Żabka wprowadza wielkie zmiany.Pixabay / Squirrel_photos

Uwielbiana sieć sklepów testuje zupełnie nową funkcję. Ucieszy ona miliony Polaków

Nie da się ukryć, że wiele sklepów regularnie wprowadza zmiany, które mają usprawnić działanie ich placówek. Jednym z nich bez wątpienia jest Żabka, która postanowiła przetestować nową funkcję. Ostatnie doniesienia z pewnością ucieszą wielu klientów tej popularnej sieci. Jakich zmian możemy się spodziewać?

Żabka to jeden z ulubionych sklepów w Polsce. Niemal wszędzie możemy się natknąć na placówki opatrzone logiem sieci. Już od dłuższego czasu mogliśmy w placówkach odbierać również przesyłki. Ostatnio Żabka zdecydowała się pójść o krok dalej. To może być prawdziwa innowacja.

Piła własnej roboty napar z liści laurowych tylko 3 dni. Z ciałem kobiety zaczęły dziać się nieprawdopodobne rzeczyPiła własnej roboty napar z liści laurowych tylko 3 dni. Z ciałem kobiety zaczęły dziać się nieprawdopodobne rzeczyCzytaj dalej

Żabka i zaskakujący pomysł

Nie od dziś przywykliśmy do korzystania z paczkomatów obsługiwanych przez firmę InPost. Rozwiązanie to cieszy się sporą popularnością, ponieważ jest niezwykle wygodne. Dzięki temu nie musimy oczekiwać na kuriera, a odbiór przesyłki jest możliwy praktycznie o dowolnej porze. Ostatnio Żabka postanowiła przetestować podobną możliwość w jednym ze swoich sklepów w Poznaniu. To może być początek prawdziwej rewolucji.

- Z roku na rok widzimy duże wzrosty liczby obsługiwanych paczek w naszej sieci, w ubiegłym roku obsłużyliśmy ich ponad 12 milionów. To znak, że skutecznie dostosowaliśmy się do potrzeb naszych klientów i oferując usługę w ponad 6 tys. sklepów w całej Polsce, w bardzo dobrych lokalizacjach, w dogodnych godzinach otwarcia placówek, zapewniliśmy szybką obsługę. Dzięki automatowi wyniki będą jeszcze lepsze. Rozwiązanie nie tylko pozwala nam na usprawnienie procesu odbioru i zwrotów przesyłek, ale także znacznie przyspieszy obsługę klientów odwiedzających nasze sklepy. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest również to, że nie wymaga dużo miejsca i może być zaadoptowane w niemal całej sieci naszych sklepów - powiedziała przytaczana przez Dziennik Zachodnie Anna Grabowska, wiceprezes Żabka Polska.

Dzisiaj grzeje:

  1. Cudowny nawóz z 3 składników. Pomidory i ogórki będą po nim rosły jak szalone
  2. Nowy sondaż przedwyborczy. Widać przetasowanie, Duda straci stołek?

Automaty do odbioru paczek w sieci Żabka mogą być strzałem w dziesiątkę

Pierwszy, testowy automat został umieszczony w sklepie Żabka w Poznaniu przy ul. Matyi. Bardzo możliwe, że już niebawem stanie się to standardem we wszystkich placówkach sieci. Nie da się ukryć, że coraz więcej osób woli korzystać z zakupów przez Internet i odbierać przesyłki w wygodny i szybki sposób. Automat może w tym znacząco pomóc.

- Żabka w ramach inkubatora technologicznego rozwija nowoczesne rozwiązania w sklepach, które wpływają na komfort zakupów i szybkość obsługi. Już dzisiaj w naszych placówkach można zobaczyć m.in. ekrany digital signange, elektroniczne cenówki czy kasy samoobsługowe. Intensywnie rozwijamy także naszą aplikację mobilną żappka, a także usługi jak "Zamów i odbierz". Wspólnie z naszym partnerem technologicznym, firmą Retail Robotics, opracowaliśmy unikatowe na rynku urządzenie do odbioru i nadawania paczek, stworzone zgodnie z potrzebami naszych klientów, ale również franczyzobiorców. Żabka uczestniczyła w rozwoju tego urządzenia od początku i jest jego pierwszym komercyjnym użytkownikiem. Urządzenie może obsłużyć dwa razy więcej paczek niż sprzedawca i jednocześnie oferuje błyskawiczną obsługę klientów - wyjaśnił Tomasz Blicharski, wiceprezes ds. Finansów i Rozwoju w Żabka Polska, przytaczany przez Dziennik Zachodni.

Najlepsze newsy:

  1. Maryla Rodowicz ujawniła wysokość swej emerytury. Artystka może już tylko załamać ręce
  2. Pociąg uderzył w samochód pielgrzymów. Co najmniej 20 osób nie żyje, tragedia za granicą
  3. We wszystkich kasach w każdym Lidlu po przebudowie wprowadzono sekretną, nieznaną niemal żadnemu klientowi funkcję. Jest bardzo ważna
  4. Dodaj do rosołu kilka kostek lodu. Osiągniesz efekt, o którym marzy każdy szef kuchni
  5. 1 nietypowy składnik sprawi, że kotlety mielone będą niewiarygodnie puszyste. Znajomi od razu poproszą o przepis
  6. Polski gwiazdor wdał się w bójkę pod warszawskim klubem. Kiedy pokazał, jaką część ciała stracił, odebrało nam mowę (FOTO)

Źródło: Dziennik Zachodni

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł