Żabka - policja wezwana do sklepuScreen filmu z https://twitter.com/BorowiakPolicja, wikipedia.org/silar CC 4.0

Młoda kobieta weszła do Żabki i dopuściła się haniebnych rzeczy. Wszystko zarejestrowały kamery

Żabka jest sklepem, który znajdziemy praktycznie w każdym mieście - jedna z nich padła niedawno ofiarą sporego przestępstwa. Młoda kobieta weszła na teren sklepu i zrobiła coś wyjątkowo haniebnego. Nagranie z monitoringu pokazuje wszystko.

Żabka jest często najczęstszym wyborem, kiedy zabrakło nam jednego produktu do przygotowania obiadu, bądź obowiązkowym miejscem w trakcie przygotowań do imprezy. Sklepy sieci otwarte są zazwyczaj dłużej niż inne, więc często są jedyną możliwością na szybkie zakupy. W jednej z nich doszło do niebywałego wydarzenia, reakcja internautów była natychmiastowa. W kilka chwil sprawa została rozwiązana.

Tragedia na grillu, nie żyje 37-letni mężczyzna. Policja zatrzymała 3 osoby biorące udział w spotkaniuTragedia na grillu, nie żyje 37-letni mężczyzna. Policja zatrzymała 3 osoby biorące udział w spotkaniuCzytaj dalej

Żabka miejscem dramatycznej historii

W zeszłym tygodniu w środę 5 sierpnia doszło w jednym z małych miasteczek doszło do napadu na sklep. W Wolsztynie przy ulicy 5 Stycznia mieści się sklep sieci Żabka. Około godziny 20:30 na jej teren weszła młoda kobieta. Nikt nie mógł spodziewać się, że za niepozorną aparycją skrywa się wyjątkowo groźna przestępczyni. Niestety nie wykazała się przebiegłością.

Dzisiaj grzeje:

Kobieta miała przy sobie nóż, którym zastraszyła pracowników sklepu i ukradła pieniądze z kasy. Miała na sobie maseczkę zakrywającą usta i nos, jednak udostępnione zostało nagranie, które miało pomóc w odnalezieniu poszukiwanej. Jak się okazuje, jeszcze tego samego dnia ona i jej wspólnik zostali złapani.

- Mamy ją i jej wspólnika. Policjanci z Wolsztyna dostali bardzo szybko informacje. W zasadzie po trzech godzinach od napadu siedzieli już w areszcie - napisał na Twitterze Andrzej Borowiak, Rzecznik Prasowy Policji w Poznaniu.

W trakcie napadu nikomu na szczęście nie stała się żadna krzywda. Szybkie przekazanie informacji pozwoliło zareagować funkcjonariuszom wyjątkowo szybko i ująć podejrzaną w mgnieniu oka.

Okropne z 5 porażających powodów. Nie używaj do gotowania sprzedawanego w Biedronce, Lidlu i innych, niebezpiecznego produktuOkropne z 5 porażających powodów. Nie używaj do gotowania sprzedawanego w Biedronce, Lidlu i innych, niebezpiecznego produktuCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

Źródło: grodzisk.naszemiasto

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł