Żabka ma nową opcję zakupówwikipedia.org/Wojciech Sarnowskihttps://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl

Robisz zakupy w Żabce? Teraz mogą zapukać do Twoich drzwi, wszystko z 1 powodu

Żabka jest jednym z najbardziej popularnych sklepów w Polsce. W jej placówkach znajdziemy praktycznie wszystkie produkty, których nagle może zabraknąć w domu. Jeśli robisz w niej zakupy, mogą zapukać do Twoich drzwi.

Żabka jest jednym z tych sklepów, do którego każdy imprezowicz czuje szacunek i empatię. Zaraz obok stacji benzynowych sklepy sieci Żabka są jednym z najczęściej wybieranych lokali, w których uzupełnia się imprezowe zapasy. Jeśli jesteś regularnym klientem Żabki i zacząłeś korzystać z jednej z najnowszych funkcji, jaka została udostępniona w oficjalnej aplikacji sklepu, mogą zapukać do Twoich drzwi w bardzo szybkim tempie.

Porażające znalezisko w Biedronce. Od razu poinformowano odpowiednie służby, mamy komunikat sieciPorażające znalezisko w Biedronce. Od razu poinformowano odpowiednie służby, mamy komunikat sieciCzytaj dalej

Żabka idzie z duchem czasu

Zakupy w dobie pandemii są bardzo ryzykowne. Wyjście do sklepu, w którym niestety duża część klientów nie ma zasłoniętych ust i nosa, nie zachowuje odstępu i nie przestrzega zasad bezpieczeństwa, może skończyć się tragicznie. Aby uniknąć takiego obrotu wydarzeń mamy klika opcji. Jedną z najczęściej wybieranych jest zamawianie jedzenia na dowóz. Sklepy Żabka poszły o krok dalej - prawdziwa rewolucja w robieniu zakupów.

Dzisiaj grzeje:

  1. Bardzo smutne zdjęcia z pierwszej rocznicy Piotra Woźniaka-Staraka. Zrobiono poruszające zdjęcia Agnieszce
  2. Wygrała niesamowite sprzęty do kuchni. Nie spodziewała się horrendalnego rachunku, od razu pobladła
  3. Popularna sieć sklepów wprowadza nowy obowiązek. Bez maseczki niczego ci nie sprzedadzą

Zakupy online nie są niczym nowym - wiele sklepów umożliwia robienie ich bez wychodzenia z domu. Biedronka wraz z aplikacją Glovo umożliwiła zamawianie zakupów już kilka miesięcy temu. Teraz dołącza do niej także Żabka, która wraz z aplikacją Uber Eats pozwala wykonywać zakupy przez telefon.

W programie pilotażowym można wybrać 600 artykułów, które dzięki dostawie bezkontaktowej zostaną dostarczone prosto pod nasze drzwi.

- Jako pierwsza sieć handlowa w Polsce nawiązaliśmy współpracę z Uber Eats, aby nasi klienci mogli szybko i wygodnie zamawiać produkty z Żabki z dostawą pod wskazany adres. To kontynuacja pilotażu dotychczasowej usługi „Żabka do domu”, którą uruchomiliśmy kilka miesięcy temu. Dzięki usłudze klienci z Warszawy i Poznania, a niebawem z kolejnych miast, będą mieć zapewniony szybki dostęp do ulubionych produktów z oferty Żabki i przekąsek na ciepło Żabka Café. Produkty mogą zamawiać przez aplikację, a zakupy będą dostarczane nawet w pół godziny - tłumaczy Tomasz Blicharski, Wiceprezes Zarządu firmy Żabka Polska.

Niestety, nad rodziną Grażyny Torbickiej zawisły czarne chmury. Mąż usłyszał, że nic się nie da zrobićNiestety, nad rodziną Grażyny Torbickiej zawisły czarne chmury. Mąż usłyszał, że nic się nie da zrobićCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Grób Piotra Woźniaka-Staraka już tak nie wygląda. Dziennikarze udali się na miejsce
  2. Prezydent podał się do dymisji. Rząd i parlament rozwiązane. Wiadomości ze świata
  3. Gessler nie zostawiła suchej nitki na Polakach, pojechała po bandzie. Poszło o napiwki w restauracjach
  4. Biedronka ma komunikat dla wszystkich. Jutro się zacznie, klienci będą przecierać oczy
  5. Klienci Lidla będą wniebowzięci. W ofercie fenomenalne produkty w zaskakująco niskich cenach
  6. Smutna wiadomość z samego rana. Nie żyje Wojciech Chomicz, śmierć przyszła nagle, Polacy w żałobie

Źródło: superbiz.se

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pysny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł