małej Klary. Aż trudno uwierzyć, że ma dopiero 3 lata

Źródło: se.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł