Żabka zmieniła życie pewnej kobiety.wikimediacommons/Mafo/CC BY-SA 4.0

Od kilku lat regularnie robiła zakupy w jednej Żabce. Niespodziewanie dostała od nich niewyobrażalne pieniądze

Żabka, podobnie jak inne większe sklepy, kusi niezwykle atrakcyjnymi ofertami. Dzięki nim skorzystać mogą nie tylko stali klienci, ale też ci, którzy odwiedzają sklep od czasu do czasu. Jedna z klientek wzięła udział w pewnej akcji sieci i zupełnie nie spodziewała się tak ogromnych pieniędzy.

Żabka stara się przyciągnąć klientów nie tylko stałymi godzinami otwarcia sklepu - w końcu kiedy nagle zorientujemy się, że brakuje nam jakiegoś produktu dość późno albo w niedzielę, zwykle idziemy na poszukiwania najbliższego punktu znanej sieci. Od czasu do czasu zdarzają się też w niej bardzo korzystne oferty, w ramach których można dostać wybrane produkty w śmiesznie niskich cenach albo za darmo. Ostatnio Żabka mocno zaskoczyła pewną klientkę jeszcze większym bonusem.

Nie wyrzucaj dużych butelek, ukisisz w nich przepyszne ogórki. Leśnego aromatu doda nietypowy dodatekNie wyrzucaj dużych butelek, ukisisz w nich przepyszne ogórki. Leśnego aromatu doda nietypowy dodatekCzytaj dalej

Żabka zupełnie zmieniła życie stałej klientki sklepu

Żabka zorganizowała jakiś czas temu loterię, w której wygrana była pewna. Akcja zakończyła się kilka dni temu, dlatego mogliśmy się przekonać, czy nie były to przypadkiem obietnice bez pokrycia. Na szczęście nagrodą mogło się cieszyć mnóstwo konsumentów z wielu polskich miast. Szczęśliwcy zrobili zakupy między innymi w większych miejscowościach - Warszawie, Krakowie czy Gdańsku, ale też w Markach, Rumii, Witkowie czy Jasienicy. Konkurs polegał na zakupie poularnych piw marki Heineken, Żywiec, Warka lub Desperados (zarówno puszek, butelek, jak i wielopaków) i odebraniu zdrapki, dzięki której można było wygrać aż 3 mln różnych nagród o łącznej wartości 8 mln złotych. W loterii można było dostać spore rabaty na przekąski, hot-dogi czy napoje.

Dzisiaj grzeje:

  1. Przykre informacje o córce Martyny Wojciechowskiej, mało kto wiedział. "Zostaje tylko modlitwa"
  2. Córka Natalii Kukulskiej jest wykapaną Anną Jantar. Mama gotuje jej dania wywołujące wielkie emocje
  3. NBP ma bardzo złe wieści dla pracowników. Niektóre marzenia muszą odłożyć w kąt

Jedną z najszczęśliwszych osób biorących udział w konkursie okazała się kobieta, która dostała nagrodę główną. Żabka postanowiła nagrodzić ją rocznymi zakupami o wartości aż 12 tysięcy złotych. Nie tylko kobieta, ale tez pracownicy sklepu nie kryją radości. - "To w moim sklepie padła główna wygrana. Gdy okazało się, że „zdrapała” ją nasza stała klientka, która regularnie od kilku lat robi u nas zakupy, byliśmy przeszczęśliwi. Teraz nasz sklep ma najlepszą reklamę na osiedlu! Wszyscy stali klienci wiedzą, że to u nas „zdrapano” roczne zakupy w Żabce. To dodatkowa zachęta do zakupów w naszym sklepie, no i oczywiście udziału w loterii. Klienci chętnie dołączają do zabawy, zwłaszcza, gdy słyszą, że każdy los wygrywa – skomentował cudowne zdarzenie franczyzobiorca sklepu przy ul. Kabacki Dukt 12 w Warszawie. Kilka dni temu podobną nagrodę zdobyło aż 69 klientów, robiących zakupy w Żabkach między innymi w Lęborku, Płońsku, Szczecinku, Bielsku-Białej, Elblągu, Tczewie, Jasienicy, Rumii, Tarnowie, Krakowie, Zamościu, Gdańsku i Wrocławiu.

Najlepsze newsy:

  1. Wstrząsające sceny podczas pogrzebu. Żałobnicy nagle usłyszeli przeraźliwe krzyki z trumny, wszyscy zamarli
  2. Co wiemy o żonie Jacka Kurskiego? Kilka zaskakujących faktów, które mogą zmienić perspektywę wielu
  3. Życie turystów w Ustce zagrożone. Przeraźliwa sytuacja nie mieści się w głowie. Nieludzkie zachowanie
  4. Potrzebowała najszybszego efektu. Podpaliła wysypaną na folii kawę, zadziałało natychmiast
  5. 1 gęsty, kultowy dodatek pod panierką nadaje kotletom schabowym głębię intensywnego smaku. Rewolucyjny przepis
  6. Niewiarygodne, Edyta Górniak przyłapana w McDonald's. Zrobiła zakazaną rzecz, mamy zdjęcie
  7. Tragiczna wiadomość z samego rana. 33-letnia gwiazda została znaleziona martwa w parku, policja bada okoliczności śmierci

Źródło: super.biznes


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł