Żabka zaskoczyła wszystkich - nowy produkt osiągnął rekordowe wyniki sprzedażyWikipedia / CC 0

Wszyscy rzucili się na jeden produkt z Żabki. W miesiąc wyprzedali ponad milion sztuk, rzeczywiście tak pyszny?

Żabka jest siecią małych osiedlowych sklepów, w których znajdziemy większość rzeczy pierwszej potrzeby. W ciągu jednego miesiąca firma zanotowała ponad milion sprzedanych sztuk nowego produktu. Wszyscy oszaleli na jego punkcie.

Żabka jest największą siecią niewielkich sklepów w Polsce działającą na zasadzie franczyzy. W całym kraju znajduje się aż 6000 placówek, z których na co dzień korzystają setki tysięcy Polaków. Niedawno został zaprezentowany przez sieć rewolucyjny produkt, który do dzisiaj rozchodzi się jak ciepłe bułeczki. W przeciągu miesiąca sprzedano ponad milion sztuk - klienci są zachwyceni, a popularność wcale nie spada.

Koniecznie dodaj ją do ciasta drożdżowego. Efekty zadziwią, nie będziesz już robić inaczejKoniecznie dodaj ją do ciasta drożdżowego. Efekty zadziwią, nie będziesz już robić inaczejCzytaj dalej

Żabka z ogromnymi wynikami - ponad milion sztuk sprzedanego produktu

Klienci w sklepach Żabki najczęściej wykonują małe zakupy. Napój, coś szybkiego i skromnego do zjedzenia i ewentualna guma do żucia, aby odświeżyć się po posiłku. Dzięki dużej ilości sklepów, których w 2018 roku w samej Warszawie było ponad 500 placówek, klienci mają możliwość zaopatrywania się w niewielkie zakupy praktycznie w każdym miejscu.

Dzisiaj grzeje:

  1. Porażające sceny na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego. Nikt się nie spodziewał
  2. Gotujesz rosół na kurczaku? Babcie ostrzegają, 1 część kury w ogóle się nie nadaje, nie wrzucajcie jej do garnka
  3. Do wzięcia nawet 18 750 zł dopłaty, a tylko 249 wniosków. Zostało już jedynie kilka dni

Ponad miesiąc temu został wprowadzony smakowity produkt, który dostępny jest w obrębie strefy Żabka Café, w której zakupić można gotowe dania takie jak hot dogi, kanapki czy ciepłe napoje. Najnowszą ofertą jest cheeseburger, który udostępniony został w dwóch wariantach. Klasyczny, w którym znajdziemy bułkę, mięso, ser, ketchup, cebulkę i korniszony oraz ostry z dodatkiem papryki jalapeño. W każdym sklepie możemy poprosić o podgrzanie kanapki, co pozwala na szybki i ciepły posiłek. Burgery można kupić w cenie 4,99 złotych za sztukę.

- Burgery znajdują się w czołówce produktów, które Polacy kupują na wynos – chętnie spożywają je na mieście, a także zamawiają do domu. To idealna propozycja na pożywną przekąskę w pracy czy szybki posiłek w domu(...) - mówi Jerzy Roguski, Dyrektor Handlowy w firmie Żabka Polska. - (...) Klienci docenili nie tylko jakość, ale także bezpieczeństwo zapewnione poprzez specjalnie opracowane przez nas opakowanie, które umożliwia odgrzanie produktu w sklepie w 30 sekund - dodaje dyrektor.

W przeciągu jednego miesiąca sprzedana została niebywała liczba cheeseburgerów. W całej Polsce konsumenci docenili niską cenę, smak oraz wygodę takiego dania i kupili ponad milion kanapek. W samej Warszawie doliczono się 120 tysięcy sprzedanych sztuk. Niekwestionowanym liderem sprzedaży, jako pojedyncza placówka, okazała się Żabka przy ulicy Zielonej 72 w Iławie. Sklep zanotował 1000 kupionych cheeseburgerów w ciągu jednego miesiąca.

Najlepsze newsy:

  1. Polskę obiegły tragiczne wieści, nie żyje Stanisław Zięba. Ogromna strata
  2. RMF FM: Rodzice stracą pieniądze, nadszedł koniec. Znika bardzo popularne świadczenie
  3. Wyjawili nowe informacje ws. bonu turystycznego. Padła data, która ucieszy Polaków
  4. Kisisz ogórki? Pamiętaj o 4 kluczowych zasadach, ich nieprzestrzeganie grozi kulinarną katastrofą
  5. Kolobrzeskie ogórki kiszone lepsze od tradycyjnych? Sekretem jest jeden tajemniczy składnik
  6. Gorący romans Gessler ze słynnym polskim aktorem szybko dobiegł końca. Dziś ma do niego 1 ogromny zarzut
  7. Robert Lewandowski jednak ze Złotą Piłką. Eksperci nie mają wątpliwości

Źródło: dlahandlu

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł