Żabka dotknięta pandemiąsmakosze.pl

Dramatyczny komunikat Żabki. Niestety też się nie uchroniła, potwierdzili fatalną wiadomość

Żabka stała się miejscem tragicznych wydarzeń. Niestety, sieć małych sklepów nie zdołała się uchronić i w jej szeregach potwierdzono kolejne zakażanie. Tragiczne wieści z samej centrali firmy.

Żabka ma swoje sklepy w całej Polsce. Sieć działająca na zasadzie franczyzy zdominowała rynek małych osiedlowych sklepów, co sprawiło, że można znaleźć ja praktycznie wszędzie. Ciągle trwająca pandemia nie przestaje atakować i Żabka nie zdołała się przed nią uchronić. Potwierdzone zostały kolejne zakażenia i wiele osób zostało wysłanych na kwarantannę.

Jutro w Lidlu będą długie kolejki. Sieć za darmo rozdaje uwielbiany produkt, jest tylko jeden warunekJutro w Lidlu będą długie kolejki. Sieć za darmo rozdaje uwielbiany produkt, jest tylko jeden warunekCzytaj dalej

Żabka kolejną ofiarą pandemii - potwierdzono przypadki zakażenia

Wielkie firmy mają największe problemy, ponieważ duże skupiska ludzi są idealnym środowiskiem do transmisji koronawirusa. Jedną z takich firm jest Żabka, w której centrum logistycznym w Nadarzynie wykryto obecność COVID-19. Zakażonych zostało trzech pracowników, którzy wraz z kilkunastoma innymi osobami zostali wysłani na kwarantannę.

Dzisiaj grzeje:

  1. Smutne informacje o Katarzynie Dowbor. Gwiazda jest nieuleczalnie chora
  2. Z żałosnej kwoty emerytury prowadzącego Familiady, nie stać na utrzymanie auta i domu. Gwiazdor ma niebywałe podejście do jedzenia
  3. GW: Rząd chce sprzedawać lasy. Grunty mają trafić pod zabudowę deweloperów

Z Nadarzyna wysyłane są produkty do wszystkich sklepów sieci Żabka. Firma wysłała komunikat, z którego dowiedzieć się możemy, że na początku sierpnia zakażone zostały 3 osoby pracujące w siedzibie w Nadarzynie. Z powodu możliwości dalszego rozprzestrzeniania choroby od pracy odsunięto kolejnych 17 pracowników. Łącznie w zakładzie zatrudnionych jest aż 170 osób.

- W trosce o zdrowie pracowników oraz bezpieczną realizację dostaw, niezwłocznie uruchomiliśmy działania, które pozwoliły utrzymać ciągłość pracy Centrum, jednocześnie eliminując zagrożenia dla pracowników - poinformowało biuro prasowe Żabki.

Całe centrum logistyczne zostało poddane dezynfekcji oraz ozonowaniu, co pozwoliło firmie dalej funkcjonować. Co ciekawe placówka dalej pracuje całkowicie normalnie, a specjalnymi zasadami działania objęta została jedynie chłodnia, w której przetrzymywane są produkty spożywcze.

Zwolnili go z McDonald's za romans w pracy, dostał sowitą odprawę. Wtedy znaleźli w jego komputerze porażające rzeczyZwolnili go z McDonald's za romans w pracy, dostał sowitą odprawę. Wtedy znaleźli w jego komputerze porażające rzeczyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Nie żyje dwulatek, przebywał w przegrzanym pokoju. Zmarł z pragnienia, zapadł wyrok
  2. Olbrzymi dramat w Sopocie. Mieli go uratować. Nie zdążyli
  3. Mało kto zwraca uwagę na 3 szczegóły podczas kiszenia ogórków. A szkoda, bo wiele od nich zależy
  4. 17-letnia córka Przybylskiej nie jest podobna do mamy. Jej tata skasował w pośpiechu zdjęcie, mamy je, ulubione danie nastolatki zaskakuje
  5. Odstrasza mszyce nietypowym specyfikiem. Niektórzy nie wiedza o jego istnieniu, a jest pod ręką
  6. Mało kto zdaje sobie sprawę z tajemnicy Kamila Stocha. Dostał specjalną nagrodę od Andrzeja Dudy

Źródło: o2


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pysny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł